Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
30 ekim canım reglimde ksık agrısı yasamam ama suan kasık bel agrım var adetken kasık şişerdi şimdi şiş degil anlamadım ha gögüslerim ara ara batıyor

neden bilmiyorum ama moralim çok bozuk.hepinizde terk ettiniz beni. ne hasta olabildim ne hamile çıkabildim delireceğim.ya birde olmazsa ((

neden bilmiyorum ama moralim çok bozuk.hepinizde terk ettiniz beni. ne hasta olabildim ne hamile çıkabildim delireceğim.ya birde olmazsa ((

Kız ben seni unutur muyum, ben unutsam 8 bacağım unutmaz. Çocuklar halıyı hep oyun hamuruna bulamıştı, bi koşu halıyı sildim geldim. Tatlım ateşin yüksek halen regl olmayacaksın bence. Gerçi 1000 de bir yüksek ateşle regl olanda var ama o sen değilsin bence :)

Canım benimde mehmetelif gibi ateşim yüksek son derece regl ağrısı çekiyorum gebelik testi yaptım az önce negatif bende bu işten bişey anlamadım bu işten

İyi akşamlar arkadaşlar, bugünki testim negatif çıktı. dün akşam yazmıştım belki hatırlarsınız, daha önce yaptığım testte akşam üstü çift çizgi çıkmıştı, ama üzerinden epey bir saat geçmişti. önce bi afallamıştım ama bugün testi yineledim ve sonuç negatif tabi..
28 ekim batım, bundan sonrası nasip artık. bekleyip görücez. Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder inşallah..

Canım benimde mehmetelif gibi ateşim yüksek son derece regl ağrısı çekiyorum gebelik testi yaptım az önce negatif bende bu işten bişey anlamadım bu işten

Canım benim çıkmaz tabi varsa bile, 31ekim senin batın, en erken 29unda belki çoook silik çıkar ama büyük olasılıkla BAT gününde çıkar.

Aynı şeyi bende yaşadım canım tekrar yapmıştım koca bi negatif

Canım 10 dakikadan sonra sonra çıkan çizgiler geçersiz. 28inde tekrar dene bence, varsa çıkar. Ama dün çıkanı pozitif sayma

Canım 10 dakikadan sonra sonra çıkan çizgiler geçersiz. 28inde tekrar dene bence, varsa çıkar. Ama dün çıkanı pozitif sayma

evet canım öyleymiş, bugünki negatif çıktı. 2 gün kaldı eğer adet olmazsam yapıcam. kasıklarımda ağrı dışında pek bir belirtimde olmadı bu ay, beklemedeyim bakalım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…