Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok zor esim
Asla duselemezsn sen diyor.keske yolumuza beraber devam edevilsek

Cocuguma gecmesinden ben de korkuyorum.bu takinti omurluk.ama ona omurluk algisi ile bakinca da insan takintiyi besliyor buyutiyor hic iyilesmiceni saniyor.eger bana destek
Verem bir esim olsaydi belki su an deptesyona girmez gucumu kazanir iyilwsme yolunda
Adimlar atarsim en azindan melegime yzik olmazdi

hic hatta tek bi an denediniz mi peki iu eglenceler demeyi? disari ciktiginda esiniz? gercekten bi deneme tesebbusunuz oldu mu?
DENEdigim zamanlar tabi ki oldu.gonderdigim ve Eve cok mutlu geldigi zamanlar oldu.ama mutlaka KENdim de bisi yaptim o gun.disari cktm Evde durmadim
Evde biguluodum.ama cksam da
Aklim telefonda esimde oluyor.

Cocuktan once arkadaslarm
Vardi.su an hepsini sildm Doguma ve eve gelmeyenlerin.cnku cogu gelmedi.demekki hepsi disarda gezme bekarlik arkadasiymis.cktigimda
Sadece
Esimden bahseder dert yakinir cikmasinin ne denli kotu nisi oldugunu karsimdakile trtisir gozum surekli telde olur eve kacta geliceni annesinden kacta ckmasi Gerektigini heaaplarsim.hadi cik die mesaj atarsm kocama.cik yoksa gec Kalicaksn filan diye.yni arkadasimla kahve icmek istemwzdm mecburiyetten icerdim zaman gecsn diye maksat biran evel esime Kavusmqk Olurdu.cogunda yalniz ciktiysam Onu da cagirir o yanimda Yokken rahat edemezsm.o geince bir oh cekerdim.cok sevmek cok asikolmak mi bu.yoksa Takintimi saplanti

Hast olmadigimi kendime surekli telkin yapiorm.telkin videolarm ses Kayitlarim var izlior dinliorm.bu gecici bir sknti birini sevdigimde
Oluyor biliyorum.fazla baglanmak.ama evlenince omurluk oluyor iste.arkadasinizi benden ayiram okb yapan davranislar Nelerdir?

ANnemle olan iliskimi bu yastan snra nasi dusenleyecegm kadinin neredeyse eceli geldi gelicek.belki de annemden hic alamadigim ilgiyi sevgiyi erkeklerd esimde ariyorum.benim annemde babamda Surekli evdesir asla cikmazlar.akrabalari komsulari yoktur.dizi bile
Ayni odada beraber izler biri myve soyr getirir yerler babam Annemle Birlikte Sacmasapan dizileri izler yorum yapar

Ilac kullaniyorum bagimliligima pek faydasi olmuyor sizce Kesin cozjm nedir nasil degistirebilircinsan kendini bir iki rol yapsam
Snra gene ayni oluyorm

Duzelmemin zor oldugunu dusunuosnz cnku algim hep auni degil mi hep esi suclamak.’mesela okey masasinda cogunuz esime hak verdiniz ama
Benm mantigim bunca mesaja rahmen orada o olayda esime asla hak vermior cnku beni tehdit etti eger surekli ararsan hic gelmem eve dedi bu cimle beni bitirdi hickira hickira aglamama ve daha fazla aramama sebebp oldu onu

Inanin herkes gibi ben de esim “askim aksam
Maca bilet aldm haberin olaun” dediinde tamam hayatim gidin tabi umursamazmkafasini yasamak isterdim!!! AMa elimde degil istemsice oluyor.ondan oc aliyosam isteye bile yapiosam yedi senedie ala ala bitiremedim mi? Tek bir cumle g i t m e s i n i i s t e m i y o r u m

Ben acmadikca takinti yaprak ustuste ustuste ariyorum.acmamasi veya msjda cebap vermemesi benim icin takinti

Bu hastaligi nasil yenecwgim nefsimi nasil terbiye ederim?

Bu saydiklariniz tabiki bencillik karsi tarafa haksizlik. Hani agliyorsunuz ya neden beni yeterince sevmiyor diye. Kocaniz sizi sandığınızdan daha fazla seviyor cunku 6 yil boyle birine katlanabilmek gercekten sevgi ister sabir ister.
Aileme ve akrabalarima sorsaniz esim
Sorumsuz.su an issiz.evine cocuguna bakmior
Bes kurus vermior.babamin ve diger aile erbabinin hp evde olan ev isi yapan kilibik oldugunu dusunuyor.yani sevdigini dusunmuyor kimse beni.ya da sen darladin kcti demioe.evlilik coxuk yukunu kaldiramadi sorumsuz diolar

Tedekkurler o olay acildigindan beri esime nasil da guwenmedigimi dusunup dunden beri ona bu konulari Acip kavga cikartip sucluorm En sonunda sustu tamam okinuda haklisin dedi ama ben hatirlauip taknti yaptigimla kaldim bi kez daha affdemedim

E ne varki bu sorunmu takıntı böyle olmazki normal birsey bu yapilanlar
Esime asiri bagimligim hep yanimda
Olsun benden baska biyere gitmwsn kmseyle gorusmesn istiyoeum annesine bile benden ayri gitmesn benim istedigim gun gidilsn ben programlimmistiyorum herseyi kontrol etme istedgm var

Peki bir insan dusunme SEKli yanlis diyelim bu dusunmemseklini nasil degistirebilir?

Tedekkurler o olay acildigindan beri esime nasil da guwenmedigimi dusunup dunden beri ona bu konulari Acip kavga cikartip sucluorm En sonunda sustu tamam okinuda haklisin dedi ama ben hatirlauip taknti yaptigimla kaldim bi kez daha affdemedim

Hastalığına sebep arama, kendin için şundurumu atlatmaya bak.
Ararsan çok bahane bulur, tedavi olmaktan uzaklaşırsın. Bir yerden sonra kendine normal gelmeye başlar, onun yüzünden, bunun yüzünden böyle dersin.
Hepimiz hayatımızın bir yerinde aldatıldık, yalana maruz kaldık, güvenimiz kırıldı, arkadaş kazığı yedik vs... ama kimse kocasına 1 yıl evden çıkma yasağı vermedi öyle degil mi?

Kocanın da sucunu kabul etmesi güzel ama suçluluk psikolojisi ile yanında olacağına İnan bana olmasın daha iyi. Önce kendine odaklan.

Osoyle oldu soyle oldu mesela uzun sure bagimlilik uzmani ile calistik.sonuc alamadik onu biraktm.klink psikolog psikoterapiste basladik kankamin arkadasimin esiydi kendisi.adam tikandi bana cozum bilamadi.dusun koskoca psikolog!!! Aile dizimine yonlendirdi.esimle oraya gittik taksimde.cocukluktam gelme sorunlr olduunu buldu.ama Nasil cozucem cozum yok.donra docente gittim okb dedi ilk seansta.dusta kac dk kaliosn dedi.60dk ve uzero dedim.napiosn dedi.suyu tutup dusunuorm dedim.uzun uzun dusunuorm sudan cikamiorm dedm.okb dedi adam iste baska seyler de anlattm.iki tane ilac verdi.ilaclar beni mahvetti cok konuskan cok aktif.kv evinde yerde mekik cekiodum kp karsimda.esim dur dedi noluo dedi.biraktik ilaclari...iyi gelmedi.sonra capaya basladik terapi terapi pra yetmedi.her seans 200-250-300. Capa igrencti.anlatmak nile istemem.bir yil biyunca persembe sbaahlari capadaydim.adam karsimda uyuodu.cozum sufir.aguatos ayinda hamile oldugumu ogrendim.terapileri ilaci kestik.gerisini ise biliorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…