Bebeğim için dua!

Cnm çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok güzel haber. Suyu takma kafana benimde suyum fazlaydı son 2 haftaya kadar 35. Haftada suyu bi azaldı 2 hafta zor tuttuk. Ki şekerde çıkmadı bende. Rabbim şifa versin sağlık versin cnm.

Çok teşekkür ederim inşallah bende de bir sorun çıkmaz. Suyu da düzelir belki Allah büyüktür. Doktor düzelir dedi zaten şükür. Bakalım Çarşamba da güzel şeyler söylerlerse çok daha güzel olur.

Ayyy çok sevindim canım inşaallah böyle herşey böyle güzel gider

Allah sizden de razı olsun, Rabbim evladınızı korusun inşaallah.

Amin, Yüce Mevla'm hiç kimseyi evladıyla sınamasın, herkesin yavrusunu da merhamet ve vicdan sahibi insan evlatlarıyla karşılaştırsın inşallah.

İyi haberlerinizi aldığıma çok sevindim, bebeğiniz daha da iyi olacak Allah'ın izniyle

Aminnnn çok teşekkür ederim. İnşallah inşallah. Çok sağolun.

Nedir son durum??

Allah a cok sukur, gozunuz aydin, insaAllah daha da iyi olur..

Arkadaşlar şu an konseyden geldim. 4 tane profesör baktı ve hepsi de perinatolog ve Harika insanlar. Geçen gün gittiğim Dr.Gürcan Türkyılmaz da oradaydı. Allah’ıma bin şükür oğlumun kalp büyümesi düzelmiş. Hepsi bu çocukta bir şey yok dedi. Dualarınız için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Allah bin kere razı olsun. Bugün sanki benim bayramım çok mutluyum.
Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin inşallah.
Herkese sağlık sıhhat versin.
Suyum için de sebepsiz de olabilir dediler. Suyumu önemsemediler bile.
Nasıl mutluyum anlatamam. Çok şükür ya birden güneş çıktı burda sanki kalbim pır pır. Hamdolsun.

Çok şükür canım... Rabbim hayırlısıyla kucagina almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…