bayram kavgası..

Evlilik öncesi her terbiyesizliğe maruz kalıp evlenmek de ısrar etmek sizin en büyük hatanız olmuş.

annem çok dedi, kızım sen bu aileyle yapamazsın yol yakınken bırak biz senin sonuna kadar arkandayız hiç bir şey düşünme dedi ama sevgiden gözüm kör olmuş.
kendimden nefret ettirdiler. ben nasıl bir hata yapmışım aklım almıyor.

Ah ah bir eloğlu için ananın sözü bile dinlenmiyor.
Bu arada kocanızı sevseniz de saygınız ne durumda?

İnsan bazen ne olursa olsun diyor anlıyorum.
Hiç inemez değildiniz bence de,ama sabır tükenmiş,böyle bir geçmişin ardından yaptıklarınıza rağmen de bunlar olunca.
Babaannem,"yan gelip yatan da bir ,k..ını yırtan da" derdi,ben de çabalayıcıyım,fakat bazen yan gelip yatmak gerekiyor gerçekten...

durumuna ve bagirana bakar. kayinvalidem zaten bagirmaz cunku saygi ve sevgi cercevesinde bir iliskimiz var sukur. bagirirsa da ogluna havale ederim. bagirmam. zaten oda son bagirdigi olur.
E ona da "oğlanı doldurdu,üstüme saldı" der,içten pazarlıklı olursunuz:)

Ah ah bir eloğlu için ananın sözü bile dinlenmiyor.
Bu arada kocanızı sevseniz de saygınız ne durumda?

ben normal de asla ağzıma küfür almazdım, bugün bir baktım ben küfür etmeye başlamışım. sinirimi çıkaramıyorum çünkü, elim ayağım titriyor artık.. eşime rahat rahat onu sevmediğimi söyledim.
eğer ailesi bize bütün bu anlattıklarımı yaşatmasaydı biz birbirimiz için ölürdük.
evlerine gittiğimiz aile siz yeni mi evlisiniz dedi 3 yıl oldu dedim hadi ya 3 aylık gibisiniz birbirinizi ne kadar çok seviyorsunuz dedi siz düşünün artık

Siz restoran açan aileydiniz değil mi,yanlış mı hatırlıyorum

Felak nas da okuyun bence...

neler yasadiniz bilmiyorum, sizi elestirmek amacinda soylemiyorum ama konunuzdaki olaylarda sizde gercekten hata gordum. hayirlisi olsun ne diyelim.

Siz 3 yıldır hep kendinizden ödün verdiniz ama eşiniz kıymet bilmiyor.
Bence artık değişmesi gereken eşiniz. Artık daha fazla taviz vermeyin.
Kendinizi yitirirsiniz.

Banannenin ellerinden operim keske biraz yatmayi bilseydik

Dersiniz elbette,anlatmak istediğim bu da bağırmaktan daha saygılı bulunmuyor büyükler tarafından,ölçümüz onların düşüncesiyse...Bağırmak saygısızlık dediniz diye söylüyorum...
gelin kaynana iliskilerinin anahtari bu ama, kaynanalar kendileri nasil bas etmisler zamaninda kaynanalariyla?

gelin kaynana iliskilerinin anahtari bu ama, kaynanalar kendileri nasil bas etmisler zamaninda kaynanalariyla?
Ahhahhaah bu doğru işte.
Bir kitapta okumuştum,yazan hastanede bir konuşmaya şahit olmuş.Kadının biri oğlu için,evlensin anasını gözü görmez,karısı bizden uzaklaştırır diyormuş.
Yazar demiş ki,nereden biliyorsunuz,siz öyle yaptınız sanırım,kadın
Evet istesek yaparız,neyseki Allah korkumuz var:)

dün akşam bir baktım perdem de kocaman bir böcek vallaha evde çığlık çığlığa bağırıyordum. ödüm kopuyor ya kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…