bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

CANIM EVET YA AMA SANKİ ZAMAN GEÇMİYOR GELİYOR BANA

senin de bebişinin de sağlığı yerinde olsunda sayılı gün çabuk geçer inşallah sağlıkla kucağına alacağın güne az kaldı içini refah tut bu arada kız dedim hiç itiraz etmedin sende ben gibi kız mı istiyorsun ne sırnaşık şey

CANIM BEN ERKEK İSTİYORUM AMA ELİ AYAĞI DÜZGÜN OLSUN NE OLURSA OLDUN (allah seninde en yakın zamanda yüzünü güldürsün sana dua ediyorum )a.s

merhaba eres nasılsın forumları takip ediyorum am seni göremedin kanaman ne durumda inşallah iyisindir güzel haberini verirsen cok sevinicem sizlere bol bol şu 3 ayı kazasız belasız atlatın diye dualar ediyorum

Kizlar Daha önce Actiğim Bi Forumu Kapatma Istiyorum O Sayfayi Gördükçe İçim acıyor Görmek Istemiyorum

Ne Yapmaliyim Silmek Için

Son düzenleme:
kimse yok galiba rahat rahat içimi dökebilirim :))

şuan bi elimde sigaram bi elimde çayım bilgisayarda güler dumanı açmışım dertli dertli türkü dinliyorum hem ağlıyorum hem yazıyorum offf offf

ha bu arada merak eden arkadaşlarım için şunu diyebilirim kaybettiğim bebeğin acısını atmaya başladım.

geçenlerde ablam buradaydı dertleşiyorduk bana allahı küstüreceğimi söyledi bi parça kan için o kadar ağlamakla saçmaladığımı söyledi askerde gencecik evlatlarını kaybeden, trafik kazalarında kaybedilen genceik canları, hapisteki veya amansız hastalığı olan annelerin acılarını hatırlattı

doğru bencede allah ne verirse hayırlısını versin cok şükür bebekten başka derdim yok güzel bi evliliğim var beni seven bi eşim var ac değilim acıkta değilim ve yinede cok şükürki dermanlı bi derdim var allah beterinden korusun

verende allah alanda artık kaderime razıyım kısmetimde varsa bebeğimi öper okşarım yoksada kader yetiştirme r-yurtlkarındaki cocuklara gönüllü annelik yaparım

işte neyaparsın arkadaş böyle terslli edeceğiz kendi kendimizi sonrada bazen hatırlıyacağız ağlıyacağız inşallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evladın olur mutlu yuvana mutluluk katar herşey gönlünce olsun

CANIM İLERDE BU HALLERİNİ HATIRLAYIP GÜLÜCEKSİN BEBEĞİN KOLLARINDA OLUCAK BUGÜN YA DA YARIN AMA MUTLAKA BİRGÜN....

amin canım amin

yinede halimize binlerce şükür beterin beteri var dimi ama

tamam canım akşam evden msn ye eklerim işyerinde yasak

nasılsın görüşmeyeli

Son düzenleyen: Moderatör:
Iyim özlem Yarin Dokrora Gidicem Bakalim Ne Diyecek Biliyorsun Kalp Atişi Için Gidicem

Sen Nasilsin?

iyiyim nermincim biraz biraz toparlandım

senin iyi olmana coooook sevindim yarın için sana bol bol şans diliyorum

anladığım kadarıyla sabırsız bi yapın var korkma bebişinin kalp atışını duyacaksın eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…