BBL POPO YAĞ ENJEKSİYONU YAPTIRIYORUM

Çok geçmiş olsun sizde talihsiz bi operasyon geçirmişsiniz. Ben bugün 4. Günüm kontrole gittim vajinam çok şişmişti bi de üstüne bugün regli oldum. Ama sizin bahsettiğinize göre benim iyileşme sürecim iyi gidiyo gibi. Ben ağrılardan ödemden ve eziyetli bir iyileşme süreci olduğundan şikayetçiyim. Tabi bilmiyorum henüz ilk günler bir problemle karşılaşırmıyım inşallah öyle bişey olmaz. Sizin için çok üzüldüm gerçekten. Benimde şimdiye kadar aklımdan bi çok Olumsuz şey geçti. Sizin başından beri mi kötü. Şikayetleriniz neler detaylı olarak bilgilendirir misiniz beni. Önümde ki süreci bilmek isterim. Acil şifalar dilerim size umarım en yakın zamanda sağlığınıza ve formunuza kavuşursunuz

Ameliyat sürecinizi anlatmişsiniz teşekkurler sayenizde düşuncemden vazgeçtim benimde hic popom yok kilo alip vermekten fakat okdr aciya dayanmak zor teşekkurler

Ben 4 gun önce bbl oldum.
Kisiden kisiye degisiyor bence.
Agrim 10 uzerinden 2 diyebilirim
Ilk gunden beri. Sadece yatarken kalkarken zorlaniyorum. Yurumekde zorlaniyorum ama öyle fazla bi agrim yok. Sadece dum duz karnim uzerinde yatmak en zoru cunku uyusuyorum

Geçmiş olsun. Süreci biraz anlatabilir misiniz? Memnun musunuz görüntüden? Ücret ne kadardı öğrenciyim para biriktirmeye çalışıyorum

slm 11 ci gunumdeyim dunyam basima yikilmis binpisman oldum Ne olur ama Ne olur duyanlae duymuyanlara anlatsin Bu yag alma yag dolgusu insanlik isi degiL yaptirmayin Ne olur vucudunuzu sevin uzak durun insan pazari Bu sektor odemlerim morluklarim acilarim Allahim sagligimi versin hicbirsey umrumda degil yaptirmayin yaptirmayin

Bende yeni oldum bu ameliyatı şuanda ne durumdasınjz merak ettim

Şuan yorumları okuyunca şaşırdım ben ilk gün harici ağrı kesici bile almadım.Hatta ilk gece kendim kalkıp tuvalete gittim 4-5 defa

Şuan yorumları okuyunca şaşırdım ben ilk gün harici ağrı kesici bile almadım.Hatta ilk gece kendim kalkıp tuvalete gittim 4-5 defa
Merhaba,
Hangi doktor yaptı ameliyatınızı? Tam süreç nasıldı? Fiyatı ne kadardı? Şu anki halinden memnun musunuz? Bir de ne kadar yağ enjekte edildi?

Merhaba,
Hangi doktor yaptı ameliyatınızı? Tam süreç nasıldı? Fiyatı ne kadardı? Şu anki halinden memnun musunuz? Bir de ne kadar yağ enjekte edildi?
Merhaba konum var bununla ilgili orada tüm süreci anlattım okuyabilirsiniz.Şuan için iyi gidiyor ama bazı yerlerimde hissizlik mevcut hala onlarda zamanla geçer inşallah.Bülent cihantimur yaptı benim ameliyatımı

Ben kombin oldum hemde ne kadar zor yaşamayan bilemez

Konu sahibini bu kdr anlattın son durumunu neden paylaşmıyorsun kalçan istedigi gbi oldu mu bi orantsiizlik hissizliği var mi

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım popo kaldırma

Merhabalar ben aynı doktora lipo ve bbl olmayı düşünüyorum. Bu konuda bilginiz var mı çok soracağım kimse yok. Üst bedenim benin daha geniş alt bedenimden bunun için istiyorum. Ama serdar doktor bu konuda nasıl bilmiyorum.

Arayıp konuşun, WhatsApp dan resim atın, o zaten söyler olup olmadığını

Aklı olan bu ameliyatları olmaz. Profilime girip açtığım konuyu okutun. Kendinizi sevin ve vazgeçin.

Aklı olan bu ameliyatları olmaz. Profilime girip açtığım konuyu okutun. Kendinizi sevin ve vazgeçin.
Angeliss nasılsın konunu okumuştum çok üzüldüm ama umarım daha iyisindir ve vücudun da düzelmişti ben doğum yaptığım çok kilo alıp verdiğim için karın germe kol sırt bel göbek lipo ve bbl istiyorum üst bölgem daha yağlı kalça bacak normal ama korkudan cesaret edemedim hala doktor da piyasa da çok kararsız kaldım vücudumu beğenmiyor sevmiyorum özgüvenim sıfır intiharı bile düşündüm o derece takıntı yaptım ve kendimi dünyanın en çirkin insanı olarak görüyorum insallah hayırlı şekilde bu ameliyatlar nasip olur çünkü başka çaresi yok spor bir işe yaramıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…