Bayram ziyareti sonrası rezillik kavga utanç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de haklısın gece kaçıp gitmiş:KK70:
Millet sevgilisine kaçar ben kocama kaçtım şaka gibi ya haklısınız hiç mantıklı düşünemiyorum farkındayım zaten buraya konu açarken de belirttim zaten haklıyım görümcem kayınvalidem haksız vs diye konuya girmedim linç yemek için konuyu açmadım millete eğlence çıktı

Birinin arabasıyla bir yere giderken nezaketen benzin parası teklif edilir hatta ödenir zaten. Göz devirmeniz gereksiz olmuş. Görümceinizin de direkt böyle bir cümle kurması daha önceden de aranızda saçma sapan problemlerin varlığını gösteriyor. Ayrıca eşin onlar seni babanın evine bırakırken bi hop noluyor demediyse sorun kv görümce değil eşinin ta kendisi

Zor bir insansiniz, ama esinizin sizi ailenizin evinde süs paketi gibi birakip gitmesi asıl sorun. Birde sizi cocuk gibi sikayet etmisler :KK70: simdi o ailede hic bir sayginligin kalmadi maalesef
Geri dönmese idi baba evinde durup derse sınava odaklansa sonrasında ise boşanıp boşanmama konusunu değerlendirse idi bu durum yaşanmazdı belki

Kardeşime üç kuruş benzin parası verdim diye olay çıkaracak, üstüne hatasını anlayıp özür bile dilemeyecek adamı ben de anasının evine bırakırdım. Üstelik aylardır aile hakkında söylenen bir insanmış.

İstiyorsunuz ki kocalarınız dünyanın en berbat insanı olsanız da, ailesine karşı hatalı olsanız da arkanızda dursun. Durmayınca adam karaktersiz oluyor bir de. Yok öyle bir dünya.
Aynen zaten o benzin parasını eşinin ödemesi gerekirdi. Adamı da rezil etmiş durduk yere

Birinin arabasıyla bir yere giderken nezaketen benzin parası teklif edilir hatta ödenir zaten. Göz devirmeniz gereksiz olmuş. Görümceinizin de direkt böyle bir cümle kurması daha önceden de aranızda saçma sapan problemlerin varlığını gösteriyor. Ayrıca eşin onlar seni babanın evine bırakırken bi hop noluyor demediyse sorun kv görümce değil eşinin ta kendisi
İşte aradığım yorum adam istemese karısını çok sevse dünya bir araya gelse bunu yapmazdı

Haksız olduğunu kabul ediyor zaten ama görümcenin öyle söylemesine ne gerek vardı bi de bu anı bekliyorlar gibi hemen kızın üstüne gitmiş hepsi. bir kayınvalide çocuklarının mutlu olmasını istemeli hemen boşanın demek ne demek bi süre görüşmeyin derim. o görümceye de dikkat.
Bence öncesi var bir anne kolay kolay çok büyük bir psikopat değilse çocuğunun yuvasının yıkılmasını istemez
Bence eş de bitmiş bazı şeyler

Geri dönmese idi baba evinde durup derse sınava odaklansa sonrasında ise boşanıp boşanmama konusunu değerlendirse idi bu durum yaşanmazdı belki

Söyle söyliyim: esinin "ortalik yatissin" diye oraya götürmesi sacma. Karsindaki esin, onun evi var yurdu var. Kocaman kadini cocuk azarlar gibi annesinin babasinin kapisina götürsen ne olucak? Hem sen kendini ezikliyorsun o ailenin gözünde güvenlerini kiriyorsun, hem esini rezil etmis oluyorsun. Konu sahibi hatali mi? Evet. Ama bu ailenin ona bictigi deger ortada ve yaptiklarina karsi her hangi bir tepki yok aslinda. Esi döndügünde ne dedi onu merak ettim

Bu olay soğumaz geriye atılır sadece ama her tartışmada vs gündeme gelir
Eğer baba evinde kalıp sınavına odaklansa eşi de gelip gidip özür dilese soğurdu hatta adam ailesine derdi bize karışmayın diye. Şimdi alay konusu oldu ailece ezikleyecekler bırak gitsin nasıl olsa kedi gibi gidip gidip gelir diyecekler. İşte bir insan kendini rezil edebiliyor böyle

Neden gece vakti gittiniz aile evinden biraz durup olayların soğumasını bekleseydiniz belki daha iyi olurdu eşinizin tavrı nasıl şuan da size karşı
Aileniz ne dedi bu duruma?
Ben haksız olduğumu farkında olduğum için kayınvalidem de boşanın diye konuşunca baba evinde kurbanlık koyun gibi haber beklemek istemedim evimde olim eşimle konisim ne olacaksa ikimiz karar verelim istedim. Eşim şuan sessiz dün düzelmeni istiyoruz tarzında konuştu. Düzelsem bile o olaylardan sonra nasıl bir araya gelcez tekrar ailesiyle. Yenilir yutulur şeyler değildi

Millet sevgilisine kaçar ben kocama kaçtım şaka gibi ya haklısınız hiç mantıklı düşünemiyorum farkındayım zaten buraya konu açarken de belirttim zaten haklıyım görümcem kayınvalidem haksız vs diye konuya girmedim linç yemek için konuyu açmadım millete eğlence çıktı
Kız olan olmuş ortalığın sakinlemesini bekle şu an kaos çıkmaya çok müsaittir ortam. Sen kocanla çöz olayı sonra kendi ailenle.. diğerleri hallolur boşver

Sınavına odaklan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X