Bebeğim...

6 Kasım da doğum yaptım bebeğim 15 gündür yoğun bakımda durumu çok ağır lütfen dua edin bize dayanacak gücüm kalmadı
Allah yardımcınız olsun, geçmiş olsun inşallah. Sağ salim kucağınıza alıp eve götürmek nasip olsun. neden böyle oldu acaba ?

Bebegimi kaybettim. Melek oldu yavrum...
Çok üzüldüm. Çok çok üzüldüm. Bunu rabbimin bir hediyesi olarak düşünün. Sizi ben anlarım benim gibi olanlar anlar evladını kaybeden anne anlar. Allah sabırlar versin. Mükafatı o kadar büyük ki bununla teselli buluyorum bununla yaşıyorum.

Cok sukrediyorum sabrediyorum ama en büyük aciymis evlat acisi. Icim sogumuyor cok yaniyor. Gitti oglum cennete kus oldu. Annesi burda gögsunde sütüyle kaldi

Cok sukrediyorum sabrediyorum ama en büyük aciymis evlat acisi. Icim sogumuyor cok yaniyor. Gitti oglum cennete kus oldu. Annesi burda gögsunde sütüyle kaldi
Canım geçer desem yalan olur. Üstelik sen onu gördün yaşadığını bildin sütünü verdin. İnan şu an yoldayım 2 saattir ve ağlıyorum sürekli 34 gün olmasına rağmen dün gibi. Çok yazan acını paylaşan olacaktır ve hepsi aynı şeyleri yazacak eminim. Yıllar geçse de geçmeyecek. Lakin içimiz soğuyacak rabbim sabrını verecek ince bir sızı halini alacak buna inanıyorum. Bana birisi “ o senin bebeğin ve cennette seni bekleyecek bunu kimse değiştiremez” demişti. Allah bu melekler için bizi seçti onları bizim karnımıza koydu bizim kanımızla besledi. Bir anne babaya bu acıyı yaşatan rabbim nasıl bir mükafat hazırlanmıştır sen düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…