Bayan olarak ilk adimi atmak?

1 hafta olmuşsa biraz daha bekleyin bence. Baktınız dayanamıyosunuz gönderiverirsiniz isteği

Eklemesen başkasıyla mutluluğunu izlemen muhtemelen.
Ayrıca kadın da adım atabilir artık bunun tuhaf bakıldığı ya da yaftalandığı bir dönemd eğil ki.
Kadının adım atması özgüven yüksekliğinş gösterir.

Eger arkadasinla samimiysen arkadasina soyle, degilsende bir sure bekle bakalim o ne yapacak. Cunku bana senin gibi hisseden bir adam mutlaka adim atar gb geliyor, en kotu bir hafta sonra nasil yapabiliriz planlari yapariz))

yapma arkadaşım yapma o seni beğenseydi çoktan harekete geçerdi erkeğin tuuttuğunu koparması gerek yani sen uğraşmıcan o seninle olabilmek için uğraşsın şimdi hayatında biri yok ya ondan cazibeli gelmiş ilk beğenmediysen bu iş olmaz ben pasifle yapamam yani tamam efendi olacak illaki ama bir şey yapmadıysa o geceden sonra sen sakın yapma derim itmeyle sokma akılla 7 adım atılır bilmem anlatabildim mi

istese o seni şıp diye bulur. tıpkı senin bulduğun gibi. Bulacağı varsa da zamanı vardır.

bir kere ilk adımı atmıstım
6 sene sevgili olduk
nişanlandık ama evliliğe yakın ayrıldım ben

ilk adım bayan atınca olmayacak dıye bırsey yok

adamin sevgilisi nisani evli degilse sozu yoksa ark..gonder. kabul ederse grsunuz.

Ne güzelll iyiki atmissin ozaman o adimi yoksa mutlulugunu kacirmis olacaktin :)

ayy ne güzel olmus iiyiki o adim atilmis ozaman sonucta insanlarin kisiliklerini bilemeyiz degil mi
Tamam gelismeleri yazacagim :)

Kizlarr
Bugün telefonuma ne bakayim...Bu beyfendinin kiz kardesi bana istek yollamis (ortak arkadasimiz varya) kabul ettim hemen resimlerimi begendi. Dügünde onunlada tanismistim daha yasi kücük(20) kisa bir sohbetimiz olmustu saclariyla ilgili.
Herneyse aslinda bu aksam eklemeyi düsünüyordum Beyfendiyi ama bu durumdan sonra yine kafam karistii

Gelismeleri yazacagimm

ilk adımı ben attım,1 yıl 4 günlük evliyiz ,iyi ki ilk adımı ben atmışım....

aa anlatabilirmisin nasil oldu ne yaptin :)
1 kere arkadaşımda karşılaşmıştık canım,hoş bir sohbet dönmüştü.Bir kaç ay sonra ben face den ekledim onu.Kabul etti,mesaj yazdı sen kimsin diye,tanımadı benisonra hatırladı,muhabbet uzadı,haftasonu buluştuk,ondan beri beraberiz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…