bebeğimi kaybettim

canım allah sana ve eşine sabır versin..
ne diyeceğimi bilemedim.yüce rabbim sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin..

yoncacım çok üzüldüm kendimi senin yerine koydunm çok acı bir durum allah sabır versin en kısa zamanda inşallah tekrar bebeğin olur

yonca canım çok üzüldüm..
Allah sana ve eşine sabır versin..
inşallah en kısa zamanda tekrar bu duyguyu yaşarsın..
Allah yardımcın olsun...

merhaba yonca, biliyorum ne dense boş, hayatın anlamsız kalıyor, kötü bir acı.kötü deneyim ama ne yaparsınki herşey insan için, bakma bu kadar olgun yazdığıma aynı şeyleri bende yaşadım anlatmak istemiyorum çünkü acı verici.. neyse herşeyin ilacı zaman umudunu yitirme kötü sözler gelirse duyma,biliyorum şimdi zor ama olsun dene en azından, psikolojini düzeltmeye bak olurmu,kötü deneyimimden sonra çok korkuyodum ama benimde şimdi bir kızım var allahım sana da sağlıklı bir bebek nasip etsin yeterki sen sağlıklı ol, eşinle birlikte üstesinden gelin şunuda unutma yalnız değilsin,tekrar geçmiş olsun...

canım yazdıklarını okuyunca içim titredı ınan.ALLAHım sabır versın cok gecmıs olsun.onda da vardır bır hayır öbür dünyada o melek senın şefaatçin olacak ce cennetın kapısında annesını bekleyecek.sakın üzülme bununla teselli bul canım.ALLAH a emanet ol

İnsanın boğazında düğüm, gözünde buğu evlat.Allah sabır versin.Söyleyecek söz yok.

merhaba yonca, biliyorum ne dense boş, hayatın anlamsız kalıyor, kötü bir acı.kötü deneyim ama ne yaparsınki herşey insan için, bakma bu kadar olgun yazdığıma aynı şeyleri bende yaşadım anlatmak istemiyorum çünkü acı verici.. neyse herşeyin ilacı zaman umudunu yitirme kötü sözler gelirse duyma,biliyorum şimdi zor ama olsun dene en azından, psikolojini düzeltmeye bak olurmu,kötü deneyimimden sonra çok korkuyodum ama benimde şimdi bir kızım var allahım sana da sağlıklı bir bebek nasip etsin yeterki sen sağlıklı ol, eşinle birlikte üstesinden gelin şunuda unutma yalnız değilsin,tekrar geçmiş olsun...

bozkurt allah sana kızını bağışlasın..yonca,ben, bizim gibi acı çeken bebeklerini keybedenler mükafatımızı alacağız inşallah....bende çok şeyler yaşadım...acımız çok yeni benim 2 ay geçti..zaman herşeyin ilacı demişsin bozkurt...evet zamanla yoncada alışacak....kendini eve kitleme yonca ben öyle yaptım çok pişmanım...şimdi diyorumki benim yeniden allahın izniyle hamile kalacağım...hormonlarımızı vucudumuzu morelimizi yeni bir bebeğe hazırlamammız lazım kendinize iyi bakın.....:1hug::teselli:

Son düzenleme:
allah sabır versin canım inan çok üzüldüm ... nedicegimi bilemiyorum.. inşallah allahım başka acı göstermez canım sana..

allah sabır versın canım
elbette kı cok zor bır durum belkı yasamayan anlayamaz ama bız ınsanlar bunun gıbı bır cok seye dayanabılme gucune sahıp olarak yaratılmısısız

benımde rısklı bır gebelıgım sukur kı devam edıyor
ben de cok korkuyorum ve bazen paranoyalarla kendımı kaybedıyorum ama
esım cok buyuk destek oluyor
herseyın hayırlısı dıle ve bıze allah saglık versın dıye dua et dıyor
bız saglam oldukca cocuklarımız olur sen merak etme dıyor

sende esıne sarıl ve toparlanmaya calıs
allah sıze saglık versın ınsa allah yıne bebısınız olur

bozkurt allah sana kızını bağışlasın..yonca,ben, bizim gibi acı çeken bebeklerini keybedenler mükafatımızı alacağız inşallah....bende çok şeyler yaşadım...acımız çok yeni benim 2 ay geçti..zaman herşeyin ilacı demişsin bozkurt...evet zamanla yoncada alışacak....kendini eve kitleme yonca ben öyle yaptım çok pişmanım...şimdi diyorumki benim yeniden allahın izniyle hamile kalacağım...hormonlarımızı vucudumuzu morelimizi yeni bir bebeğe hazırlamammız lazım kendinize iyi bakın.....:1hug::teselli:

ağlattın beni, çok kötü oldum, yaşadıklarımı düşününce kendime nasıl eziyet ettiğim suçladığım, aklıma geliyor, evet eve kapatmayın kendinizi haklısın, kendine çok iyi bakman gerek kendini sakın birbaşkasıyla kıyaslama, niye ben deme, hep güzel düşün zor olsada.acıları düşündükçe olmuyo çünkü zaten stres, morali yüksek tut.inşallah dileğin gerçekleşir allahım tüm bebek isteyenlere nasip etsin,o yüce duyguyu yaşatsın,iyi dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim..

yonca,
yeni kaydoldum buraya ve dolayısıyla yeni okudum.
gözyaşlarında ve acında tek değilsin inan. ben çok kötüyüm şuan.
Rabbim sana ve babasına sonsuz sabırlar versin. mekanı cennet zaten o bir melek.
Rabbim tez zamanda karnını ve kucağını hayırlısıyla doldursun.
Allaha emanet ol...

Canım çok üzüldüm. Allah sabırlar versin. İnşallah hayırlı bir zamanda yeni bebişine kavuşursun.

X