"BAT"ım "BAT"masın

Tabii yaaa bi folik asit eksikti, kilo vermeye çalışıyorum. Folik asit bana kilo yapıyooo.
Bu düşünce yanlış olduğunuda biliyorum, sonuçta bebiş için ama :26:

evet bende bi yandan ne kadar versem kardır diyorum ama folikasit sayesindemidir nedir karnım taşşş

bende alıp baslıym bari hakıkaten insanın midesini bir garip yapıo su folikasit:120:

evet tuhaf bi doluluk hissi veriyor birde kaynama gibi yapıyo bende

bende kullanıyorum unutmamak için teli kurdum :) bendede şişkinlik var folik asit mi yapıyormuş midemle karnım birleşti nerdeyse :)

muhtemelen ondandır cnm

yarın sabah yapayım o zaman sabah daha ii oluyomuş :)

yap yap bizide hbrdar et yani hamiş haberi alalım sevinelimmm yiğenleri büyütürken bizlerde hamiş kalalım inşallahhh

aferin size ben hariç herkes kullanmaya baslamıs:KK1:ama ben bu ay bomba gibi hazırlancm cook pis hırs yaptım:KK9::KK9::KK9:

bebeiş işçn her yol mübah kuzum başla tabiii :KK34: bu arada bir doktorun varsa git bebek düşünüyorum de bi tahlil ver vitamin falan bakılsın ben b vitamini de kullanıyorum mesela :KK34::KK34:

aferin size ben hariç herkes kullanmaya baslamıs:KK1:ama ben bu ay bomba gibi hazırlancm cook pis hırs yaptım:KK9::KK9::KK9:

canım ben ilk hamileliğimi öğrendiğimde vermişti dr sonra düşük oluncada bıraktırmadı o zamandan beri düzenli kullanıyordum taki bu ay biraz unutmalar oldu benimde buna çare bulmam lazım en iyisi bende akşam yatarkene çevireyim gün içinde rahatsız ediyor çünkü birde bana ilk o zamanki dr sabah aç karnına al demişti bak şimdi o lafı aklıma geldi gün içinde yada akşam alsam nolur ki?

canlar tavsiyem yatağınızın başucuna koyun yatarken atın bitane folbiol :KK34: Hem iştah açıp yemek yeme riski ortadan kalkıyor hem deunutmazsınız :KK34: Ben de 2 aydır kullanıyorum neredeyse :KK34:daha devam edicem 3 ay dolaya kadar :KK34::KK34::KK34: Bu arada benim baş dönemem nöbete bağladı hergün aynı saatte oturduğum yerde bile baktığım yeri odaklayamıyrum yani :KK34:
Bir de benim hem sol hem sağ kasığım batıyo normalde tek taraf mı batar nasıl olur ki??? Hani sağ erkek olur falan lafı geçmişti ya :44:

bende akşamları atıyorum , bana ne folik asit ne doğum kontrol hapı sıkıntı verdi benim haplarla derdim yok, ama düşükten sonra gittiğim doktor vermişti günde bir diye , sonra ben başka bir doktora da gittim 2 ay önce falan bana dedi ki yarım al folik asiti ama ben yarım almayı beceremedim bide yarısını açık bırakıp ertesi gün almak bana hijyenik gelmedi ilaç sonuçta yüzden tüm atıyom hala :KK60:

bebeiş işçn her yol mübah kuzum başla tabiii :KK34: bu arada bir doktorun varsa git bebek düşünüyorum de bi tahlil ver vitamin falan bakılsın ben b vitamini de kullanıyorum mesela :KK34::KK34:

ne vitamini kullandın cnm kendin mi aldın yoksa dr tavsiyesiylemi?

bende akşamları atıyorum , bana ne folik asit ne doğum kontrol hapı sıkıntı verdi benim haplarla derdim yok, ama düşükten sonra gittiğim doktor vermişti günde bir diye , sonra ben başka bir doktora da gittim 2 ay önce falan bana dedi ki yarım al folik asiti ama ben yarım almayı beceremedim bide yarısını açık bırakıp ertesi gün almak bana hijyenik gelmedi ilaç sonuçta yüzden tüm atıyom hala :KK60:

canım hangi marka kullanıyosun bilmem ama folbiol ise onun 1 tanesi folic plus'In 3 tanesine denk miş günde yarım al diyenler o yüzden folic plusa yönelndiriyor 1 tanesi dedikleri miktara denk geliyor buda bi kolaylık

hamilelerrrrr size bir sorum olacak. bu ağızda metal tadı denen durum sizlerde oldu mu? ben ağzıma çatal kaşık süremiyorum sanki pas yalıyorum.

bide su sacımı bır boyatayım kendi tonlarıma yakın bır renk yoksa hamiş kalınca boyatmak istemiyorum vee sonuc olarakta su gacıı gibi oluom:KK37::KK37::KK9::KK9:

canım hangi marka kullanıyosun bilmem ama folbiol ise onun 1 tanesi folic plus'ın 3 tanesine denk miş günde yarım al diyenler o yüzden folic plusa yönelndiriyor 1 tanesi dedikleri miktara denk geliyor buda bi kolaylık

folbiol kullanıyorum,bende anlamadım ki bazılarıda günde 3 tane alınan folik asitler varmış, 3 tane almak yerine folbiolden bi tane al daha iyi diyolar :44:

Biz burda elin memleketinde bulamiyoruz yok arkadas hep 5 mg bolmeklede ne kadar faydasi olur bilmiyorum

yap yap bizide hbrdar et yani hamiş haberi alalım sevinelimmm yiğenleri büyütürken bizlerde hamiş kalalım inşallahhh[/QUOTE]

etmez miyim hele de pozitif çıkarsa :KK1:

Kizlar sizin folik asitin uzerinde kac mg yaziyo?

benim ki folidoce 400 mcg günde 1 tane, 1mg 3 tane 400mcg ye eşitmiş

bide su sacımı bır boyatayım kendi tonlarıma yakın bır renk yoksa hamiş kalınca boyatmak istemiyorum vee sonuc olarakta su gacıı gibi oluom:KK37::KK37::KK9::KK9:

hahahahah canım benim valla benim saçım röfleli 8. Aydan beri boyatmıyorum :) saldım kendi haline artıkın röfle olunca düz renkte tutmuyo böyle bırakıcam sanırım :)

folbiol kullanıyorum,bende anlamadım ki bazılarıda günde 3 tane alınan folik asitler varmış, 3 tane almak yerine folbiolden bi tane al daha iyi diyolar :44:

evet cnm hamileyken unutulabilir 3 ilaç die folbiol tek seferlikmiş işte folic plus gibiler gunde 3 tane hazırlık dönemi için iyi gibi

biz burda elin memleketinde bulamiyoruz yok arkadas hep 5 mg bolmeklede ne kadar faydasi olur bilmiyorum

ay canım benim olur tabi faydası ama bi akrabadan biyerlerde getirt istersen neredesin bilmiyorum ama içine sinmiyorsa bulabilen birinden iste

X