bebeğimin 9 aylık maratonu başlamış hamileyimmmm

TEBRİKLER GÖZÜNÜZAYDIN..NE GÜZEL BEKLETMEMİŞ BEBİŞİNİZ.. SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAK DA NASİP OLUR İNŞŞ:)

arkadaşlar çok teşekkür ederimmmmm
darısı tüm isteyenlerin başına inşallah
rabbim sağlıkla sıhhatle tamamına erdirsin tüm bebek bekleyenlerin

evet arkadaşım dışarıda ağaçlar çiçek açtı benimde gönlümde çiçek açtı meleğim geldi binlerce kez şükürler olsun:teytey:

bugün dr a gittik
malesef keseyi görmedik :çok üzgünüm:1 hafta sonra gideceğiz tekrar

üzülme adamel cim görürsün bebişini... canını sıkma o pıt pıt atan kaldı sanada kuvvet verir..

üzülme adamel cim görürsün bebişini... canını sıkma o pıt pıt atan kaldı sanada kuvvet verir..

inşallah
kesesini bir görsem kalbinin attığını bir duysam
rabbim hayırlısıyla o günleri de göstersin inşallah
amin

görürsün inş... canımmm hiç sıkma canını bak canını sıkarsan bebeğinde karnında huzursuz olur kendine dikakt et

tbrkler canım allah kucağına almayı nasip etsinn çok sewindim...

hayırlısı olsun canım.allah sağlıkla sıhhatle tamamına erdirsin inşallah.

bebeğim büyüyor çok şükür
kasık ağrısı var bende bugün arttı bayağı
işimden dolayı gün içinde dinlenemiyorum akşamları dinleniyorum
bu ağrılar ne kadar sürer ki:uhm:

[/COLORaaayyyy inşallahönümüzde ki hafta görürüm bebeğimin kesesini
inşallah yarabbimtamanına sağlıklı bir şekilde erdirir
]

amin canım amin bende senin gibi diyet yaparken öğrendim minik misafirimi hatta ilk ben açtım sonra bi arkadaş daha hamille kaldı sonrada sen ne güzell allah tamamına erdirsin inşallah

amin canım amin bende senin gibi diyet yaparken öğrendim minik misafirimi hatta ilk ben açtım sonra bi arkadaş daha hamille kaldı sonrada sen ne güzell allah tamamına erdirsin inşallah

inşallah canım inşallah hayırısıyla tamamına erer inşallah

tebrik ederim çok sevindim bende adet günümü bekliyorum daha 4 gun var sabırsızlanıyorum umarım bende güzel haberler veririm

allah sağsalim kucağına almayı da nasip etsin canım inşallah....kendine çok dikkat et.....

canım tebrikler. çok güzel bir haber. sağlıklı ve hayırlı bir evlat diliyorum. allahım bize de o muhteşem duyguyu yaşatsın. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. sağlıklı hamilelikler diliyorum. darısı başımıza inşallah.

dün test yaptım pozitif cıktı birazdan dr gidicemkan testi için hayırlı haber vermek istiyorum size gelince yazarımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…