'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Cidden hayretler içerisinde okudum yazılanları, pes diyorum sadece. Ne duruyorsun ki? Al biletini atla uçağa git. 26 gün geçmeden nerdeydin?
Allah kahretsin onları ne diyeyim.

Kocan adi ş...sizin teki kaynana na atıp durma. Hoş kaynanayin da ondan kalir yeri yokmuş
Kaynanan olayı ateslemis olabilir ama kocan olacak hıyar olayı kapatmaliydi hepiniz kesin sesinizi karşınızdaki yeni doğum yapmış den den küçük diyebilirdi

Not: Ana kuzusu hiyarlar demiyor diyemiyor ataerkil yetismis anası ne derse ana haklıdır kadın haksız

Daha yeni mi kirildi gururun ? Dayak yiyip yaninda kalmaya devam ederken nerdeydi ? Herhalde kendini öldürtmek cocugunuda o canileein eline birakip insanlik yoksunu yetissin istiyorsun. Hep bu tarz konular acip yardim istiyorsun. Okurken ben cildiriyorum. Bu insanlaeda oyle. Yaninda kalip boyle devam edeceksen hic konu acip insanlarida bu duruma sokma. Kendini dusunme cocugunu dusun buyuyunce ne olacak ya onlara benzeyecek yada senin gibi dayak mi yicek onun icin kac kurtul. Gerekirse ac al, sokakta yat ama kurtul

O kayınvalideyi ve eşinizi allahım nasıl biliyosa öyle yapsın ne biçim insanlar ya ne istiyorlar sizden allahım yardımcınız olsun ve sabır versin babanınızın yanına hemen gidin

Evet aslında orada bu konular çok daha ciddiye alınıyor. Gerçekten de bir şeyler yapabilirler.

su andan itibaren bu kadar öfke ile sana yaklaşan kocanla ve ailesi ile halaaa ve halaaa aynı yerde olamakla kendine ve bebegine buyuk suç işlemiş oluıyorsun. aferim.

Yazık günah hem sana hem bebeğine ya nasıl insanlar var okurken kv'ne bir de ben tokat atmak istedim terbiyesiz kıskanç hepsi Rabbim yardım etsin sana dua et elinden başka ne gelir eğer ki ailen seni kabul ederse ihtimal olarak boşanmayı düşün derim bebeğine acıması bile yok

Bunları yaşayıp katlanarak sen de kişiliğini kaybedebilirsin. Sen de onlar gibi zalim bi insana dönüşebilirsin... çünkü bunun kini çıkmaz insanın içinden, çok zor

Başıma ağrılar girdi resmen siz bu kadar safmisiniz acaba kaynana haklı çıkmasın diye hem kendin dayak ye hem çocuğun bide neymiş o kazanır diye ayrılamazmış sizinde onlardan kalır yanınız yok malesef su akıl gerçekten markette falan satılır birşey olsa alıp size yollardım suan

Gerçekten çok geçmiş olsun. Allah öyle insanları ıslah etsin.Ben burda eşimin en ufak kırıcı kelimesine bile dayanamazken siz iyi dayanmışsınız ama bence bu son nokta olmalıydı.Dövmek ne demek ya. O adamın gücü bir tek size mi yetiyor yani. Hele ki en nefret ettiğim şeylerden biridir bir kaynananın oğlunun gelinin hayatına karışması. Ya da her ne sebeple olursa olsun o eşinizin size el kaldırmaya hiçbir sebeple hakkı yok. Bence bekleyeceğinize direk terkedip gidin. Türkiye de bir aileniz varmış anne baba ne olursa olsun evladını atamaz. ( sizin de evladınızı koruduğunuz gibi ) o yüzden bence boşuna bekliyorsunuz orada.yıllar geçse de o anlar size o yaptıkları gözününüz önünden gitmeyecek. Allah yardım etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…