Bebeğim artik ............... Yapiyor. Neler yapiyor hadi paylaşalim.

Oğluşum sırtüstü yatarken yüzüstü dönebiliyordu dün akşam ilk kez yüzüstünden sırtüstü döndü:))biz de cee ee ya bayılıyoruz.sürekli aynı şarkıları söylüyorum kahkahalar atıyor.özellikle ali babanın çiftliğine bayılıyor.bir de dışarıda gezmeyi çok seviyor,sürekli birşeyler anlatıyor sokaklarda...bu arada yollarda herkese gülmesine de çok kızıyorummm

ali babayı benim kızım da çok seviyor 5-6 aylıkların favori şarkısı bu heralde. bir de 2-3 gündür elinden emdiği oyuncağını falan alınca kızıp ağlıyor çok şaşırdım yaa

benım oglumda arabadan dısarı sevmeye bayıldı..

tum ısını bırak dısarda gezsın
ona laf atanlara sırıtsın hele guzel kızlara ayrıca sırıtıyor

bizim cadıda dünden beri yüz üstü yatarken sırt üstü dönmeye başladı.nasıl sevindim ortda yuvarlanıp duruyor.eline ekmek veriyorum elinden düşürdümü basıyor çığlığı.emdiği şeyi elinden alınca çok kızıyor.gezmeyi çok seviyor ağlarken arabasına koyduğumda dışarı gitcez diye öyle bir seviniyorki anlatamam.önüne kim gelip buna laf atsa ağzı kulaklarına varıyor.herkese gülme nazar değecek diyorum ama dinleyen kim

oğluşuma bayramda şeker tuttular. o minik ellerini uzatıp şeker aldı. nasıl hoşuma gitti anlatamam. nasıl güzel bişey bu annelik ya.

seninki şeker almış bizim kız pedk uyanık şekerliği kaptı bırakmadı:) ne tatlı şeyler ya .her hareketini severek izliyoruz. yeni şeyler yaptıklarında bayılıyoruz.allah onları bizden ayırmasın

:nazar::nazar:Maşallah.nazar değmesin inşallah...ne kadardı bebeğin....benimki daha oturamıyor bile ne zaman oturacak nezaman ayaklanacak merak ediyorum...

canım 8 nisan doğumlu kızım. aşırı hareketli.
8 ekim de yani tam 6 aylıkken kendi kendine oturdu. tam 6 buçuk aylıkken beşiğe tutunarak ayağa kalktı. bugün tutunarak sıraladı biraz. kızımın kilosu düşük . hiperaktivite olabilir dedi doktor. 1 sn bile durmuyo. kurt gibi :))
maşallah benim kuzuma:))

bizim kız da iki gündür gel gel yapıyo çok şaşordım baştan bilinçsiz yapıyor sandım ama gel gel deyip biz yapınca o da yapıyor. ayrıca emekleme çalışmaları da son hız devam ediyor, iki gündür göbeği kaldırıp dizlerinin ve ellerinin üzerinde duruyor, çok kısa bir süre ama. 7. ayın içinde baya bir değişiklik yaşayacağız heralde

Hanımlar ya maşaAllah bebeklerinize msjları okuyunca canım çekti onları yerim onları:emir_bebek:
benim küçük oğlum 10 yaşında deli oluyorum bebeklere resmen aşerenler gibi bebeklere aşeriyorum bayılıyorum onların tenlerine kokularına hele yeni doğmuş bebek:emir_bebek: hastasıyım:asigim:
Allah hayırlı sağlıklı etsin bebeklerinizi, doya doya yaşayın her hallerini Rabbim harkulada varlık yaratmış onları su gibi saf ve temiz inşaAllah hep öyle kirlenmeden harkulade fıtratta kalırlar

günaydın kızlar,biz yavaş yavaş ilerliyoruz artık..ama daha çok elleriyle kuvvet alıyor benim oğluşum ..gel gel yapıyoruz,iki elimizle sürekli bir yerlere vuruyoruz.çıkan ses çok hoşuna gidiyor..birde müzik çalınca kafasını sallıyor hoşuna giderse..mama,baba,anne diyor:)

benim kızımda gel gel yapıyor. tel sarar diyince elini çeviriyor. hiç durmuyor kucağımıza geldimi ayakları üstünde zıplayıp duruyor.emekliyor ama geri geri gidiyor.bişeye uzanmak istediğinde emeklemeye çalışıyor tabi geri geri gittiği için uzaklaşıyor ve sinirleniyor:)

X