Bebeğimi kaybettim........

ayrxixlxixkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
50
0
Bir hafta önce bebeğimi kaybettim.Çok üzgünüm.Tam 4 ay karnımda taşımıştım.Malesef o yaşamayı seçmedi.Benim ve eşim için tam bir yıkım oldu.Bu kaybın acısını hala yaşarken bir de eşimle aram bozuldu.Şu an kötüyüz,hep tartışıyoruz.Ne yapacağım bilmiyorum.Sürekli ağlıyorum.Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın.Herkesin evladını bağışlasın.Hayatımın en zor günlerini geçiriyorum....senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

ayy canım aynı şeyleri aynısını bende yasadım benim bebeklerim 3 aylıkken öldü
okadar üzüldümki aradan 8 ay geçti hala üzülüyorum aklıma geldikçe eşin neden öyle dvranıyor gerçi benimkide öyleydi ya neyse canını sıkma demekki normal değilmiş gebeliğinm hayırlısı neyse o olsun eğer eşin ve sen çocuk sahibi olmak istiyorsanız tekrar olur sıkma canını bak benim eşim hiç isteömiyor
aranızda en kısa zamanda düzelir inşallah:teselli:

üzülmw Ayni şey Benimde Başima Geldi Hem Ikiz Birde Tüp Bebek Senin Eşinle Birbirnize Kenetlenmeniz Lazim Niye Böyle Oldu Biz Tamtaersi Daha Iyi Olduk.. Sen 4 Aylik Ben 5.5. Ayimda Kaybettim 40gün Oldu Seni çok Iyi Anliyorum Yani.. Allah Bir Daha Göstermesin Bizlere Böyle Aciyi....... çook Geçmiş Olsun.....

Çok geçmiş olsun acını paylaşıyoruz çok üzüldüm... ama hayat devam ediyor üzme kendini Allah bir daha sağlıklı bir gebelik yaşatır umarım sana...

canım çok üzüldüm allah birdaha böyle acı yaşatmasın sana.neden kaybettin peki?eğer senin herhangi bir ihmalin söz konusuysa eşin onun öfkesini çıkarabilir senden.bilmeden de yorum yapmak istemiyorum ama allah sana sabır versin canım

canım başın sağolsun şuanda psikolojin çok kötü bunu gayet iyi anlıyorum ..bende iki tane yavrumu biri 8 aylıkken diğeride 4 aylıkken kaybettim....ama umudumu kaybetmedim...kendi kendimi hep avuttum..demekki rabbim böyle istemişti.. 7 yaşında bir oğlum var vede hamileyim..bence eşinle bu zor dönemi atlatmak için sadece birbirinize dsestek vermeniz lazım..kendini sakın suçlama ve önüne bak canım..geçmişde takılıp kalırsan çok zor toplarsın..
inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalır bu seferde rabbimin izniyle kucağına alırsın...rabbim bu zor döneminde sana yardımcı olsun..

canım sen neden bu kaybı yaşadın baya da büyükmüş bebeğin nasıl oldu:teselli:

inan çok üzüldüm allah sabır versin tatlım.
nasıl bir duygu az biraz anlayabiliyorum.
ama güçlü olmaya bak allahın takdiri bebeğini alan
allahım tekrar bebek nasip edecektir buna emin ol.
kocaman sevgilerle allah sabırlar versin.

Canim Cok Geçmiş Olsun Yarani Deşmek Istemem Amam sEbebbi Neydi Bebeğini Kaybetmenin.

canım sen neden bu kaybı yaşadın baya da büyükmüş bebeğin nasıl oldu:teselli:

MALESEF RAHİM ERKERN AÇILDI KASILMALARIM OLMUŞ HİSSETMEDİM ERKEN KAYBETİM VE HALADA TOPARLAYAMADIM DR.LAR FARKEDEMEDİ YOKCA YAVRULARIMDA SORUN YOKTU FARKETMEYİP EVE GÖNDERİLDİM 1 HAFTA SONRA TEKRAR GELDİM BİŞEY VAR DİYE YATIŞ YAPTILAR ERTESİ GÜN ÇOCUK İYİCE DARALMIŞ KUSARKEN KESE PATLADI OĞLUMU KAYBETTİM 11 GÜN SONRA ENFEKSİYON KAPTIM SUYUM GELDİ KIZIMI KAYBETTİM:a015:

inanamıyorum canım ne biçim bir doktor bu sürekli rahiminin ölçülmesi gerekiyor nasıl atladılar bunu doktorlar ihmal nerelere varıyor işte allah sana çok sabır versin canım hiç kolay değil yaşadığın bi daha yaşatmasın canım benim:teselli:

yağmurcum,ayrılık ve bebklerini kybeden diğer arkadaşlar rabbim sabırlar vesin.Allahım yardımcınız olsunn.ata tanem bu rahim ölçülmesi nasıl yapılıyor.ve nezaman yapılıyor.ben de çok endişeliyim aslında 5 üşük yaşadım ve bu bebişimde bu zamanlara kadar gelebildim yine erken düşük tehtidi yaşadım.çok korkuyorum .bilgi veririseniz sevinirim.rabbim herkese sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

canım ultrasonda ölçüyo benim doktorum rahim ağzımı plasentanın genişliğini ve suyumu hep ölçüyo doktorunuza hatırlatın.benimki daha 12. haftada başladı ölçmeye.atlanmaması gereken bir konu görüyosunuz bir ihmalin sonucu nerelere varıyor

Evt Bakilmasi Lazim Rah,m Boyuna Tüp Bebk Dr.da şaşirdi Işte Böyleee Hamile Arkadaşlar Dikkat Etsin Benim Için Aci Bir Tecrübe Oldu

Nedenebilir ki böyle bir durumda.. Çok çok çok üzüldüm.. Allah sabır versin!!!!!

canım Allah sabırlar versin insallah en kısa zamanda yeniden hamile kalır hayırlısıyla bebegini kucagına alırsın.bebeginde ne gibi bir rahatsızlık varmış arkadaşım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…