Bebegimi Kaybettim Cok Uzgunum

Allah sana ve eşine sabırlar versin tatlım
Tekrarı için güç kuvvet versin üzülme sakın böylesi daha hayırlıdır eminim

Geçmiş olsun tatlım. Allah sana ve eşine sabır versin. Acılı anında yaptığın dilek ve dualar kabul olur bol bol dua et Allah'ım sana en yakında annelik duygusunu tattırmayı nasip etsin.

Kizlar Bebegimi Kaybettim Bugun Kurtajla Alindi Allahim Kimseye Yasatmasin Bu Aciyi

Allah sabır versin canım bir daha ne sana ne başkalarına yaşatmasın inşallah en kısa zamanda yeniden bebeğin olur ve sağlıkla kavuşursun bebeğine.:teselli:

Allahtan hayırlı ve sağlıklısını dileyelim canım, hepimiz için,çoook geçmiş olsun...sağlığın yerinde olsun canım.K.İ.B.

canım çok çok geçmiş olsun biliyorum şu anda ne söylesek boş acını hafifletemez. ama zaman herşeyin ilacı. allah sana ve eşine sabır versin.hakkında hayırlısı olsun. allah en kısa zaman da sağlıkla anne olmayı nasip etsin sana.....:teselli:

canım benim allah sabır versin. büyük acı veriyor biliyorum inşallah bir an önce atlatırsın

canım güzel arkadaşım içindeki yanardağ patlayan acını söndürmek hiç kolay değil , rabbim sevdi bebeğini cennetine aldı.Artık annesini oradan koruyacak .Rabbimnin bizlere yazgısı bu .Aramızda yaşayanlar var bunu senin gibi.
anneliği yeniden sağlıkla yaşaman dileği ile.

canım yaaa çok üzüldüm...çok geçmiş olsun.......allah bir daha yaşatmasın inşallah canım....:teselli:

:çok üzgünüm:cok uzuldum, gecmis olsun canim, hayirlisi buymus demekten baska bisey gelmiyo elden

Çok geçmiş olsun allah sabır versin canım inan çok üzüldüm,
hayırlısı ile yine bebişin olur her işte bir hayır vardır
rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin

canım rabbim sabır ve metanett versin çok zor ve hiçbir sözcük hafifletemez acını biliyorum ama elden ne gelir herşeyın hayırlısı elbet var bun dada bi hayırr inş bi daha yaşamazsınnn

canım geçmiş olsun.allah sabır versin.bende daha önce 2 tane bebeğimi kaybettim.bu yazıları okurken hala yüreğim acıyo.allah sana inşallah sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin...

Canım Allah sabır versin!Umarım en kısa zamanda kendini toparlarsın,ve yeniden denersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…