Bebegimde burun tıkanıklığı

Biranolsun

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2021
121
42
35
Merhaba arkadaşlar 16 aylık 1 aydır neredeyse grip ilaçta fayda etmiyor azalır gibi oluyor tekrar başlıyor burnunda tıkalı serum fizyolojik kullanıyorum damlada kullanıyorum ama yok fayda etmiyor temizliyorum ama gene tikali bu arada illadin burun spreyi kullandim bi kaç kez fayda ediyor açıyor rahat uyuyor ama bu ilaçların zararlarida varmış uzuun süreli kullanımda 10 gündür kullanıyorum hemen hemen ama kullanmak zorunda kaldım çünkü katiyen uyuyamıyor nefes zor alıyor uyurken çok pişman oluyorum sıktıkyltan sonra

İlliadin 5 günden fazla kullanılmaz. Yattığı odaya soğanı 2 ye yada 4’e bölüp yatağının yanına koyun. Bir de X-lear bebekler için damla var çok iyi açıyor ve bebekler için güvenle kullanabilirsiniz. Ben kendim kullandım 😊 çok iyi gerçekten. Eczanelerde bulması biraz zor.

Merhaba arkadaşlar 16 aylık 1 aydır neredeyse grip ilaçta fayda etmiyor azalır gibi oluyor tekrar başlıyor burnunda tıkalı serum fizyolojik kullanıyorum damlada kullanıyorum ama yok fayda etmiyor temizliyorum ama gene tikali bu arada illadin burun spreyi kullandim bi kaç kez fayda ediyor açıyor rahat uyuyor ama bu ilaçların zararlarida varmış uzuun süreli kullanımda 10 gündür kullanıyorum hemen hemen ama kullanmak zorunda kaldım çünkü katiyen uyuyamıyor nefes zor alıyor uyurken çok pişman oluyorum sıktıkyltan sonra
Ben hava makinesi aldım küçük bişey içine soğuk serum koyup gece uyurken onu veriyorum hemen açılıyo burnu rahat uyuyor

Odasının peteğini kapatırsanız hem biraz serinler hem de nem oranı yükselir, daha rahat nefes alır. Soğanın içine karanfil saplayıp odaya koyma yöntemi de var ama ben denemedim. nebulizatörde serum fizyolojik ben de kullanıyorum, o da faydalı ama mucize değil. biraz dik yatırmayı deneyebilirsiniz. akıntısı varsa rahatlatır. geçmiş olsun.

X