bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM İNŞALLAH ALLAH HEPİMİSİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR..EVET ÇOK SABIRSIZ VE TELAŞLI YAPIM VARDIR.BURCUM KOÇ ÖZELLİK TAŞIRIM:1hug:

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM İNŞALLAH ALLAH HEPİMİSİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR..EVET ÇOK SABIRSIZ VE TELAŞLI YAPIM VARDIR.BURCUM KOÇ ÖZELLİK TAŞIRIM:1hug:

ay nerminnnnnnnnnn vallahi aynennnnnn bende nie bu kadar sabırsızım telaşlıyım diyordummmm bende koç'um olmaz olaydım....

GÜLSEREN CANIM VALLA BEN KOÇ BURCUNUN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORUM VE KOÇ BURCUNU HİÇ SEVMİYORUM SENİN KAÇ HAFTALIK OLDUĞU BEBEĞİN

canım ben en çok inatçılık özelliğini iyi bilirim ve taşırdımda ama evlendiğimden beri bu özelliğimi taşımıyorum a.s vallahi 8+2 olması lazım geçen çarşamba doktorum 7 haftalık dedi, ama tam olarak son adet tarihine göre hesaplanıyorsa yarın 8 haftalık oluyorum. canım sen kaç kere ultrasona girdin? birde vajinalmi?

CANIM BEN BİR KESEYİ GÖRMEYE GİTTİM SONRA KALP ATIŞI İÇİN GİTTİM AMA TAM GÖRÜNMEDİ 7+2 GÜNLÜK VAJİNAL BAKTI ÜSTEN GÖRÜNMEDİ YARIN GİDİCEM DOKTORA KALP ATIŞI İÇİN

canım yaa allah sabır versın ama dedıgınız gıbı bebeklerınız sızlerı cennet beklemeyı tercıh etmıs bundan mutlululk duymalısın kı yınede cok sukur de sana bır sey olmamıs..her seyın hayırlısı...

ahh canım büüyk geçmiş olsun allahım birdaha yaşatmas böle bir acı inşallah..herşeye ragmen verende allah alanda herşeyde bir hayır vardır .... allahım başka acılar yaşatmasın inşallah (amin)

nermincim dün doktora gittin mi kalp atışları nasıl acaip heyecanlı olmalısın vallahi hep dua ediyorum size bi aksilik cıkmasın tez zamanda alın sıpacıklarınızı kucağınıza

mrb özlemkrtr, cananla sizin adınıza çok üzüldüm allah tez zamanda gönlünüze göre saglıklı evlatlar nasip eder inşallah .

nermincim dün doktora gittin mi kalp atışları nasıl acaip heyecanlı olmalısın vallahi hep dua ediyorum size bi aksilik cıkmasın tez zamanda alın sıpacıklarınızı kucağınıza

CANIM BEBEĞİN KALP ATIŞLARINI DUYMADIL DOKTOR GELİŞMEMİŞ DEDİ PAZARTESİ HEL ALALIM DEDİ ÇOK MOREKİM BOZUK KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM

canim Bebeğin Kalp Atişlarini Duymadil Doktor Gelişmemiş Dedi Pazartesi Hel Alalim Dedi çok Morekim Bozuk Kendimi çok Kötü Hissediyorum

Biraz önce Attiğin Başliği Görünce Ne Kadar Etkilendim Bilemessin

Ne Olur Sakin Ol Korkma Bence Duyacaksin 7 Nisan Değilmiydi Transferin Bence Erken

senin adına çok uzuldum gecenyıl aynısını yasamıştım 5aralıkta yıne kalırsın uzulme bak ben simdi anneyım 5aylık baran azimle anne olmayı hedefle yıne olur mu ben oyle yaptım

çok uzuldum canım ya. ama sakın uzulme gecen sene 5aralıkta 10haftalık bebegım bir anda düştü oysa cok iyiydim ama uzulmek yerıne anne olmayı sabırla bekledım sende oyle yap yenı bebegın senı beklıyor biliyorsun degılnı

sağol arkadaşım kiminle konuşuyırsam tüm arkadaşlarımın ilk bebekleri hep düşmüş kader diyelim

bu arada oğluşunun adı cok güzel baran benimde yiğenimin adı allah analı babalı yüyütsün

slm kızlar ben 29 unda bebeğimi kaybetmilştim halen hastalanmadın şiştim patlayacam nerdeyse

böyler olan varmı aranızda

canım çok geçmiş olsun allah sabır versin nasıl bir duygu çok iyi biliyorum geçen yıl bende ilk tüp bebegimi 8 haftalıkken kaybettim her acı zamanla külleniyor bende çok kötü hissetmiştim kendimi dünya başıma yıkıldı sanmıştım ancak kendimi topladım bir süre sonra mücadeleye karar verdim taki bebegimi kucagıma alıncaya kadar devam edecegim.güçlü ve sabırlı olmanı diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…