Bebeğim...

Gunlerdir girmeyince tahmin ettim ama oyle olmamasini diledim .. okuyunca icim gitti. İnsan ne diyecegini bilemiyor.. Allah sabır versin çok zor. Cennette seni bekleyen bir meleğin var.

Canım geçer desem yalan olur. Üstelik sen onu gördün yaşadığını bildin sütünü verdin. İnan şu an yoldayım 2 saattir ve ağlıyorum sürekli 34 gün olmasına rağmen dün gibi. Çok yazan acını paylaşan olacaktır ve hepsi aynı şeyleri yazacak eminim. Yıllar geçse de geçmeyecek. Lakin içimiz soğuyacak rabbim sabrını verecek ince bir sızı halini alacak buna inanıyorum. Bana birisi “ o senin bebeğin ve cennette seni bekleyecek bunu kimse değiştiremez” demişti. Allah bu melekler için bizi seçti onları bizim karnımıza koydu bizim kanımızla besledi. Bir anne babaya bu acıyı yaşatan rabbim nasıl bir mükafat hazırlanmıştır sen düşün.
Tek tesellimiz bu zaten cennette emzirecegim ben yavrumu cennette büyütecegim. Bana bakisini süt emmesini asla unutmayacagim. Zaman cabuk gecsin acim hafiflesin diye dua ediyorum

Benim melegim 6 kasim 09:00 da geldi 8 aralik 21:15 te melek oldu...
Olsun siz doğum gününü hatırlayın hep. O gün var oldu o gün sizin oldu bu dünyada. Ama öbür taraf için çoktan size yazmış rabbim. Düşünsenize büyüyen bebeklerimiz olacak Allahın izniyle. Öbür dünyada kimse kimseden sorumlu olmayacak belki de onlarla aynı makamda aynı yerde olamayacağız ama kaybettiğimiz bebeklerimiz hep bizimle olacaklar. Ben bir sürü yazılar okudum bu konularla ilgili. Herşeyi araştırdım baktım. Biz Allaha layık bir kul olursak inşallah evlatlarımız bizi almadan gitmeyecekler

Olsun siz doğum gününü hatırlayın hep. O gün var oldu o gün sizin oldu bu dünyada. Ama öbür taraf için çoktan size yazmış rabbim. Düşünsenize büyüyen bebeklerimiz olacak Allahın izniyle. Öbür dünyada kimse kimseden sorumlu olmayacak belki de onlarla aynı makamda aynı yerde olamayacağız ama kaybettiğimiz bebeklerimiz hep bizimle olacaklar. Ben bir sürü yazılar okudum bu konularla ilgili. Herşeyi araştırdım baktım. Biz Allaha layık bir kul olursak inşallah evlatlarımız bizi almadan gitmeyecekler
Cennetin kapisindan girmezlermis yavrularimiz bizi istermis. O umut bizi ayakta tutacak insallah nefes almamizi saglayacak. Allah buyuk hic bir aci mükafatsiz olmazmis

X