Bebeğim ...

cnm bugece dua gecemız senıde anıcam ıns Rabbım kımseyı sevdıklerıyle ımtıha etmesınnn

miniğim evinde canım bu arada ben artık annemle yaşıyorum..

rabbim hepinizden razı olsun...sizleri çok seviyorummm...allaha emanet olun...

canımçok zor şeyler yaşıyorsun
allah bundan sonra seni ve oğluşunu en güzel şeylerle mükafatlandırır
dualarım senin ve minik oğluşumuzla :teselli::teselli::teselli::teselli::teselli:

tatoşum canım..allah yardımcın olsun.hayat çok zor ve acımasız....inşallah bebişin sağlığına kavuşacak sakın kendini üzme..diğer şeyleride kafana takma.rabbim herşeyin hayırlısını bilir.dualarımız seninle...

Canım yaa kıyamam nasıl başettin bunca durumla eşin nşye ayrıldı nasıl bu durumda ayrıldınız tamda birbirinize ihtiyacınız varken allah ım vardır bunda da bir hayır allh evladına şifalr versin inşallah...

geldimi herşey üst üste gelir zaten. ama sen bebeğin için çok kuvvetli olmalısın canım. bebeğinde yanında ne kadar kuvvetli annesi olduğunu görünce hayata daha sıkı sarılacak eminim.a.s.

boşandıktan sonra anneme taşındım..herşey üstüste geldi..tabiki maddi olarakda sıkıntılar çekmeye ve kendimi her konuda yetersiz hissetmeye başladım...iş de bakıyorum bu arada ama çoğu yer ya bebeğim var diye yada yaşım var diye işe almıyorlar..zaten boşandığımı öğrenenlerin bakış açısıda eminim anlayabilirsiniz...inanın hem maddi hamde manevi olarak çok zor durumdayım..hayat anlamını yitirdi benim için...çocuklarımda ve annemde olmasaaaa bilemiyorum....
haziran 29 da tekrar kontrolümüz var inanın zaman yaklaştıkca korkularım ve endişelerim bir kat daha artıyor...istiyareye yatıyorum hiç iyi şeyler görmüyorum ama tabiiki yinede rabbim bilir..
rabbimde beni demekki böyle sınayacakmış..bu arada büyük oğlum herşeyden çok etkilendi..derslerimiz zayıfladı..neyse kısaca böyle kızlar devamlı giremiyorum ama inanın hep aklımdasınız..iyiki varsınız...rabbim hepinizden tek tek razı olsun...ne olur kusuruma bakmayın olurmu...sizleri elimden geldiğince bilgilendirmeye gireceğim...

görünüşde bebeğimin hiçbirşeyi yok sağlıklı dersiniz ama lakin öyle değil..birkeç kez hastaneye kaldırdık..öksürük ve burun tıkanıklığından inanın kalbini duyan doktor ilaç dahi vermek istemedi..korktularr hava verip eve gönderdilerr...yani allaha emanet kısaca kızlar...

canım tatoşum..bi tanem..allah yardımcın olssun.allahın izniyle bugünlerde geçecek..oğluşunda inşallaah iyi olacak.bu dünya imtihan dünyası..rabbim oğulların ile annenler ile sağlıklı uzun yaşamlar versin..dualarımız seninle canım..

Canım sıkıntını yüreğimde hissettim bende henüz lohusa sayılabilecek bir durumda eşimden ayrıldım.Bebeğim sağlıklıydı ama çok acı günlerim oldu ki sen birde bebeğinin sağlık sorunları ile uğraşıyorsun.Umarım burdan güzel mesajlarını okurum bundan sonra hep.Takip edeceğim sürekli seni bizi habersiz bırakma lütfen.Sevgilerimle...a.s.

Allah yardımcınız olsun inşallah
Bebeğine acil şifalar diliyorum inşallah tez zamanda iyi haberlerini alırız

Tüm bunları tek başına mı göğüslüyorsun, babası olacak adam ne yapıyor? Maddi sıkıntı niye çekiyorsun, para da mı vermiyor? Allah bu erkekleri niye böyle vicdansız merhametsiz ...vs yaratıyor?Ne diyeceğimi bilemiyorum, Allah yardımcın olsun arkadaşım, inşallah çoooook mutlu olursun, bu günler geride anı olarak kalır, her şey çok güzel olur inşallah...

Başından beri içim acıyarak okudum yazdıklarınızı. Allah minik bebeğinizi size bağışlasın ve size güç kuvvet versin diliyorum. Herşey dilediğiniz gibi olsun inşallah, sağlıkla bebeğinizin büyüdüğünü,kocaman bir yakışıklı olduğu günleri görün..

canlarım çok çok özür diliyorum sizleri habersiz bıraktığım için...öncelikle ko0ntrole götürdüm esad paşamı güzelce kalbine baktılar ama kilo nedeniyle tekrar eylüle gün verdiler..bu kilo ile esadı ameliyat edersem masada kalır dedi doktorlar..neyse tekrar eylülün 22 sine gün verdiler..eğer acil bir durum olmazsa ve kiloda alırsa ameliyat günü verecekler..neyse hepinizden tekrar özür dilerim evde net olmadığından giremiyorum yoksa hepiniz aklımdasınız...
allaha emanet olun...

siz iyi olun güzel haberler alında varsın biz bekleyelim işallah eylül ayına kadar kilo alor eski sağlığına kavuşur Allah yardımcınız olsun :Saruboceq:

canim oglusun iyi olsun da, haberi nasil olsa gelir. Rabbim sifalar versin.

Geçmiş olsun Tatoşcuğum.Sıkıntılı günelrin inşallahbiter ve minik oğlun sağlığına kavuşur.Ben kalbi delik çok bebek gördüm inan.Hele birisi var ki, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde eğitim görüyor şu an
Ameliyatlar başarılı oluyor.Kalbini ferah tut.Dualarını esirgeme.Ananın evlada duası en makbul olan dualardandır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…