bebeğim ultrasyon da görünmedi :((((((

bence paspal saçmalıyorsun ya neyi beklioyrsun sonuçlarına katlanmak mış yapma lütfen git bugün test ti tekrarlat ve degerlerini karşılaştır eger yukselme varsa gebelik vardır ve canlıdır ama deger birbirine yakınsa ya da düşükse yani ne diyim allah yardımcın olsun inşaallah amin

hayatım sakin ol önce şu an öyle ya da böyle sen gebeisn elimizde bu sonucumuz var o zmana öyle yemegin de yaptırsan olur mu canım bnm

ayyy bilmiyorum belim çok ağrıyor işe geldim bugün iş yerim çok uzak servis olmadan eve gidilemiyor ne yapcam bilmiyorum yazılarınzıı okuduça korkuyorum içimden hiçbişye yapmak gelmiyor sabah akadar uyumadım ne olur dua edin hcg yükselsin izin alamıyorum iş yerinden ne olacak halim ya....oturdum ağlıyorum....

canım ağlama üzülmede hepimiz bebek istiyoruz ama biz sağlıklı olursak bebeklerimizde sağlıklı olur...

akşam işden çıktığında paran varsa özel hastanede kan testi yaptır...nedeni ise dış gebeliğin varsa hemen çaresine bakılsın..dış gebeliğin varsa 2 hafta beklemen saçma yani seni zehirler allah korusun bu sefer sonuçları hiç istemediğin kadar büyük olabilir...

geç kalmadan bir sonuca ulaş...

eğer kan değerin artıysa problem yoktur canım.....sadece bir kan...

paspalcığım korkma canım bizler artık anne adayıyız kendimizi güçlü hisetmeliyiz yoksa minicik bebeklere nasıl bakarızsöyleyene bak:)))))))))))))

özür dilerim ama korkunun hiç bir zaman yararı yok...üzgünüm ama öyle ....herşey bizim için....

Yumurtan Döllendikten Sonra Döl Yolundan Rahme Iner Rahme Yerleşince Ve En Erken 5. Haftada Ultrasonla Görülebilir. Daha Erken Olduğu Için Görülmemiş Olabilir. Doktorun Aklina şuda Gelmiş Olabilir Yumurta Döl Yolunda(tüplerde) Kaldiysa Diş Gebelik Olabilir Diye Düşünmüştür. Sen 1-2 Hafta Sonra Tekrar Kontrole Git Bence Ozaman Görülecektir.

benım bebegım de ancak 6 hft. lık olunca gozuktu....yanı daha coook kucuk oyuzden annesı.....

moralini bozmak istemem ama başka bir doktora gitmeni tavsiye ediyorum.
benimde 1 hafta önce bhcg 40 çıktı progesteron da 2
değerlerim çok düşük olduğu için 2 gün arayla doktor kan testi istedi
benim değerlerim sıfırlandı düşük oldu.
Bunu korkutmak için söylemiyorum. Benim biokimyasal gebelik gibi birşeymiş.
Dış gebelik de olabilir dediler o zman vakit kaybetmemen daha önemli.
Geç döllenme de olablir.Ama senin 2 gün arayla kan testi yaptırman ve bhcg yükseliyor mu azalıyor mu görmen lazım. Beklemeden testi yaptır bence kendinde rahatlarsın.
canını sıkma demek kolay ama gerçekten herşeyin hayırlısını istemek gerekiyor

bazen doktorlar son derece anlayışsız olabiliyor
o an ne hissettiğinizi anlamıyorlar
beni daha muayene etmeye tenezzül etmeden
dış gebeliktir.
Gebeliklarin %15i düşükle sonuçlanır diye konuşmaya başlamıştı. Ben doktor değiştirdim. Düşük yaptım ama en azından korkularımı attım.

arkadaşlar bugün saat 9 da iş yerinden çıktım ve şirket arabasıyla kartal da özel umut hastanesi ne geldim tabi belim çok ağrıdığı için kadın doğum uzmanı hemen beni odaya aldı baktı karnıma detaylı ultrasyon ve yeniden kan testi istedi ben de indim aşağı bu arada doktor çok iyi bir kadın bayağı hastası var sevgiyle yaklaştı....sonra aşağı indim kan verdim detaylı ultrasyon sırası bekledim uzaman bir doktor baktı bol su içtim saat 11:30 da ultrasyona girdim önce idrar kesesi dolu baktı sonra boşaltıp altatn baktı tam yarım saat yumurtalıkalrı inceledi...sağ yumuralıkta mercimek kadar miyom çıktı tabi ben salya sümük ağlıyorum doktor beni teselli ediyor....dedi ki dış gebelikten uzaklaştık dış gebeliğin yok ama nur topu gibi bir miyom un var :)))) sonra bebek rahime yapışmış çok şükür gördüm onu da orda pirinç tanesi kadar bişeydi görüdm onuda içim rahatladı sıra geldi kan testine bekle bekle saat 1 oldu aldım sonucu ve kan değerim 1300 olmuş ay çok sevindim nasıl bu kadar oldu bilmiyorum önce ki yaptırdığım kan testi sanırım yanlış değer buldular ve beni bu kadar üzdüler...şuan da herşey normal allaha çok şükür bugün 3 hafta 6 günlük hamileyim yarıns abah 4 haftalık olacak...ve cumatesi günü kontrole çağırdı doktor...ve ben şuan da çok mutluyum allahım herkese nasip etsin bu duyguyu...hiçbirinizin kucağını boş bırakmasın günlerdir bana destek olan arkadaşlara tşk.ederim...

canım çok sevindim.bende önce 90 ı görünce üzülmüştüm ama şimdi çok mutlu oldum senin adına.

paspal canim cok sevindim inan.Gozun aydin sukur rahatladin.Miyom o kadar kotu degil uzulme.Hersey yoluna girer merak etme.Terar tebrik ederim canim seni.

ben hissetmiştim zaten cnmmmm...çok erken olduğu için görünmrmiş.6. haftada kese ve kalp atışları daha net gözüküyorrrr

ooohhhh beeeee:teytey:bak herşey yoluna girdi ben sana dememiş miydim inş iyi haberleri vercen diye gözün aydın canım :teselli:

cnm gözün aydın allah salıcakla kucağanada almayı nasip etsin bundan sonra stres yok bak herşey çok güsel ....şimdi sıra bizd ecnm allah bizede nasip etsin cnm bir bebiş hayırlı zamanlarda

gözün aydın ama sana daha öncede yazmıştım korkma diye....hereşy yolunda inşallah rabbim bebeğini sana bağışlasın...

amin kızlar çok sağolun ...inanın bugün çok rahat uyudum...

allahım herkese nasip etsin çaresiz bırakmasın ....inanın gönülden dua ediyorum ...benim yaşadığım mutluluğu sizlerde yaşayın inşallah....

ayy canım çok sevindim...bak 2 hafta beklemen yersizmiş değilmi:)))

birde önce kan testin bence yanlışş değil....daha yeni hamile olduğun için yani geç yumurtlama olup geç döllenme olduğundan o sonuç çıkmıştır...yoksa herşeyin normal kendinde hesaplayabilirsin..95 çıktı ogün hergün 2 katı artıracaksın..ertesi gün 200 ertesi gün 400 ertesi gün 800 ertesi gün 1600 ....ve sen o sonuca ulaştın canım...dediğimiz gibi kanın ikiye katlayarak arttı....çok sevindim bir bilsen acaip sevindim..:)

şimdi sana tavsiyem kendine dikat etmen...herşeye kendini atmaa aman bişi olmuyor sakın deme...eşinle ilişkiye girerken dr dediği talimatlara uyun...bunlar hep önemlii ben bu internette yazılan yazılara pek güvenmiyorum..herkez aynı değildir....

inşallaahh sağlıkla kucağına alırsın canım...ama doğumu ne zaman tahminen:?????:)))

canım paspalım günaydın.boşu boşuna sıkıntı yapmışsın.kimbilir bebiş nasıl etkilendi.bundan sonra ne kimsenin dediğine bak,nede sonuca varmadan kendine sıkıntı yapma.sen artık 2 can taşıyorsun.dikkat edin kendinize.bu arada ben hala hastalanmadım 14 eylülde hastalanmıştım.hayırlısı...neyse canım öpüyorum seni ve bebişi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…