Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
selam kızlar listeye beni de ekler misiniz? bat 30 ekim ama kasım ın ilk günlerine sarkabilir. ilk deneme hüsranla sonuçlandı 6 ay sonra yeniden ancak hazır olabildik. inşallah olur :)

Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle :KK9: Hepinizi bekliyorum

canm hayırlı olsun hepimiz için.bat 8 kasım.umarım olurrrrrrrrrrrrrrr:KK1:

kızlar eslerınıze balparmak apıtera yedırın esımın degerlerı ıkı katına cıktı onun sayesınde eger oyle bı problem varsa bununla halledılırsınız herkesde aynı etkı yaparmı bılmıyorum ama sonucta arı sutu polenı balı ıcerıyor her derde deva 12 kasımmmmmmm batt daha yenı yenı bıtmek uzereyım henuz baslanmadı :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

selam kızlar listeye beni de ekler misiniz? bat 30 ekim ama kasım ın ilk günlerine sarkabilir. ilk deneme hüsranla sonuçlandı 6 ay sonra yeniden ancak hazır olabildik. inşallah olur :)

canm hayırlı olsun hepimiz için.bat 8 kasım.umarım olurrrrrrrrrrrrrrr:KK1:

benimde BATım 31 ekim benide eklermisiniz heyecanlandım inşallah bendede bebiş vardır

Kızlar ekledim sizleri de listeye. Hadi inşallah uğurlu gelir listemiz :)

Canım şu an sadece VLDNMRT arkadımız var regl olan, onun bir sonraki BATını bekliyoruz artık. Onun haricinde regl olmamasını beklediğimiz mehmetelif arkadaşımız var, bence hamile :) Başkaaaa, yaklaşanlar var işte bekliyoruz. Sende ne var ne yok?

yumurtlamam 11'i daha erkendi gebelik testi için biliyorum ama yaptım.:))

Canım şu an sadece VLDNMRT arkadımız var regl olan, onun bir sonraki BATını bekliyoruz artık. Onun haricinde regl olmamasını beklediğimiz mehmetelif arkadaşımız var, bence hamile :) Başkaaaa, yaklaşanlar var işte bekliyoruz. Sende ne var ne yok?

bende bekliyorum bendeeeeeeeeeeeeee :) bu sabah ateşim 36,6 ydıııı :) umutlanmak istemiyorum ama kalbim deli deli atıyooo :))sarı akıntım arttıııııııııı

X