Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son yazdigimi okurmusunuz terapi surecimi anlattm fikirleeinizi merak
Ederim.aslnda cok terapist degistirdim.ama sanirim gercekten istemedim.yani ben bu adami gercekten istiyormuym?degisip arkadaslariyla cikmasini o des turkiye de sarki soylemesini sahsim istiyormi? Acaba ictennice istemedigim icinmi zorlamadim?

Astoria kusura bakma etiketledim ama bu işler böyle mi gerçekten ya?
Etiketlediğim kişi psikolog. Belki yönlendirebilir kime gitmen gerektiği konusunda...

Evlen
sevgikiyken vardi.bagimlulik ayrilmak istememe.kavga ederdik ilk arayan ben olurdum esimin uzerine titrersim o halinden memnundu.arkadaslarina karismazdm.durumu cok guzel ANaliz etmissiniz tesekkur ederim yani bu ayriliga ikimizin de ihtiyaci var.ben cok agliorm.esim yanimda yokken destegim yanimda yokken duzelebilcegime hic ihtimal vermiorm.hep agliorm.neden ynimda yok neden yanimda yok tmm takintim vardi ama gitmeseydi. Ama O da aynisini dior hayata bir kere geldm
Seni cekmek Icin gelmedm bir gidim bile duzelme
Goremedm Bosuna ilac iciosn dedi

Cok guzel yazmissiniz. Su an oyle bi noktadauim.o pilot olsaydi ben hostes birbirimizi gormeseydik ama bosanmasaydim
Diorm bosanmak daha agir.dul kalmak cok agir.agirima gidiyor.su an esin sehirdisinda caliscsk sdece Cmt pzsr gelcek deseler bile
Kabul ederim.ama
Esim artik beni istemior.isin ilginxi cocuk olduktan snra istemior...aa derim bisanmicaz cnku tek cmt Pzar goruscez e o iki gunde arkadaslariyla bulusmaz Herhalde??

Astoria kusura bakma etiketledim ama bu işler böyle mi gerçekten ya?
Etiketlediğim kişi psikolog. Belki yönlendirebilir kime gitmen gerektiği konusunda...

Arkadaşının eşi klinik psikologsa doğru değil. Tanıdık biri her ne kadar psikolog olursa olsun kendini taraf tutma zorunluluğunda hisseder. Para yüzünden etik metik hak getire olmuş herhalde. İki tarafı da tanımayan bir klinik psikologla psikoterapi sürecine başlanmalıydı. Tanıdıklarla sağlıklı bir psikoterapi süreci olmaz.

Ne zaman biriyle birlikte Olsam bayatimin merkezi hep o kisi oldu.

Bagimlilik uzmanim 2012den evlendigimden beri tanisiyoruz.beni iyilestiremedi.duzenli gitmistim halbuki.

Su anda yine ona gidiyorum terapilerde ona sarilip agliorm cunku soyledigimiz konustuguz gercek oldu her seansta bahsettigimiz kendini gerceklestiren kehanet oldu..terkedilicem terkedilcem korka korka terk edildim. Bagimlilik boyle son bulurmus biri karsindakini terk edermis bu kisi de bunalan daha cok sevilen

Peki bu aile dizilimi terapisi sorunu bulup teşhis edip ortada mı bırakıyor :) çözümü olmayan terapi süreci mi olur?
Aslında kadın çabalamış da doğru kişilere mi ulaşamamış?

Sizinki psikoterapi sürecinden çıkmış ama. Ne bileyim bir arkadaşla oturup dertleşme gibi olmuş, böyle tabi ki de verim alamazsınız. Aktarım-karşıt aktarım dediğimiz şeyi yaşıyorsunuz. Yani psikoterapist-danışan ilişkisinden çıkmış ilişkiniz.

Peki bu aile dizilimi terapisi sorunu bulup teşhis edip ortada mı bırakıyor :) çözümü olmayan terapi süreci mi olur?
Orada tiyatro gibiydik oynadik.anneyle baglanti kuruldu benm annemle.sorun anne okey.peki sonra nolucak? Kisa bir cozum cumlesi soylendi aile dizimi bitti Astoria

Aile dizilimi terapisini ben açıkçası detaylı bilmiyorum, ben de çift-aile terapistiyim ama davranışçı çalışıyorum şu an. Yani aile dizilimi terapisini araştıracaktım ama çok fazla sağlam kaynak olmadığı için biraz çekinerek yaklaşıyorum olaya. Bilgim olmadığı için fazla detay veremiyorum açıkçası konu hakkında.

Orada tiyatro gibiydik oynadik.anneyle baglanti kuruldu benm annemle.sorun anne okey.peki sonra nolucak? Kisa bir cozum cumlesi soylendi aile dizimi bitti Astoria

Ben bu aile dizimi terapisi denilen şeyi şu an çok sağlam temelli bulmuyorum, Türkiyede hakkıyla yapan bir uzman olduğuna da inanmıyorum. O yüzden fazla bir şey söylemeyim.

Valla her kadın bunları yapar, oh ne güzel çok sıkıyorsun bitti ne güzel bişey kadınlar hep evde beklesin onlar gezsin tek sebep bu ise tabi

Kendisine hanim diye hitap
Ediyorum ama yslarimiz yakin dogru.belki de ondan verim
Alamadim.peki baska bir ornek verim bizim hamile yoga grubundan bir arkadasin vasitasi ile terapie basladm.kasim ayindan subat ayina kadar hem de her hafta.her hafta 200tl kredi cektim batmistim.son seansta esimle gittik.bize ne dedi biliyormusunuz? Siz bu bebek icin cabalamadiginiz surce.ikinizde de duzelme
Adina bir adim goremedigim srece.(bana dior) sen ilaclarini icmedigin surece.ben bi terapiye devam etmiyorum dedi.hicbir yol katedemedik dedi

Biri beden biri ruh sağlığı ama ben ikimizin mesleklerinde ortak çok şey buluyorum :) fizyoterapistim bende, bir terapi birden meşhur oluyor ve parlatılıyor, evet işe yarar tarafları muhakkak var ama mucize degil... yada bir önceki konsepte üstünlüğü sonuç anlamında çok yok. Ama meşhur olunca biraz da plasebo etkisi mi oluyor anlamıyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…