bebeğimi görmek bana nasip olmadı:(

beterın beterı var derler ya bırde dunyaya geldıkten sonra kaybettıgınızı dusunsenıze ne kadar kotu olurdu degılmı....bunu duşunerek uzulmemeye calısın bırı veren allah bır daha verır herkese geçmiş olsun....

sağol arkadaşım sana da geçmiş olsun.. senin içinde zordur tabii insan ilk hamile olduğunu öğrenince çok mutlu oluyor keşke böyle şeyler olmasa ama oluyor işte inş bidaha yaşamayız canıma.s.

zaten ben bu kistle nasıl hamile kaldım bilmiyorum canım yaa iltihabımda vardı önceden demkki olacağı varmış rabbim daha beterinden saklasın hepimizi.. hayrlısını dilemek gerek işte ben çok taktım kafama çok üzüldüm öyle yapmamalıydım ama elimde değildi çok istiyordum.. :1no2:

bende şaşırdım o kistle nasıl hamile kaldın.üüzlme canım stres yapma en azından şimdilik dinlen ara ver bebek çalışmalarına rahim kendini bi toparlasın canım.sonra tekrar denersin o zaman inşallah sonuna kadar Rabbim hayırlısı ile devam ettirir hamişliğini.kıyamam ben sanaaaaaa :a.s.

sağol arkadaşım sana da geçmiş olsun.. senin içinde zordur tabii insan ilk hamile olduğunu öğrenince çok mutlu oluyor keşke böyle şeyler olmasa ama oluyor işte inş bidaha yaşamayız canıma.s.
teşekkür ederim canım amin inşallah yaşamayız derdini bi nebze olsun ortak olabildiysem ne mutlu bana insan burda rahatlıyo okadar iyi insanlar varkii insanın yüregine su serpiyolar güzel yüreklerine ellerine saglık herkezinn kendine iyi bak canım :1hug:

canım ablam benim içimi öyle rahatlatıyorsunki.. zaten senin ilk baştan beri olan desteğin için çok teşekkür ederim beni hiç yanlız bırakmadın sorularıma katlandın allah sana hayırlı bir evlat nsaip etsin...

tabiki ortak oldun canım bana burdan birşeyler yazman bile beni mutlu ettii.. katılıyorum sana arkadaşım herkezin yüreği çok güzel burda hepimizn ortak dertleri var

ece seni yerim kız ben canım benim ben seni çok seviyorum bitanem tabi ki destek olacam sana öyle değilmi Allah inşallah canım sana da en kısa zamanda bi tane daha sidikli versin :)inşallah rabbimden bunu içtenlikle diliyorum canım benim dualarım seninle bunu unutma .a.s.

amin ablacım iş o günler gelirde sidiklimi görürüm seninde olur birlikde severiz.. seni çok seviyorum. bende en kısa zamanda inş teyze olurum Şeniz

ecenur bu durumda söylenecek ne var bilemiyorum kelimeler bulmak bile şuan bana zor geliyor Rabbim sabrını versin ama beterini düşünerek yinede şükretmeli Allaha sığınmalısın tatlım Rabbim tekrarını yaşatmasın ve tez vakit sana tekrar hamişliği yaşatır inşallah

sağol canım.. benim içim çok acıdı ama allaha isyan etmedim aslla.. belirttiğim gibi çok daha kötü şeyler yaşadım bunu biliyorum ama ne biliim bu bana daha bi dokundu..

canım benim bende seni çok seviyorum dualarım seninle üzülme sakın kendini yıpratma sakın sakin ol dinlenmeye çalış kafanı dağıt canım bişeylerle meşgul ol aslında bunları söyleme çok kolay ama elden bişey gelmiyo işte herşey rabbimin takdiri ilahisi.sabırlı ol canım

ececim kendini yorma canim git biraz dinlen vucudun toplasin biraz ve buyasadigini unut olurmu canim eminimki bebgin sana saglikli sekilde gelecek sen kendine dikket et bu ara olurmu

ecenur ruh halindeki gibi kimsesiz değilsin canım yanındayız dualarımız seninle hepimiz seni çok seviyoruz pıtırcığım canım kardeşim benim.Allah yar ve yardımcın olsun

ece canım benim şimdi duydum gördum gercekten senin acın kadar olamaz ama bizde inan cok uzulduk tatlım kelimeler acını dindirmye yetmez ama yanında olduğumuzu sakın unutma Allaha sıgınıp sukretmek sabrını dılemek lazım ve rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın diyorum ve sana kucagını tekrardan doldursun diye dua edicem canım benim uzme kendini..

kızlar ben yatıyorum size iyi geceler hepinizi çok seviyorum Allaha emanet olun yarın görüşürüz

ece canım benim hadi yavrum yat dinlen kıyamam sana bak sende çok yoruldun Allah dilerim ki senin ve hepimizin yüzünü güldürür.inşallah sağlıklı bebişlere kavuşuruz.öpüyorum canım kendine dikkat et ablan seni çok seviyo bunu unutma.

ecenur gecmis olsun canim ,guclu ve umutlu ol ,Allah'im insallah nasip etsin en kisa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…