Bebe ya tylenme yapar m?

vebaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
21
0
34
arkadaşLar ben bebe yağı kullanmaya başLadı bacaklarıma ... kabak lifi iLe peeLing yaptktn sonra bebe yagı iLe masaj yabıorm.. bacaklarım eskisinden daha güsel ve daha parlak
ama bişi duydum kafam karıştı
bebe yağı tüylendirmemi yapıyor acaba... :S korktum bıraktım . Ltfn söyLeyin doorumu:uhm:

mesajının daha en başını okurken aklıma "tüylenme problemi olmaz mı " sorusu geldi ki sen de bunu sormuşsun canım.
Şöyle ki: yağlar kıl köklerini besler bu yüzden ağır yağlı kremler de tüylenme yapar ya da kıllar kalınlaşır...bebekyağı da tüylenme yapabilir bu yüzden bence...

kremlerdemi .. ama ne iLe nemLendiricez bacaklarımızı vücudumuzu :bbo:
beLki önericeinz bişiLEr oLAblr ??? sositososito

kremlerdemi .. ama ne iLe nemLendiricez bacaklarımızı vücudumuzu :bbo:
beLki önericeinz bişiLEr oLAblr ??? sositososito

body shopun, niveanın vücut losyonları / güneş sonrası kremler ve ya bephanten vücut losyonu gibi hafif yapıdaki kremlerden kullanabilirsin onlar tüylenme yapmaz yağlar gibi..bebek yağını da hergün hergün sürmüyorsan vıcık vıcık olmuyorsa o kadar endişe etme bence,

ama sana şunu söyleyeyim dizimdeki ağrı için Marankinin reçetesi olan yağları karıştırdım ve her gece yatmadan evvel ağrıyan dizime bu yağ karışımını sürüp streçledim, 20 gün sonunda tüyler açısından iki dizimde fark vardı yağ sürdüğüm dizimdeki tüyler çoğalöış renkleri koyulaşmıştı hala da öyle ama ölümcül birşey değil :)

yani ölçülü olursan sorun yok, ben de nadiren kullanıyorum bebek yağını, light olanından var ama bacaklarım hariç diğer yerlerde kullanıyorum..cildin çok kuruysa ne yapacaksın tabi o da var..

Son düzenleme:
hmm.. anLadm cnm saoLasın. ben yinede kullanmiiim bu bebe yaını..
cok pis kıllandım bu işten n oLur ne oLmaz. kurtuLmaya caLışıorm ztn bide daha
beter oLmasnLar:kaydirigubbakcemile2

kızlar bende kullanıyorum bebe yağını anlamadığım şu zaten kıılı olduğumuz için batıklarımız var.daha ne kadar kıllandıracak.bence batıkları hemen çıkarıyor.alması daha kolay oluyor.birde bacaklar pürüzsüz görünüyor.sürmek daha iyi

ben bebe yağı kullandım cildim daha da kurudu sürmediğim zamanlarda pul pul oldu bende artık sürmüyorum. bende de böyle bi etki yaptı. ben nemlendirici olarak kayısı çekirdeği kremi kullanıyorum çok memnunum

bebe yağını bebeklere sürüyorlar kıllanma yapsa bebeklerde de yapardı ilerleyen yaşlarında. zannetmiyorum ben kıllanma yapsın

bebe yagı muhtesem birsey ya ben cok kullandımve tuylenme yapmadı bir kac suren bir yumusaklık veriyor gercekten tavisye ederim

içinde e vitamini olan bütü kremler tüylenme yapıyor ne yazıkkı özellikle nivea dan hiç memnun kalmadım benimde de sorunnum tüyler ne sürsem ii geliyoo bu arada çatlaklarım iyice arttı

ben senelerdir kullanıyorum bacaklarım için asla tüylerimi arttırmadı. tam tersine tüylerim azaldı. hele alt bacağımın artık nerdeyse yarısında hiç tüy çıkmıyor. ama bu ırsi bir şey. sakın bebe yağı azalttı diye düşünmeyin. annemin de çıkmaz çünkü. ama tüylenme yapıyor olsa en azından o tüylerin bitmesini engellerdi bende de diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…