Bebeğim için dua!

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.413
65.398
Merhaba arkadaşlar, detaylı ultrasonda doktorum iyi şeyler söylemedi. Yarın doktora gideceğim tekrar. Lütfen dua eder misiniz? Suyu fazla ve kalbinin sağ tarafı sınırda ve bu da preeklampsiye sebep olabilir diyorlar.
Yarın güzel haberler duymam için 5 dakikanızı da bizim için ayırıp dua eder misiniz?

Ekleme: sayfa 17de güncel durum.

Ekleme: 2.gücel durum sayfa 20de.

Son düzenleme:
1 fatiha okudum bebeginiz icin. Insallah guzel haberler alirsin canim benim
Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin. Saglikli bir sekilde kucaginada al canm benm insallah.

1 fatiha okudum bebeginiz icin. Insallah guzel haberler alirsin canim benim
Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin. Saglikli bir sekilde kucaginada al canm benm insallah.
Amin çok teşekkür ederim. Umarım siz de sağlıcakla kucağınıza alırsınız.

.
Allah şifa versin canım.Geçmiş olsun.1 yasin okurum..Hicbisey çıkmama olasılığı daha yüksek...Uzme kendini

Amin canım muhakkak dua edeceğim Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Rabbim yar ve yardımcın olsunn canım benimm

Iyi haberlerjni duyalim inşallah♥

Rabbim yar ve yardımcın olsunn canım benimm

Bir Fatiha okudum bebisin icin. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Canim rabbim saglik sihhat versin insallah hersey yoluna girer bende 23+2 yim (benimde bir suru sikintilar cikiyor)umarim hayirlisiyla kucaklarimiza alip burdan haberlesiriz

Bemde fatiha okudum canımmm

Çok sağolun arkadaşlar. Allah razı olsun. Çok iyisiniz hepiniz gerçekten çok sağolun.

Niloss_tk sizin sorun neydi? Allah şifa versin inşallah sorunlar çözülür.

Allah inşallah yarın mucizelerinden birini sizi gösterir. Rabbim şifasını mutlaka verecektir.
Dualar bebeğe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…