Bebeğim için dua!

Ben birşey soracam konu kimin J Janet Jak Esim in mi yoksa zms rainbow un mu

Konu benim sağolsun zms rainbow arkadaş çok ilgilendi. Allah razı olsun.
hayirli gecerler J Janet Jak Esim :* Allah ginlune ferahlik versin
Allah razı olsun çok sağolun. Umarım sizin de gönlünüzde olan her şey hayırlısıyla nasip olur.
Sağlıkla gelsin.Ömrü uzun olsun. Rabbim size bağışlasın. Dua ile.
Amin Allah razı olsun.

Duamdasin arkadaşım..
Rabbim sağ salım kucağına almayı nasip etsin. .

Hayırlısı ile yavrunu kucağına al ınşallah ..
Ben 2 kez preeklampsi ile doğum yaptım canim insallah yoktur tuz tuketiyorsan kullanma ve hamur işi yeme

Duamdasin arkadaşım..
Rabbim sağ salım kucağına almayı nasip etsin. .

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.
Hayırlısı ile yavrunu kucağına al ınşallah ..
Ben 2 kez preeklampsi ile doğum yaptım canim insallah yoktur tuz tuketiyorsan kullanma ve hamur işi yeme
Tuz tüketmiyorum, hamur işi tüketmiyorum. Yediklerime çok dikkat ediyorum. İnşallah bir sorun olmaz. Peki sizin neden preeklampsi teşhisi konulmuştu?

Ben çok dua bilmem ama ya şafi esmasını okurum ve özel olarak gereken duaları söyleyin lütfen bana da elimden geleni yaparım
Tez zamanda bize güzel haberler verin inşallah

7 ayet-el kürsi, 7 ihlas, 7 fatiha okudum Rabbim hayırlı güzel haberler almayı ve evladinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah amin

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Çok sağolun.
Ben çok dua bilmem ama ya şafi esmasını okurum ve özel olarak gereken duaları söyleyin lütfen bana da elimden geleni yaparım
Tez zamanda bize güzel haberler verin inşallah
Çok teşekkür ederim ağzınızdan çıkan her güzel temenni bir duadır. Çok sağolun.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

Tuz tüketmiyorum, hamur işi tüketmiyorum. Yediklerime çok dikkat ediyorum. İnşallah bir sorun olmaz. Peki sizin neden preeklampsi teşhisi konulmuştu?

Benim ilkte 28 haftalikti vücudumda ödem vardı yüksek tansiyon canim hastaneye gittiğimde tansiyonum büyük 15 olmuştu
2. 'de 33 haftada cıktı ve sadece 1 günde cıktı tansiyondan yine canim

Benim ilkte 28 haftalikti vücudumda ödem vardı yüksek tansiyon canim hastaneye gittiğimde tansiyonum büyük 15 olmuştu
2. 'de 33 haftada cıktı ve sadece 1 günde cıktı tansiyondan yine canim
Anladım. Ben de düzenli tansiyonumu ölçüyorum. İnşallah bir sorun çıkmaz. Bir de genetik faktör önemli bunda?

Anladım. Ben de düzenli tansiyonumu ölçüyorum. İnşallah bir sorun çıkmaz. Bir de genetik faktör önemli bunda?
Ya bana doktorlarım derdi bu hastalık öyle sinsi ki bir anda çıkar diye gerçekten öyle 2. Gebeliğim 33 haftaya kadar çok güzeldi ve bana 3 boyutlu ultrason yaptılar kesin olmicak preeklampsi dediler kan akımı çok iyi tansiyon ödem yok dediler
Ve sabahtan akşama kadar iyiken akşam bir anda şişti vücudum.. zordu çok zor kuvöz de de kaldı bebeğim ama hepsi geçiyor allah nasip edince şimdi 6 aylık oldu sen bunları yaşamadan atlatacaksın inşallah

İnşallah ya. İnşallah. Allah kimseye göstermesin. Çok sağolun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…