Bebeğimi kaybettim........

çokk üzüldüm.. ne denir bilmiyorum,Allah sabır versin size.. eşinle de daha hoşgörülü olmaya çalışın birbirinize,kolay diil yaşadığınız, zamanla inşallah düzelir herşey ve sağlıklı bi bebeğiniz olur kısa zamanda..

öncelikle yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Ve benim gibi bebeğini kaybedenlere sabırlar dilerim.Bebeğimin rahatsızlığı belli değil,sadece çok nadir görülen br hastalık dendi.araştırıyorlar.sonuç ne olcak bakacağız artık.allah herşeyin hayırlısını versin.Diyecek bişey yokki................

canım Allah sabır versin bidaha yaşatmasın bu acıyı sana bi daha herşeyde bi hayır var demişler belki senin için de hayırlısı budur belki Allah sana tez zamanda o yavrunun yerine bi evlat daha nasip eder inşallah bidaha yaşamazsın bu acıyı

cok cok gecmis olsun
normaldir bu uzuntuden esin de uzulmustur belki ne yapacagini bilmiodur
insallah en kisa zamanda saglikli ve hayirli bir evlat nasip eder rabbim size
esinizle araniz tekrar hemen duzelir

çook geçmiş olsun, acını çok iyi anlıyabiliyorum allah yardımcın olsun. bende aralık ayında 5 aylık bebişimi kaybettim. kabullenmekten başka yapacak hiçbir şeyin yok ağlasan da yerine gelmiyecek. 3 ay sonra tekrar denersin. ben öyle yaptım şimdi tekrar hamileyim ama dr. kontrolüne gittiğimde tansiyonum 17 ye çıkıyor panik yapıyorum elimde değil aynı şeyleri tekrar yaşamak korkutuyor beni.. trombofili yani kanda pıhtılaşma testi yaptırdı dr. bana. ve pıhtılaşma problemim olduğu ve bu sebepten bebeğe besin ve oksijen gitmediği için kalbi durdu dedi dr. şimdiki gebeliğimde hergün iğne oluyorum ve coraspıne 100 içiyorum pıhtılaşmayı engellemek için.

Son düzenleme:

canim benim ya cok zor bilirim Allah bir daha gostermesin..
insallah tekrar bebegin olur ve onu kucagina alirsin...:teselli:
esinle olan sorunlari da fazla dusunmemeye calis,ne olursa üzüntü ile olur canim ...ne yasiyorsun bilmiyoruz ama kendini cok yipratma ...Allah yar ve yardimcin olsun...

Allah sana ve bu acıyı yaşayan hatta yaşamış olan herkese sabrını vede yüreğinize ferahlığını versin ne kadar acı bile olsa herşeyde vardır bir hayır böyle düşünmeli umudumuzu kaybetmemeliyiz

canim cok cok gecmis olsun atlatmasi ilk baslarda imkansiz gibi geliyor ama atlatacaksiniz insallah ben bes defa yasadim ayni seyleri en son birbucuk ay once.Hic kolay degil kesinlikle tesellisi yok gibi geliyor insana ve SENI ANCAK YASAYAN ANLIYOR;Ben en sonuncuda hickimseyle bir hafta gorusmedim cunku herkes beni sinir ediyordu bazen esime bile sinir oluyordum ama yapmamlisiniz boyle.Ozellikle bu gibi durumlarda esler birbirlerinin limanidir.Sizde o limanda demir alin.Allah'a siginin O'ndan baska hic kimse yardim edemez insana.Bu konuda oyle doluyumki ve oyle iyi anliyorumki seni Allah yardimcin olsun kendini birakmamaya calis kendinle mucadele et,yoksa bu durumu atlatmak dahada zor geliyor insana.Ne yapabilirizki vardir bunda da bir hayir insallah bir dahaki sefere demekki bu sizin icin hayirli degilmis canim.

canım bugun ıkıncı kez düşük haberı alıyorum coookk uzgunum.ALLAH yardımcın olsun ve en kısa zamanda hayırlı bır evlat versın.esınle de aranı duzelt bence ıkınızınde bu zor zamanda bırbırınıze ıhtıyacınız vardır emınım...........

Çok geçmiş olsun..

hayırlısı böylemiş.... herşeyin hayırlısı.
sen sabırlı ol rabbine sığın
o sana er yada geç o duyguyu tattıracaktır ben eminim..

canım seni çok iyi anlıyorum
en kısa zamanda iyilşirsin
bende 9 ay önce ikizlerimi kaybettim
eşimle çok tartışmalarımız oldu suçluyu aradık
sanki kim suçluysa ama baktık ki birbirmizi yıpratıyoruz
şimdi iyiyiz
ama o psikoloji nedir bilirim
onun için bazen sen haklıda olsan susacaksın çünkü erkekler duygularını
daha içe dönük yaşarlar
hep ilgi beklerler
anlatacakları arkadaşları yada onları anlayacakları dostları yoktur
biraz sen eşine destek ol

arkadaşlar destek olduğunuz için çok teşekkür ederim.İşe başladım bu gün daha iyiyim açıldım.Eşimle aramız iyi fakat tartışıyoruz hala.Yani aslında sebebin aileler olduğunu keşfettim.Özellikle onun ailesi konusunda sıkıntı oluyor.Bu zor günlerimizde bide onlarla uğraştım,çok stres oldum.Tabi eşim de aynı.İnşallah en kısa zamanda düzeliriz.Allah hepinizden razı olsun......

canım allah büüyk sabır versin.. inş. böle bişi daha yaşaamzsınız.. çok üüsldüm .. allahım başka acı yaşatmasın inş. eşinlede aran düselir canım...

allah yardımcınız olsun arkadaslar..henüz 7 haftalık hamıleyım ..ılk ekz bugun duydum bebgımın kalp sesını..mükemmel bırsey..allah korusun ondan vazgecmek cok zor olurdu heralde..allah kısmeyı evlat acısıyla sınamasın

insan bebek için uğraşmayınca,Allah kolaylıkla verince pek kıymet bilinmiyo galiba.Kaybedince ne kadar özel,önemli bir varlık olduğunu anlıyor insan.Ben hamile kalmanın,bebek sahibi olmanın önemini anladım,hem de çoook iyi anladım.Rabbim kimseyi böyle bir acıyla sınamasın.Herkese sağlıklı,eli ayağı düzgün,hayırlı evlatlar nasip etsin.Lütfen dualarınızda "sağlıklı" kelimesini kullanın.Allah bizi böyle de sınıyor...Bir anne bebeği küçük de olsa unutamıyor...Ben bebeğimi unutamıyorum ve biliyorum asla unutmayacağım.Onu karnımda taşıyamadığımı unutmayacağım.....Hoşçakal benim minicik bebeğim....

canım uzulme bende yasadım o olayı benımkı8 haftalıktı ama nasıl bır duygu olduğunu bılıyorum yanı.2 aydan sonra çalışmalara başladık gecen ay.ama adet oldum.umudum ağustosa kaldı. inşallah en kısa zamanda alırız sağlıklı bebeişlerimizi kucağımıza.((benımde eşimle aram bozuk kafayı yıcem))bu arada eşinle sorunlarının olen bebeğinle mi ilgili yoksa baska bişilermi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…