bebeğimi görmek bana nasip olmadı:(

böyle durumlarda üzülme demek boş biliyorum. ben de 4 ay önce düşük yaptığımda bir daha asla hayat neşem yerine gelmez,hamile kalsam bile aynı heyecan olmaz diye düşünüyordum. Ama inan tekrar hamile kaldığında hepsini unutacaksın,Allah o günleri yaşatsın sana inş..

canımm lütfen üzme kendini hayırlısı böyle imiş de..gerçi dile kolay belki seni anlamaya çalışıyorum çok üzücü bir şey ama her şey kader kısmet.... herşey bizler için bu durumu çabuk atlatmanı diliyorum en yakın zamanda bebeğine kavuşursun canım.....

canım geçmiş olsun
bir de söyle düşün, hamile kalabiliyorsun çok şükür
bir kez oldu ya yine olur hiç merak etme
Allah hayırlı evlatlar versin tatlım.

çok geçmiş olsun canım..allah bidaha yaşatmasın...çok zor bir durum anlıyorum ama inşallah en kısa zamanda tekrar bebişin olur....

Canım benim çok geçmiş olsun
allah sabır versin umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın
Canım rzzbim bizler için herşeyin hayırlı olanını bilir
bak normal yollada hamile kalabiliyorsun
rabbim sana en kısa zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin
AMİNN

çok geçmiş olsun arkadaşımmmm.
allah birdaha göstermesin.kimsenin kucağını boş bırakmasınnn

üzülme cnm kızımı iki bebek kaybettikten sonra kucağıma aldım
sana en kısa zamanda acılarını unutturacak bebişler nasip etsin allah

üzülme cnm kızımı iki bebek kaybettikten sonra kucağıma aldım
sana en kısa zamanda acılarını unutturacak bebişler nasip etsin allah

mira abla inş bende kavuşurum yavruma güzel dileklerin için çok teşekkür ederima.s.

canım çok geçmiş olsun. ben de 2 ay önce düşük yaptım. o acıyı bilirim. insanın canından can gidiyor sanki hiç kolay bişey değil. maddi manevi insan çok yıpranıyor. Allah sabır versin inşallah. umutlarını kaybetme, toparlanmaya çalış. en kısa zamanda tekrar hamile kalıp sorunsuz bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah.

canım çok sağol... sanada geçmiş olsun gerçekten zor birşey allah kimseye yaşatmasın bi umutla bekliyorsun sonra hüsran iyiki çevremde kimse bilmedi hamile olduğumu şimdi daha da zorlanırdım yoksa gelen giden her kafadan bir ses.. şükür biraz iyiyim bugün inş canım bu günlerde geçera.s.

tatlım çok üzüldüm çok geçmişolsun dilerimki en kısa zamanda bebeğine kollarına alırsın.

canım çok geçmiş olsun bende 4 nisanda 5 haftalık hamileyken aynı senin gibi kanamam oldu hemen doktora koştum bebegimi ilk gördügüm gün kaybettim nokta kadardı ama şükrediyorum eger saglıklı olsaydı düşmezdi demekki bi problem vardı şükrediyorum yaa onu 9uncu ayıma geldigimde kaybetseydim ALLAH kimseye yaşatmasın her şerdde bi hayır vardır zamanla daha iiyi olcaksın yaşadıgın herşeyi bende yaşadım nasip degilmiş bizimde sınavımız bu demekki şükredip önüne bakıcaksın melegin seni cennetin kapısında bekliycek annem olmadan girmemm cennete diycek güçlü ollalım vee tüm kalbimizle bizi yaaradana dua edelim kendine çok iyi bak

Canim bir faydasi olacagini bilsem,üzülme diyecegim ama biliyorum ki imkansiz...ben de yasadim,cok iyi bilirim..Canim sen ve esin oldugu surece bebek olacaktir,siz olmazsaniz bebek olmaz ki...Allah size saglik ve uzun omur versin...versin ki tekrar bebeginiz olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…