BBL POPO YAĞ ENJEKSİYONU YAPTIRIYORUM

sizin icin cok uzuldum. ben dusunuyordum bu ameliyati ancak hep iyilesme surecine takmistim kafayi. cunku zorlu bi dogum yapmistim cok aci cektim sezeryan iyilesirken... hep bunun da oyle olacagini hatta insan ne yana yatacagini bilemez hem karin hem popo derken yazdiklarinizla sorularimin tam cevaplarini aldim. bu yuzden size cok tesekkur ederim. popom minnos kalsin sisman gobegim icin de biraz spor denerim. bu andan itibaren estetik fikrini attim aklimdan. ödemleriniz için cok zor olsa da dik yuruyerek hizli yuruyerek kurtulabilirsiniz. ben ameliyatimdan sonra kabiz oldum ve taburcu olamadim. tek carem ayran ve bol yuruyus olmustu. 2 gun anormal acilar 3 ve diger gunler az daha dayanilabilir acilardi... kiraz sapi ve ayran beni rahatlatmisti. dualarim sizinle

Silikon takılmadı yağ enjekte edildi ilk hafta sıkıntı cekmsiti sonra Hersey normaldi
yagda da sıkıntı oluyor diye duymustum. üstüne oturmaması gerekiyormus bir süre. oturunca agrı oluyormus gibi..aynı kişiye ben de yaptırmayı düşünüyoreum da korkuyorum bir taraftan. dalgalanma olur mu, bir taraf daha fazla erir mi, iyileşme süreci nasıl olur gibi

şu an nasılsınız?

Geç gördüm ama yine de sormak istedim yaptırdınız mı? Mehmet hocanın ismini okuyunca yazayım dedim.aynı problem bende de vardı popom dümdüzdü kilo alıp popoma yağ koydurdum karın sırt bel lipo yaptırdım.3 yıl önce de normal Doğum yaptım buna bağlı olarak kas gevşemem varmış ve o yüzden dümdüz olmamış.
1.foto ilk halim
2.kilo alıp operasyona girdiğim halim
3.foto da lipo yaptırmış halim
Ama ben işim içinden çıkamadım?

Eklentiler

• 89D5418F-1476-43ED-B975-AF02ADB25FD6.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 1.892
Katılıyorum size.bende sırf bu yüzden kilo aldım yine de 350 şer cc çıktı 2 ay oldu şu an idare eder ama 6. Aydan sonra ne olur bilemem.ve karnım bu operasyondan önceki halinden dağa şiş ve büyük.3 yıl önce Doğum yaptım kaslarım gevşemiş ve bu yüzden istediğim düzlükte olmamış:/ foto koyuyorum

Eklentiler

• 25757E52-7409-42C4-A902-AA9C3A35CE6B.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 740
operasyonun kaçıncı gününden itibaren oturabildiniz? sıkıntı oluyor mu? dokununca acıyor mu mesela?

İki hafta çok zorluğu oluyor.bir ay da da tamamen geçiyor
Bende bel,kol,ve karın lipo olup bbl Yaptırdım tecrübelerinizi aktarırmısınız özellikle oturma Ve yatma konusunda 5. Günüm neler önerirsiniz ben popo yastığı almadım mesela önce düşünemedim sonra zaten ağrılardı oturamıyosun ayrı dert yatamamak derken ona sıra gelmedi 5. Günün sonunda gerek var mı bilemedim

Ha bu arada dün dayanamadım artık sırtüstü yattım inşl sorun olmaz

almanıza gerek yok en önemli kısmı atlatmışsınız.ayaklarıma yastık koyuyordum o beni cokrahatlatoyordu

Merhaba cok gecmis olsun. Nasilsiniz simdi ? ben de olmayi dusunuyordum ama suan vazgectim gibi

6 gün oldu benim de perişan durumdayım ben böyle acı görmedim .Git gide düzeliceğime kötüye gidiyorum.Her yerim kırılıyor sanki .Acı içindeyim.Sanki kamyon çarpmış gibi her yerim sızlıyor.Tansiyonum yerlerde .Baş ağrımçok fazla çok pişman oldum.Doktor 3 güne normal yaşama dönersin demişti

BBL oldum olmaz olaydım .Ağrıdan kıvranıyorum . Basit değil çok riskliymiş Dün gece ateşim çıktı acile kaldırıldım.Acil doktoru kızım ölümle dans mı ediyorsun canına mı susadın .Bitmişsin resmen dedi

İnanmiyroum bende yaptıracaktım senden yağ mi alınıp kalçaya konuldu yoksa silikon mu ayyy böyle yazınca cok korktum cok mu acı gerçekten

Ne durumdasınız? Ben de ameliyat oldum, 1 buçuk ay oldu, çok büyük acılar çektim ve vücudum da berbat oldu.. karnım şiş, yan yağlarım hayvan gibi. Ameliyat öncesiyle alakam yok o güzelim vücudum ne hale geldi Sizin son durumunuz nasıl?

Bende dün oldum çok ağrım ve ödem var. Hiç ihtiyacım da yoktu şuan çok pişmanım. Umarım ilerde değmiş diyebilirim

Merhaba ben BBL oldum.18 gün oldu .
Dünyanın en korkunç ameliyatı diyebilirim.Hayatım boyunca 8 ameliyat oldum .Ben böyle acı ve böyle uzun iyileşen br ameliyat görmedim.Üstelik bacağıma pıhtı attı.Şimdi hastanede her gün sabah akşam iğne oluyorum.Hayati riskim var .Bu ameliyat çok riskliymiş arkadaşlar .Başıma gelenler pişmiş tavuğun bile başına gelmemiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…