Bebegimi Kaybettim Cok Uzgunum

canııım çok üzüldüm.Allahım sabrını verir inşallah.Bir daha yaşatmasın rabbim.senağlama

Allah sbır versin canım...iyi olmaya çalış zor biliyorum ama ilahi takdir işte canım

Canım sana ve eşine sabır diliyorum. :çok üzgünüm: Allah yardımcınız olsun. Unutmanız biraz zor olur belki ama bir daha böyle bir acı yaşamamanızı , bir dahaki hamileliğinin mutlu sonla sonuçlanmasını diliyorum.

canım çok üzüldüm...kendini toparlamaya çalış lütfen...biliyorum şimdi herşey boş geliyor sana...ama nasip değilmiş..zamanıı değilmiş....umut umut umut...umut olmasa ne yaparız....kalbimiz seninle...biraz dinlen ve bir sonraki deneme için güç topla....bir sonraki denemede çifter çifter gelecekler buna inan....lütfen yıpratma kendini..ve sakın ama sakın pes etme....

Allahım sabır versin...üzülme demem üzül ama bu seni bir sonraki için güçlendirsin...sabır canım

canım allahım sana sabırlar versin kalbine yüregine serinlik versin birdaha yasatmasın mevlam cok ama cok üzüldüm cok cok gecmişler olsun

allah sabır versin. ama unutma bunda bile bir hayır vardır.Bende 2 tane düşük yaptım ama 3.de allahım bana bu mutluluğu tattırdı ve oğlum şimdi 5 yaşında. Allah sana da bu duyguyu tattırır hiç üzülme kendini biran önce toparlamaya çalış

canım allah sana ve eşine Sabır versin .. çok çok çok zor bi durum Canım :çok üzgünüm:

GEÇMiŞ OLSUN.

RABBiM SANA EN KISA ZAMANDA ACINI UNUTTURACAK SAĞLIKLI EVLATLAR NASiP ETSİN.

canım yaaa çok üzüldüm inan.ama ne olur güçlü ol, bak şöyle düşün her şeyde bir hayır var, sağlıksız bir embriyor ne yaparsan yap bir şekilde düşüyor. sakat sağlıksız bir bebeğinin olup onun sürekli acı çekmesi ve seninde onunla erimen dahamı iyi olurdu. canım araştır bak aynı şeyi sende görüceksin. sağlıksız embriyo % 70 tutunmaz. Allahın sevgili kulusun ki acı çekmenize hergün kahrolmanıza müsade etmedi. ne olur bunu düşün ve sakinleş. Allahım sana tez zamanda sağlıklı sıhhatli bir evlat versin inşallaaahhh.... hadi şimdi toparlan.eşin ve sen sağlıklısınız ve bir aradasınız......bir daha denersiniz.. sen iyi ol yeterki.

Canım Çok Geçmiş Olsun Allah Sabır Versin En Kısa Zamanda Kucağına Bebek Almayı Nasip Etsin İnşallah :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…