Bebegimin cinsiyeti ve fal baktirma cok pisman oldum

deryalim1064

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
12
5
32
Sevgili bayanlar canlar yada hamis anneler kim okuyorsa artik bu yazimi. Öncelikle yadirgamayin beni sakin. Hersey merakdan geliyor basimiza belkide ama yaptim bir hata bidaha yapmam suan pismanlik sardi beni. Bende tik tok yoktu ve yegenim cok güzel bilgiler oluyor deyince actim daha 3/5 gün oldu acali. Bana gelecek olursak 3.cocuguma hamileyim 2 oglusum var ve tabiki Allahin bildigini kuldan saklamak olmaz, gönlümden kiz cocugu geciyor Rabbim tabiki nasip ederse ve önce saglikli olmasini hayirli olmasini temenni ediyorum.
Neyse gelelim konumuza.. tiktokda gezinirken sürekli karsima tarot ve kahve fali bakanlar cikti ne hikmetse. Bir iki izledim (inancim olmasa dahi, hayatimda bir kere fal ile isim olmamasina ragmen) bende sorayim dedim bakalim bebegimin cinsiyeti nedir desem cevap ala bilirmiyim diye. Bazisi bu hamilelik veya saglikla ilgili sorulari kesinlikle cevaplamayiz diyor. Ama cogu cevapliyor. Ilk gün 3/4 kisi kizim olacakmi sorusuna evet dedi hatta biri güzeller güzeli kiz cocugun olacak dedi sevindim (sanki Allahdan baskasi nasil bile bilir hasa). Ertesi gün tekrar actim yine fal yayinlari cikti bidaha sorayim dedim o günde 3/4 kisi arka arkaya erkek dedi. Kesin ve net ! , diyorlar bide cok emin sekilde. Hatta iclerinden birisi elini acti avucunun icinde erkek sureti gördügünü erkek olacagni dedi. Sok oldum avcunun icinden nasil olur dedim, sacma geldi. Ama arka arkaya hep erkek dediler. Biri kiz biri erkek degil. Neyse kapattim. Oturdum düsündüm ve beni pismanlik sardi. Daha günahsiz bir melegi neden böyle biseye alet ettim diye agladim. Merakima safligima yenik düsdüm. Birdaha asla yapmam. Zaten sonuc olarak fal bu. Gelecegi anne karnindaki bebegi Allahdan baskasi ve ultrason aletinden baskasi nasil göre bilir ki? Basina böyle bisey gelen oldumu cok merak ettim ve aklima burasi geldi , sizlerlede paylasmak istedim cevaplar gelirse sevinirim ama lütfen nasil yaparsin edersin yazmayin cünkü yapacak bir insan degildim bende pisman oldum..

Karnındaki bebek zaten ya erkek ya kız olacak onlar da sallamis tutarsa vay tuttu diyeceksin. Haftani bekle hayırlı ve sağlıklı doğumun olsun. 7. Aya kadar erkek denilen herşeyi isimli şekilde hazır olan kuzenim 8.ayda zorunlu sezeryanla.kizini kucağına aldı. Kordonu pipo olarak görmüş 7 aydır doktor.

Ben cinsiyeti 16da öğrendim, o haftaya kadar içimde 1 gr cinsiyet merakı yoktu. Acaba iyi mi, kalbi atıyor mu, suyu iyi mi, sağlıklı mı diye düşünmekten cinsiyet herhalde ennn son aklıma gelecek şeydi gelmedi de. Zaten 2 seçenek var ya hani 3.bi şık yok, bu kadar merak garip. Para da vermişsinizdir bunlara kesin?

Kacinci bebis? Inanin benm icinde saglik öncelikli sadece 3. cocugum oldugu icin ve gercekten yillardir kiz cocugum olsun diye dualar ettim, istemek dua etmek bence insaniz ola bilir.. para vermefm yok hayir cvpladilar öyle rast gele

Öncelikle düzgün sekilde cevapladigin icin cok tsk ederim güzel insan evet drlar bile yanila biliyor ..

Vermedim

Yani sonuçta fal bu. Töbe et rabbinle senin arandaki şey. Buralarda ahlamaya vahlamaya gerek yok.
Gereksiz linçlenmenle kalırsın

Yani sonuçta fal bu. Töbe et rabbinle senin arandaki şey. Buralarda ahlamaya vahlamaya gerek yok.
Gereksiz linçlenmenle kalırsın
Ahlayip vahlamiyorum ne den bu kadar zor güzel bi sekilde yazmak yargilamadan? Her insan hata yapmazmi? Hatasiz kul olurmu. Belki ayni seyi yasayan vardir diye yazmak istedim sadece acikcasi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…