Bayram hediyesi

3nity

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
14.625
62.306
Aslında çok büyük dert olmamakla birlikte en aktif başlık burası daha çok kişiye ulaşmak adına biraz burada kalırsa Harika olur :)

Ailemiz epeyce geniş, bayramda bir araya geleceğimiz 14 çocuk var, 0-7 yaş arası.
Hepsi için 2'ser çorap aldım, bir de yaş grubuna göre kuruyemiş paketi hazırladım (çikolata-şeker pek uygun görmez aileler)
2'ser de balon attım, paketledim. Nihayetinde gonul alma bayram hediyesi...
4 tane de daha büyük yaş grubu çocuk var, 9-13 arası,
maalesef artık onları mutlu edecek ufak hediyeler zor...
Bayram harçlığı vermeyi düşündüm ama istiyorum ki onlara özel, hoşlarına gidecek şeyler olsun, paradan daha çok memnun olabilecekleri, düşük bütçeli neler olabilir?

2 kız-2 erkek,
kızlar için belki
Dudak parlatıcısı, oje ve toka gibi bir şeyler alırım diyordum, 10-15 liralık bütçe ile ama daha iyi fikirler çıkar diye düşünüyorum :)
Erkekler hakkında ise hiç fikrim yok...
hadi bir el atın da halledelim şu işi :)

Durbun olta mizika olurmu bilmem iyi bayramlar
Onları memnun edebilecek güzellikte olanlar bütçeyi fazla aşar, ama çok güzel fikirler :) başka zaman için aklımdan olsun :)

Bence parayı daha çok severler :)
Herkesi memnun edecek tek şey.
:) eskiden adımın işlendiği bir mendil hediye almıştım bayramda, hala saklıyorum, hediye eden kişiyi de çok severim belki ondan... verilen paralar unutuldu anlayacağınız :)
Ama ne öyle bir becerim var ne de mendil falan kaldı bu zamana :)

Lcw da tshirt bulabilirsiniz ama bu sefer digerlerine gore agir olur.
Cuzdan bulabilirmisiniz, bence hos olurdu.
Ojeye de belki aileler kizabilirler.

Diğerleri ile kıyas çok önemli değil aslında, kıyafete mutlu olan çocuk hiç olmuyor maalesef...
Oje bende de soru işareti de o yaşta kızlar seviyor işte :)

Ruj, parlatıcı vb. şeyler özel hediyeler; ilk rujunu annesi alsın kızına, siz almayın.

Hmm, başka ne olabilir diye düşünüyorum, ufak ama etkili bir hediye... Imm...
Eski usul kızlara işli, erkeklere mavi mendil içinde ufak bir cep harçlığı verebilirsiniz, hepsinin karakterine uygun birer kahve kupası hediye edebilirsiniz, sütünü, bilmem neyini içsinler içinde. Başka başka... Kızlara kalpli süslü yastıklar, erkeklere de futbol topu olabilir.

Fikriniz çok güzel, çok ince bir kere bayıldım.

Kızlar için pofidik pofidik bozuk para cüzdanları oluyor, onlardan alınabilir. Toka, küpe gibi ufak şeyler geldi benim de aklıma ilk okuduğumda.

Ama erkekler için hiç fikrim yok. Kulaklık harika bir fikir. Ya da hepsine bir örnek bileklik alın. Erkekler de takıyor genelde.

Ruj, parlatıcı vb. şeyler özel hediyeler; ilk rujunu annesi alsın kızına, siz almayın.

Hmm, başka ne olabilir diye düşünüyorum, ufak ama etkili bir hediye... Imm...
Eski usul kızlara işli, erkeklere mavi mendil içinde ufak bir cep harçlığı verebilirsiniz, hepsinin karakterine uygun birer kahve kupası hediye edebilirsiniz, sütünü, bilmem neyini içsinler içinde. Başka başka... Kızlara kalpli süslü yastıklar, erkeklere de futbol topu olabilir.

Evet haklısınız galiba, hiç bu yonden düşünmemiştim :)
Makyaj malzemesi işine girmeyeyim hiç :)

evet:KK70: ama işte amaç beğendikleri mutlu olacakları bir hediye almaksa uygun fiyata halledilir..
benimki bide geceden asetona yatırıyor daha hızlı dönüyormuş:KK70:

Oğlum henüz 2 yaşında, heyecanla bekliyorum neler gelecek başıma diye :KK70:

Fikriniz çok güzel, çok ince bir kere bayıldım.

Kızlar için pofidik pofidik bozuk para cüzdanları oluyor, onlardan alınabilir. Toka, küpe gibi ufak şeyler geldi benim de aklıma ilk okuduğumda.

Ama erkekler için hiç fikrim yok. Kulaklık harika bir fikir. Ya da hepsine bir örnek bileklik alın. Erkekler de takıyor genelde.

Sanırım kızlara bahsettiğiniz cüzdan ve baş harfleri olan birer kupa, erkeklere de kulaklık ile işi çözeceğim :)

Çok güzel fikirler :KK200: herkese çok teşekkür ederim.
Bir dahaki sefere ufaklıklar içinde buraya danışayım en iyisi :)

Düşük bir bütçe ile ne güzel düşünmüşsünüz ailedeki o kadar çocuğu mutlu edecekseniz. tebrik ederim. inceliginizede bayıldım ayrıca. balon kuruyemiş fln tam çocuklara göre. Büyüklere de şirin pofidik terliklerden olabilir. panduf mu ne diyorlar ya ondan. maymunlu köpekli sirineli şeylerden :)

Ne tatlı bı insansın ya :)
Rahmetli dedem de aynı şeyi yapardı çok mutlu olurduk
5_10 TL lik tişörtler var civilim de e bebek de falan sitesinden bakabilirsin
Toka da olur şapka da olur ben olsam harçlık verirdim ama :)

Bu konu Harika, bende de bir sürü yeğen var para vermeye kalksam altından kalkamam. En iyisi ben de onlara bir hediye ayarlayayım. Aslında önceden düşünseydim hepsinin baş harfinin olduğu bir tshirt alırdım ya. Bu saatten sonra onu da yapamam. Belki siz yaparsınız, güzel olur.

X