Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hayırlı olsun canım reglin gecmişmiydi testi yaparken
pozitif gibi görünüyor ama kan testini tekrarla imkanın varsa. geçen ay bende de çizgi çıktı ama kanda çıkmadı ve regl gördüm. çok olmasa da testler hatalı sonuç veriyor özellikle adet döneminde. inşallah bebeğin seninledir. çizgi görmek bile insanı nasıl heyecanlandırıyor değil mi? :))

Son düzenleme:
Benim bat 28'i Kasım'ın ilk günleri sayılır:KK55: Hoşgeldim di mi :KK16:

Hemde hophoş geldin güpgüzel geldin, 28i de ilk günleri sayılır doğru diyosun :) Amaaan aralık olsa ocak olsa nolur sanki gelen herkese kapımız açık canım benim

Yaşını ve ne zamandır uğraştığınızıda yazarsan eklerim hemen bacımı:)

Hemde hophoş geldin güpgüzel geldin, 28i de ilk günleri sayılır doğru diyosun :) Amaaan aralık olsa ocak olsa nolur sanki gelen herkese kapımız açık canım benim

Yaşını ve ne zamandır uğraştığınızıda yazarsan eklerim hemen bacımı:)

Hoşbuldum çook sevindim geldiğime belli ki sımsıcacık bir topik bu:KK16: Batım 28 Ekim, virgül koymadığımdan Kasım gibi olmuş. Yaş 26, deneme 2. ay. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim tiksinç esprisini yapmasam olmazdı, yaptım gitti:KK8:

Hoşbuldum çook sevindim geldiğime belli ki sımsıcacık bir topik bu:KK16: Batım 28 Ekim, virgül koymadığımdan Kasım gibi olmuş. Yaş 26, deneme 2. ay. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim tiksinç esprisini yapmasam olmazdı, yaptım gitti:KK8:

Kız iyi yaptın da yaptın yoksa benim içimde patlayacaktı, her biriniz bat yaş falan yazdığında, yarışmacı arkadaşlara başarılar da diler misin demek geeliyo ama yapmıyorum beni döverler diye, zaten büyük, tüylü, kötü, çirkin ve gebelik testi şirketi ortağı örümceğe çıktı adım :)))))

pozitif gibi görünüyor ama kan testini tekrarla imkanın varsa. geçen ay bende de çizgi çıktı ama kanda çıkmadı ve regl gördüm. çok olmasa da testler hatalı sonuç veriyor özellikle adet döneminde. inşallah bebeğin seninledir. çizgi görmek bile insanı nasıl heyecanlandırıyor değil mi? :))

aynen öyle canım yaa cebimde dolaşıyorum durup durup bakmak bıle mutlu edıyo kan degerın kaç çıkmıştı gecen ay bıde kaç gun sonra hasta oldun ?

Kız iyi yaptın da yaptın yoksa benim içimde patlayacaktı, her biriniz bat yaş falan yazdığında, yarışmacı arkadaşlara başarılar da diler misin demek geeliyo ama yapmıyorum beni döverler diye, zaten büyük, tüylü, kötü, çirkin ve gebelik testi şirketi ortağı örümceğe çıktı adım :)))))

Neööö kimler diyormuş öyle, hepsini döverim. :KK36: Ay uğurlu gelir inşallah bu topikçik. Gerçi bugün ovulasyon testi yaptım koyu çıksın da umutlanayım diye ama çıkmadı. Bu ay da beceremedim galibaa annecimmm :KK53:

pazartesiye kadar hergun sabah yapıcam devamlı çıkarsa çizgi bıdaha kan tahlılı yaptırıcam tekrar negatıf sozunu duymayı kaldıramam şuan bu umutta guzel en azından çizgili çubuklarım baktıkça mutlu edıyo mutluluk çubuklarımmmmm :KK1::KK1:

Canım birden fazla testtepozitif çıktı değil mi, birde farklı markalar var mı içlerinde, birde gittikçe koyulaşıyor mutatlım. Eğer tüm bunların cevabı evet ise yuppppiiiiiiiiiiiiii o zaman :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Neööö kimler diyormuş öyle, hepsini döverim. :KK36: Ay uğurlu gelir inşallah bu topikçik. Gerçi bugün ovulasyon testi yaptım koyu çıksın da umutlanayım diye ama çıkmadı. Bu ay da beceremedim galibaa annecimmm :KK53:

Kızyapmaöylegözünü mözünü :):KK53::KK53::KK53: bak bende oldum işte. Canı benim öyle bi test çıkmadı diye korkulur mu hiç, ben 100 test yapıyorum yinede inanmıyorum gidip bide ultrasona giriyorum bide kanda baktırıyorum hemde adet olurken, ben tam psikolojik manyağım yavv :) sen benim gibi olma harbi psikopata bağlarsın :KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hepsi söyledıgın gibi :18::18: ama hala kuşkularım var yaaaaa offfff yaaaaaaaa ne kötu bışey bu beklemek :KK43::KK43:

Kız kuşku bitmiyo ki, testte görüyosun kuşkun oluyo, kanda çıkıyo, ultrasonda keseyi görene kadar kuşku oluyo, keseyi görüyosun bu kez bebek görünecek mi diye kuşku, bebeği görüyosun bu kez acaba kalbi atacak mı, kalbi de atıyo,bu kez acaba sağlıklı mı bitmez bacım bitmez

Kız kuşku bitmiyo ki, testte görüyosun kuşkun oluyo, kanda çıkıyo, ultrasonda keseyi görene kadar kuşku oluyo, keseyi görüyosun bu kez bebek görünecek mi diye kuşku, bebeği görüyosun bu kez acaba kalbi atacak mı, kalbi de atıyo,bu kez acaba sağlıklı mı bitmez bacım bitmez

ne zormuş analık yaaa :KK1: olursun bı dert olmazsın bı dert :KK1::KK1: çatlıcam valla artık psikolojım bozuldu :KK52::KK52::KK52::KK52:

X