Bebeğim...

Ah kuzum benim ya Allah acil şifalar versin kıyamam ona tez vakitte iyileşsin evinize dönün inşallah. Rabbim sizede sabır versin. Dualarım sizinle.

Rabbim acil şifa versin.bebekler sandigimizdan daha güçlüler.Benim bebeklerim de bir aydan fazla kaldılar.l kuvezde.simdi iyiler çok şükür.cok zor sizi anlıyorum.insalllah en kisa zamanda kucağınıza alirsiniz

Çok gecmig olsun,sizi çok iyi anlıyorum,benim bebeğim de 2 hafta yogun bakımda kaldi, kâbus gibiydi... merak etmeyin ama geciyor hepsi,o minikler düşündüğümüzden kat kat daha güçlülerdir, inşallah bebeginiz en kısa zamanda iyileşir, Allah sifa versin

Benim kızımla aynı gün doğmuş...
Çok üzüldüm. Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda iyileşir, sağlığına kavuşur. Size de sabır ve güç diliyorum.

Allahimm acil şifalar dayanma gucu kuvveti versin insallah hayirli bir sabaha uyanirsiniz hayirli guzel haberlerini aliriz. Allah size de sabir dayanma gucu versin

Allah acil şifalar versin yavruna. Benim oglumda kanında enfeksiyon olarak dogdu. 4 gün kuvezde 5 gün ise serviste kaldi. Iyilestik cok şükür. Simdi 9 yasinda. Seninde gecicek kalbini ferah tut güzel anne❤

Kıyamam ben ona ya. Rabbim Şafi isminin hürmetine bu cuma gecesi tüm şifa bekleyenlere ve bebeğinize de şifa versin.. sağlıkla kavuştursun sizi rabbim

Allah yardımcın olsun...
Bizde ilk doğum yaptığımızda ameliyat olma durumumumzu vardı.
Ufacık bebegin mr bile çekildi..

Evime yuvama gidemedim
Sezaryabli halimle ordan oraya kostum
Ilk bebegimdi.
Çok şükür daha iyi..
Umarım seninkide iyi olur dua et..
Isyan etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…