bebeğimi görmek bana nasip olmadı:(

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
42
arkadaşlar bebeğimi görmek bana nasip olmadı.... bu sabaha karşı ağrılarım oldu daha sonrasında pembe lekelenmeler apar topar hasteneye gittim... aslında bugün başka bir dok randevum vardı ama olmadı gidemedim bebeğim tutunamadı kendimi çok garip hissediyorum bütün heyecanım umudum sevincim onunla kaybolup gitti... senağlamasenağlama

canim ne diyecegimi bilemiyorum bu durumlarda ...

allah baska aci vermesin br daha bebegini senden almasin bebisin sana simsiki tuttunsun birakmasin

annesini..

çok üzüldüm canım üzülme diyeceğimsana allah en kısa zamanda tekrar bir bebek nasip etsin sımsıkı tutunsun sana inşllah

cnm çok geçmiş olsun,bu gibi durumlarda insanın diyecek bişeyi olmuyoki,Allah başka acı yaşatmasın.umutsuzluğa kapılma ve şunu düşün en azından anne olabiliyosun bu sencede çok büyük bişi değil mi?fazla üzme kendini olur mu nasipse yine olur ve kaybettiğin sevinci heyecanı yeniden kazanırsın yerimseniben tekrar geçmiş olsun cnm a.s.

geçmiş olsun canım ...ALLAH bidaha yaşatmasın ..bende bebeğimi 2 ay önce kaybettim bu duyguyu çok iyi bilirim . yeniden hamile kalır ve bebeğini sağlıklı bi şekilde dünyaya getirirsin inşallah....a.s.

ecenur, çok üzüldüm ben de .. umarım senin sağlığın yerindedir. kendine iyi bak canım..

canım benım cok üzüldüm allahım sabırlar versın inşaallah bır dah bu acıyı yasamazsın

Canım arkadaşım çok geçmiş olsun!!!Sakın ümitsizliğe kapılma,umarım kısa zamanda kendini toparlar ve yeniden hamile kalırsın a.s.

arkadaşlar hepiniz çok iyisiniz desteğniz için hepiniz sağolun... şuan tek isteğim daha kötü şeyler yaşamamak ve eşimin mutlu olması sabahdan bu zamana hep yanımdaydı ama hep şaşkın ve üzgündü eve geldiğimizden beri ağzını bıçak açmadı... bende konuşamadım sarılıp ağladım ikimizinde en büyük arzusuydu evlat sahibi olmak.. olmadı. şuan çok karışık duygular içindeyim konuşsam halimi sizlerden başka anlayacak kimsede yok şu hayatımda öyle şeyler yaşadımki.. hiç biri bu kadar acı vermedi meğer gerçekten ne güzel ne kutsal birşeymiş anne olmak ben bunu yaşayamadım ama çok derinden hissettim gerçekten çok zoryaa kimse böyle bişey yaşamasın isteyen herkez yavrusuna kavuşsun inş allahın izniyle atlatıcam....

ecenurcum canim. sakin uzulme arkadasim. insallah en kisa zamanda yine hamile kalirsin ve bu sefer saglikla kucagina alirsin yavrunu.

ecenurcum canim. sakin uzulme arkadasim. insallah en kisa zamanda yine hamile kalirsin ve bu sefer saglikla kucagina alirsin yavrunu.

canım bugün gerçekten çok kötü bir gündü çok üzgünüm bir garip hissediyorum kendimi inş atlatırım bunu...:çok üzgünüm:

ececim üzülme canim ya demekki hayirli saglikli degilmis biliyorumki en kisa zamanda rabbim sana bi bebis yollucak lütfen kendini yipratma olurmu

canım okurken yüreğim acıdı... allah sabır versin umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın. ablamda düşük yapmıştı ve aynı ay regli olmayı beklerken olmadı ve tekrar hamileydi.. şimdi kızı 8 yaşında... Allah sanada nasip etsin inşallah canım.

eceeee canım yaaa :çok üzgünüm:Allah sabır versin canım ya inan okudum şok oldum nasıl yani bebek düştümü:1shok:ay hala inanamıyorum yaaaa şoktayım resmen.canım benim ya kıyamam sana Allah büyüktür tekrar verir en azından hamile kalabiliyosun çok şükür canım.bunu böyle düşün

ececim üzülme canim ya demekki hayirli saglikli degilmis biliyorumki en kisa zamanda rabbim sana bi bebis yollucak lütfen kendini yipratma olurmu

canımbenim çok sağol... inş olur bebeğim çok istiyorum onun misgibi kokusunu duymak istiyorum bidaha böyleşeyler yaşamak istemiyorum.. sabah lekeyi görünce çok kötü oldum yaa çok ağladım şimdi biraz daha sakinim..

canım dünyada yiyecek ekmeği olsa kşimseyi dinlemez gelirdi sakın üzülme nasip böyle imiş inş yeiden olur:) tabiki duyacaksın beraber burdan koklarız kk ya getirirsin:)

canım tutunamadı düşük yaptım.. ama çok ağrım oldu saatlerce serumla dolandım yaa aslında anlatmamalıyım bunları unutmam lazım. rahimdeki et parçası demişti ya dok.. bugün onun kist olduğunu öğrendim düşüğe sebep olup olmadığı araştırılacak çok sancım ondan oldu galiba inş bu günü atlatırım...

çok geçmiş olsun canım senii öyle iiyi anlıyorumki bende 4 nisanda düşük yaptım bebegimi ilk ultrasyonda gördügüm günün akşamı kaybettim okadarr zorr kiii yazarkenn vee yazını okurkenn içim acıdııı yaşadıklarımız zorr ama yapıcak bişe yok ALLAH birdaha yaşatmasın bazenn halal içimde sanıyorum sonraa düşmeseydi şu kadar olmuştu diyorum piskolojisi bozuluyo inanın ama rabbim sabrını veriirr bundada vardır bi hayır diyorum kısmet degilmiş diyorum sende öyle düşün canımm ALLAHA emanett olll herşey gönlüncee olsunn

inşallah canım benim hakkında hayırlsıı oldun tatlım ya inan çok üzüldüm fazla anlatıpta yaranı deşme.kıyamam ben sana canım benim olur yine Allahın ziniyle sıkma canını o kist de ilaçla kaybolur üzülme sakın

canım dünyada yiyecek ekmeği olsa kşimseyi dinlemez gelirdi sakın üzülme nasip böyle imiş inş yeiden olur:) tabiki duyacaksın beraber burdan koklarız kk ya getirirsin:)

canım haklısın... inş o günleri görürüm getirmezmiyim meleğimi çok sağola.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…