Bebeğim ...

tatos canım bebısini Rabbim sana baıslasın
insallah en kısa zamanda saglıgına kavusur bebisin dualarım minik bebeginle canım

canım çok geçmiş olsun en kısa sürede sağlığına kavuşur inş.

canım benim nekadar sevindiğimi anlatamam.allah evlatlarına uzun sağlıklı ömürler versin.
sakın umudunu yitirme.geçen hafta teyzemin kontrolleri için izmit araştırmadaydık.ve orda bi hanımla tanışdık,kucağında bebişi ile.biliyomusun o hanımın bebeğine %1 şans tanımışlar yaşaması için.ama bebiş şimdi 6 aylık ve nasıl tombiş bi görseydin.
bak senin oğlunda ne kadar güçlü ve inatçı....hastaneden çıkacak duruma geldi ve annesiyle evine gidecek.allahın izniyle kocaman olacak.göreceksin akranlarını bile geçecek..
dualarımız seninle canım.yavrularını öpüyoruz.

canım gözünaydın oğluna kavutun rabbim şifasını versin sana bağışlasın aminnnnnnn

şükürler olsun ki miniğim artık evinde...biberonla beslemeye devam diyorum bu arada arada kalbinden dolayı sıkıntı çekiyor geçen gün siyami hersek hastanesine gittim..muayeneden sonraa sağolsunlar bana taaa ekime gün verdiler ameliyat için o kadar çok sıra varki anlatamam...
gün geçtikce kuzucuğum büyüyor ama her an kaybetme korkum da miniğimle beraber büyüyor...
o kadar minik ki...şuan 3200 kiloya ulaştık..hepinizden allah bin kez razı olsun..inanın sizlerin destekleriyle ayakdayım ve umudumu hiç kaybetmiyorum...

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun canım inşallah bu günlerde geçicek Rabbim sağlık ve uzun ömür versin bebeğine.. amin. Rabbim bu acıları kimseye yaşatmasın.

canım tatoşum..
evine dönmüş minik..kıyamam ben ona..
sen içini ferah tut.Allahımın izniyle hiç bir şey olmayacak..herşey yolunda gidecek inşallah:Saruboceq:

canım öncelikle allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın
sonra da geçmiş olsun diyorum
güçlü olmalısın zor bir süreç
tam rahatsızlığı nedir bilmiyorum ama arkadaşımın kızının da
kalbi delikti
o da uzun süre küvezde kalmıştı amerikan hast.de
şimdi 4 yaşında ve delik kapandı
çok şükür artık sağlıklı bir çocuk oldu
en önemli şey bebeğinin hasta olmaması
çok dikkatli olmalısın
mümkün mertebe insanlardan uzak tut
kim ne derse desin hatta eve ziyaretçi bile alma
arkadaşım,kendisi ve eşi dışında odasına bile kimse girmemişti
allah kolaylık versin canım
daha kötü hastalıklardan korusun

canim yaa gecmis olsun.. derdini veren yüce rabbim sifasinida verir insallah.. dualarimiz senin meleginle bütün melekler icin.. bakarsin gözünü kapatmis acmissin amaliyata bile gerek kalmamis tosun gibi olmus yavrucugun.. üzme o tatli canini gecer ALLAHIN izniyle..acil sifalar diliyorum

canım hiç moralini bozma.bak eve çıktınız.kiloda almışız ne güzel...inşallah yakında hiç birşeyi kalmayacak....bak onaa dua eden nekaaa çok teyzesi var..bizim içi mis kokulunu öp...

umarım minik yavrunuz biran evvel saglıgına kavusur ben henuz anne degılım ama yınede seni anlayabılıyorum allah dualarınızı kabul etsın:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım benim inşallah bebeğin hayırlısıyla ameliyatınıda olup, iyice sağlığına kavuşur.
Burada yüzlerce yürek onun için dua edecek buna eminim. İnan hani böyle aleni bir şekilde söyleyeceğim, benim kulağım açık olacak Siyami Ersekte tanıdığı falan olan birileri olursa ben senin için şansımı denemekten geri kalmayacağım. Maalesef işler böyle yürüyor. Ama gerçek olan birşey varsa o da Türk dr.lar dünyanın en iyi dr.ları.
Eğitim ve bilgi seviyeleri çok çok iyi. İnşallah bunuda hep beraber aşacağız.
Kendine iyi bak, moralini bozzma, herşey sana bağlı çünkü.

Tatoşum canım iyi haberlerini almak çok güzel gülüm
İnşallah dahada iyilerini duyucaz...
Yüce Rabbim yanında emin ol
Dualarımız seninle ve miniğinle

allah bebeğini sana bi ömür bağışlasın sağlıcakla kucağına alman dileğiyle....

cnm tatosum eve gecmıssın cok sevındım rabbım yar ve yardımcın olsun arkadasım masallah kıloda almıs mınıgın nıce guzel gunlerıde yaz buraya sabırla arkadasım sabırla bekle ıkınızıde kocaman opuyorum bnm ıcınde op annesı olurmu

canlarım güzel dilekleriniz için binlerce teşekkürler..
bu arada 3 martta miniğimin ekosu çekilecek ve ondan sonra neler yapılacağına karar verilecek..
kalbinin yarısı olmayan çocuklar da tanıdım hastanede ve inanamadım..
bazıları 15 yaşına kadar gelmiş ama her seferinde ameliyatla ayakda kalıyorlarmış...
rabbim ne derse sonucda o ..
sizlerinde dualarıyla yavrum inşallah iyi olacak...
o kadar tatlı ve sevimliki anlatamam sanki ilk kez anne olmuşum gibi hissediyorum ve gün geçtikce sevgiside büyüyor...
yüce rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin..
kelimeler yeterli değil canlarım duygularımı anlatmaya rabbim herkesden binlerce kez razı olsun..

canımmm Allahım seni yavrundan ayırmasın hep beraber mutlu huzurlu bir yaşantınız olsun inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…