bebeğim için günlük tutmak istiyorum

semraa.2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
54
0
arkadaşlar şu an 4 aylık hamileyim ve bebeğime ona olan duygularımı yazmak istiyorum :emir_bebek::emir_bebek: ama int bulamadım önerisi olan adres verebilirmi nereden indirebilirim şimdiden teşekkürler bekliyoruz :ecrin_bebek:

bence defter al ona yaz hatta o defter bebegının olsun buyudugunde ona verırın onun buyume asamalarını falan yazarsın çok ta guzel olur saglıkla kucagına alman dileği ile

bence defter al ona yaz hatta o defter bebegının olsun buyudugunde ona verırın onun buyume asamalarını falan yazarsın çok ta guzel olur saglıkla kucagına alman dileği ile

iyi dileklerin için teşekkürler inşallah öyle bir defter aldım ultrason görüntülerini ve altına kısa notlar falan yazıyorum ama int böyle bir günlük tutmayıda istiyorum o yüzden int tercih ettim

canım bir çok blog sitesi var...
kendine site yapabilirsin...
ben bir çok anne adayı gördüm, hafta hafta yazmışlar bir daha rastlarsam linkini gönderirim canım

canım bende 8 buçuk aylık hamileyim....hamiş olduğumu öğrendiğim günden bu yana tuttum defter...bilgisayara yazma taraftarı değilim,her an silinebilir,virüs girebilir diye korktum....defter en kalıcısı...sen de başla hemen bence...ilk heyecanlarını,ilk hareketlerini hepsini yaz :KK66:

canım bende 8 buçuk aylık hamileyim....hamiş olduğumu öğrendiğim günden bu yana tuttum defter...bilgisayara yazma taraftarı değilim,her an silinebilir,virüs girebilir diye korktum....defter en kalıcısı...sen de başla hemen bence...ilk heyecanlarını,ilk hareketlerini hepsini yaz :KK66:

arkadaşım önerin için tşkler ben defter tutuyorum da şöyle bilgisayarımda videosunu falan aktarabileceğim bir günlük istiyorum mesela geçen hafta ultrasyona girerken kamera götürdük ve çekim yaptık onları falanda eklemek istediğim için istiyorum

X