Bebeğim ...

canlarım miniğim biberonu tutmaya başladığı an hastaneden çıkaracaklar...
küvezde kaldığı sürece enfeksiyon kapmamasına karşı daha fazla tutamayacaklarını söylediler..
canıma minnet tabiiki ama benim tembel oğlum biberonu tutmayı tam beceremediği için bu süreç biraz uzuyor ama evime gelecek düşüncesi beni heyecanlandırıyor bir o kadarda mutlu hissettiriyor...
ama herşey 4 aydan sonra belli olacak..ve 4 aylıkdan sonra tedavilere başlanacak...
şuan için kilosu 2,5 kilo oldu cici teyzeleri..
bizlerden dualarınıı eksik etmeyen herkese binlerce teşekkürler...
rasbbim hepinizden razı olsun......

Canım inşallah iyisinizdir gelip gittikçe bakıyorum ama bu sefer en son ayın 13 girmişsin .Lütfen bizlere gelince haber bırak olur mu.İnan yavrun için herzaman dua ediyorum.İnşallah iyisinizdir.Sevgilerimle.

çok saol birtanem..evet inan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum..halen sanki yeni doğum yapmışım gibi geliyor...
canım sizlerin dualarıyla bu günlere geldik ve artık inanıyorum ki benim oğlum kolay kolay annesini terketmeyecek...:Saruboceq:
allah razı olsun canım...:1hug:

inşallah birtanem...:1hug:
dualarımızla dualarınızla bir gün kucagımada alacağım meleğimi...
rabbim kimseye evlat acısını göstermesin...:Saruboceq:

canım benim çok geçmiş olsun bende daha bu gün katıldım aranıza ve kaaltıldığım anda site sayesinde hamile olduğumu öğrendim..hihoyyyt

canım dualarım seninle minik oglunla allah anasına babasına bagışlasın onu kısa zamanda yanında olacaktır evladın sen kendine dikkat etki minigin çok güçlü bir annesi oldugunu görsün eve geldiginde

Canım ağlıyorum şuan ben yaasenağlama ama bu güzel yazından ne zamandır bekliyordum hiç ayırmasın Rabbim sizi hiç:1hug:.Hiç bırakmasın bu tatlı annesini yavrun
Ah kıyamam size ben :1hug:Sizdende Allah razı olsun birtanem benim.Sabrınla annelik gücünle deneniyorsun mükafatında evladın oluyor sana.Ne mutlu oyyyy teyzesi yer onu 2,5 kiloda olurmuş.Aman maşallah maşallah maşallah hiç nazara gelmesin

Eve geçmenizi sabırsızlıkla bekliyorum .Allahım duy sesimizi:Saruboceq::Saruboceq::1hug:a.s.

:Canım uzun süredir haber alamıyorduk inan seninle ilgili bu topiğe girdiğimde yüreğim sıkışıyordu ama mutlu ve güzel haberler almak çok sevindirdi.İnş.en kısa zamanda bebeğinle evinde olursun sen güçlü bir annesin dualarımız seninle:Saruboceq:

çok güzel haberler bunlar canım. inşallah daha da iyi olucak. senin oğlan küçük bir savaşçı şimdiden belli.:1hug:

yazdıklarını okuyunca nasıl sevindim anlatamam.şuan sana ve bebişine kocaman sarılıyor ve öpüyorum.ne güzel kiloda almışız.biraz büyüsün de görürsün sen annnesi kim tembelmiş....dört döndürücek seni..okadar ki şikayet ediceksin.bu afacan hiç durmuyo teyzeleri diye...
burdan daha iyi haberlerini alıcaz.dualarımız hep seninle .....

rabbim evladını bağışlasın sana inş.minik oğluşunu evine getirdiğinde bütün bu sıkıntılı günleri unatacaksın dualarımız sizlerle,sen görürsün biberon tutmak neymiş ooo neler yapçek daha dur bakalım yavaş yavaş geliyo afacan allah yardımcın olsun cnm,sevgiler...

allahın yardımıyla bebeğin çok çok daha iyi olacak. dualarım seninle canım...

bugün hastaneden miniğim taburcu oluyor..
54 günün sonunda artık kuşum evime annesinin ve babasının kollarında uyuyacak..
RABBİME binlerce kere şükürler olsun ..
bizlerden dualarını eksik etmeyen tüm can dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
ama asıl mücadelemiz bundan sonra başlıyor..
oğluma yüzde 30 yaşama şansı veriyor doktorlar tabiiki ana baba olarak elimizden ne geliyorsa yavrumuz için yapacağız...ne olur canlarım dualarınızı oğlumdan eksik etmeyin..
rabbimden herşeyin hayırlısını istiyorum..

rabbim hepinizden tek tek razı olsun...
Beni ve tolgahanımı yalnız bırakmadığınız için...
Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın,evlat acısı yaşatmasın..aminnnnn

Canım gözün aydın. Çok sevindim, sağlıkla büyütürsün inşallah .

Hiç duaları sizden esirgermiyiz.Hayırlısı olsun inşl canım benim.Hadi bakalım minik yavrumuz bu tatlı annen için sende çok güçlü ol.Annesi sende onun için birlikte babasıyla annesiyle başaracak Allahın izniyle.:Saruboceq::Saruboceq:Çok öperim cnm a.s.

bu ne güzel bir haber her siteye girdiğimde senden güzel bir haber almak ümidi ile bakıyordum bu haber katmerli güzel oldu rabbim çocuklarınla sana uzun mutlu sağlıklı günler nasip etsin oğluşunla güzel resimlerini de görmek dileğiyle

gözünüz aydın.Allah sıze bagıslasın oglunuzu.yürüyüp anne baba dedıgınıde duyarsınıy ınsallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…