Bebeğimi kaybettim

Doktorun sütün kesilsin diye verdiği o ilacı,göguslerimi sıkıca baglamamızı ona ragmen gelen sütümü...Bunları yazarken ağlıyorum..Şunu düşünmek bile canımı paramparça yapıyor ama yaşasaydı haziranda 3 yaşına basacaktı...Onun ölüm günü ondan sonraki doğan bebeğimin doğum günü oldu ve bunu eşimle ikimizden başka da kimse bilmiyor...
Başınız sağolsun Allah sabırlar versin. Çok zor gerçekten bu aci dayanılmaz..
Yeni evladınız içinde sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah 🙏

Allah razı olsun :KK43: Ben bebeğimi 19 haftalıkken kaybettim, enfeksiyon myom rahim ağzı yetmezliği problemleri yaşadım:KK43: bebeğimi kaybettikten 2 ay sonra myom ameliyatı Oldum ameliyatımdan 7 ay sonra hamile kaldım. Şuan nasip olursa 26 haftalık hamileyim diken üstünde günlerimi tamamlamaya çalışıyorum olabildiğince yatarak geçiriyorum rahim ağzından dolayı dikiş atıldı 14. Haftamda onu düzgün yapmamış doktor anlayacağınız durumun karmakarışık... dua ediyorum Rabbim karnımdakini sağlıkla vaktiyle bize bağışlasın diye🤲🏻
rabbim hayirlisi ile kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Öncelikle Rabbim sabırlar versin inşallah .Ama şunu unutma ki yiyeceği ekmeği olan yaşıyor. Ben de aynı şeyi 27 haftalıkken yaşadım ikizlerimden birinin suyu patlamıştı hemen hastaneye gittim ve tahlil için lavabaya gittiğimde kordon sarkması olmuştu hemen tutup hemşireyi çağırmıştım. Acilen ameliyatla ikizlerim kurtarıldı canım onların yaşama şansı yok denecek kadar azdı Dr lar hiç birşey diyemediler yaşar veya yaşamaz. Şimdi 11 yaşındalar çok şükür. Sen de inşallah tez zamanda yine hamile kalırsın ve hiç umutsuz olmayasın çok zor bir imtihandan geçiyorsunuz ailecek. Sabret Rabbim mükafatını taçlandırsın inşallahRabbım sağlıklı uzun ömürler nasip etsin

Öncelikle Rabbim sabırlar versin inşallah .Ama şunu unutma ki yiyeceği ekmeği olan yaşıyor. Ben de aynı şeyi 27 haftalıkken yaşadım ikizlerimden birinin suyu patlamıştı hemen hastaneye gittim ve tahlil için lavabaya gittiğimde kordon sarkması olmuştu hemen tutup hemşireyi çağırmıştım. Acilen ameliyatla ikizlerim kurtarıldı canım onların yaşama şansı yok denecek kadar azdı Dr lar hiç birşey diyemediler yaşar veya yaşamaz. Şimdi 11 yaşındalar çok şükür. Sen de inşallah tez zamanda yine hamile kalırsın ve hiç umutsuz olmayasın çok zor bir imtihandan geçiyorsunuz ailecek. Sabret Rabbim mükafatını taçlandırsın inşallah
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavrularına 🙏

5 gün önce 37+4 de bebeğimi kaybettim. Cuma günü kontrol için hastaneye gitmiştim doktor suyumda azalma olduğu için ultrasona yönlendirdi ve ordada suyumun azaldığını söyledi doktor. nst ye girdiğimde kalp atışları 120 140 arası çıktı oradaki hemşireler uyuyor olabilir dediler çıktığımda öğlen arası girdiği için sonuçları doktora gösteremedim. Öğleden sonraya kalmıştı ve doktorumun sekreteri beni arayıp sonuçlarımı gösterip göstermediğimi sordu bende kapıda bekliyorum dedim doktor gelince hemen gel dediğinde bir terslik olduğunu düşündüm ve doktorun gelmesini bekledim doktor geldiğinde hemen yatış verdiğini doğumu gerçeklestirecegini söyledi. Doğumhaneye geldiğimde açılmam olup olmadığıni kontrol edeceklerdi ve nst ye bağladılar fakat bir terslik vardı bebeğimin hareketlerini de tam olarak hissedemiyordum. Doktorların biri geliyor biri gidiyor hiç bisey söylemiyorlardi beni iyice strese soktular ve bebeğimin kalbinin atmadığını söylediler o an dünyam başıma yıkıldı ne yaptığımı ne diyeceğimi bilemedim eşimin gelmesini bekledim bir yandan doktorlara yalvariyorum nolur gerçek olmasın diye ama kimse bisey yapmıyorum hepsi başımda sakinleşmemi söylüyorlar.. eşim ve annem geldiğinde onların yikilislarini görmek ve feryatlarini duymak beni daha çok etkiledi ve yapabilecek hiç biseyin olmaması o çaresizlik hiç gözümün önünden gitmiyor... normal doğum esnasında eşim elimi hiç bırakmadı ve normal doğum yapar gibi doğum yaptım çok acı çektim ve onun yüzünü bir kere görebildim kokusunu içime çektim kalbim çok acıyor bu acı ile nasıl yaşanır bilmiyorum şuan lohusayim eşim ve ailem çok büyük destekçim Allah onlardan bin kere razı olsun fakat ben kendimi toparlayamiyorum. Bu süreci nasıl atlatabilirim.
Çok zor bir acı çok Çetin bir imtihan 3 yıl önce 34 haftalık kaybettim çok acıttı canımı çok yaktı içimi anlatarak rahatlamaya çalıştım gözyaşlarımı hiç saklamadım zamanla kimin yanında ağlayacağımı kimin yanında dik durmam gerektiğini öğrendim her acı bir şey öğretiyor bana birazda bu site yardımcı oldu Allahh razı olsun burayı akıl edip kurandan burda bu süreci yaşamış yaşayan bir sürü arkadaşla tanıştım çünkü acıyı yaşayandan başkası anlatınca anlamıyor anca yaşayanın anlayacağı bir acı hala görüştüğüm konuştuğum melek anneleri var ne zaman istersen özel den yazabilirsin.bir müddet dışarı çıkmak istemeyeceksin ama sakın kendini kapatma kendine neyin iyi geleceğini deneyerek öğreneceksin hemen toparlanmak İçin kendini hırpalama ruhunu serbest bırak o yolunu bulacaktır rabbim dayanma gücü versin unutmuyorsun alışıyorsun beter acılardan korusun acını hafifletecek mutluluklar nasip olsun 🙏🏻

Çok zor bir acı çok Çetin bir imtihan 3 yıl önce 34 haftalık kaybettim çok acıttı canımı çok yaktı içimi anlatarak rahatlamaya çalıştım gözyaşlarımı hiç saklamadım zamanla kimin yanında ağlayacağımı kimin yanında dik durmam gerektiğini öğrendim her acı bir şey öğretiyor bana birazda bu site yardımcı oldu Allahh razı olsun burayı akıl edip kurandan burda bu süreci yaşamış yaşayan bir sürü arkadaşla tanıştım çünkü acıyı yaşayandan başkası anlatınca anlamıyor anca yaşayanın anlayacağı bir acı hala görüştüğüm konuştuğum melek anneleri var ne zaman istersen özel den yazabilirsin.bir müddet dışarı çıkmak istemeyeceksin ama sakın kendini kapatma kendine neyin iyi geleceğini deneyerek öğreneceksin hemen toparlanmak İçin kendini hırpalama ruhunu serbest bırak o yolunu bulacaktır rabbim dayanma gücü versin unutmuyorsun alışıyorsun beter acılardan korusun acını hafifletecek mutluluklar nasip olsun 🙏🏻
Teşekkür ederim desteğiniz için Rabbim hepimize dayanma gücü versin bu zorlu imtihandan hayırlı bir şekilde geçmeyi nasip eylesin inşallah 🙏

X