"BAT"ım "BAT"masın

yaparım akşama ama eğer ipti puldu bişey çıkmazsa içim kan ağlayana kadar bende ağlarım görürsün gününü

Oyle deme canimmm yaaa kesin degilki su anda bizde testi ya onayliycaz yada onaylamiycaz bu belli olacak puldu ipti yoksa bile hamile degilim diye dusunme ok.

Yaptım kızım besberrak işedim toz moz bişey yok ahada ağlıycam şimdii :84::84::84::84::84:

ya kızlar konuyla alakalı değil sorucam çünkü sinir oldum deminden beri uğraştım evlilik çizelgesi yapıcam diye ama uygun formatta değildir diye bir yazı çıkıyor yapanlar nasıl yaptı sinir oldum yaa :KK47::KK47::KK47:

canım üzülme benimde önce öyle beraaktı sonradan koyulaştı içinde pullar çok yoktu ama sanki salya gibi ip gibi şeyler var

Afferin kiz sana iremneva zaten dedik biliyosun kesinligi belli degil.polianna yaptinmi tekrar

Kızlar sorması ayıptır kasık batmalarınız battan sonra mı başladı önce mi önceyse ne zaman .............

yawruşlar benimde israrımda 1 haftadır pullu balık pulu beyaz çeyler yüzüyo çokça birde tuhaf kokuyor ümit kırmak istemem ama biliyosunuz p.tesi kan testi yaptım 0.04 çıktı ben dün akşam bile baktım yine yüzüyo bu toz gibi şeyler :KK14:

benim batımdan çok önce başladı belirtiler kasık batması falan göğüsler yani adetime 10 gün kal afalan
benim tahminim ben adetten sonra hemen hamile kaldım

Kızlar sorması ayıptır kasık batmalarınız battan sonra mı başladı önce mi önceyse ne zaman .............

bat öncesinde başladı canım ama tam ne zaman bilmiyorum ... yumurtlama sırasında olmuştu sonra da ara ara batmalar oldu kasıklarımda ve karnımda bir de feci gazzzzz :KK34::KK34:

evt bu gaz çok oldu bende yani midem şişti resmen nefes almam zorlaştı gibi hani hamileliğin son aylarında karnın miden birleşir taş gibi olurya öyle oldu resmen

ayrıntılıı anlatıyorum ki sizin belirtilerle karşılaştırın diye yaaa gerçi herkesin belirtisi farklı olabiliyomuş kızlar bazen hiç belirti yaşamayanlar bile var..

slm kızlar benim bat 7 kasım 2 gün kaldı 10 gündür aşırı bir göğüs hassasiyeti yok ama bazen yoğun oluyo bazen kayboluyo (adet döneminde çok olmaz göğüs hassasiyeti sadece olacağım gün kasıklarımlarım ağrır sora geçer) kasık ağrılarım oluyo arada (sızı gibi bazende iğne batar gibi)bazı bölgelerde kaşıtılar oluyo bi ara göğüslerim çok kaşındı alerji gibi bişey oldu, dün çok az bi kahverengi leke vardı çamaşırımda, ateş ölçümü yapıyorum 8 gündür normalden yüksek çıkıyo bişey olma durumu varmıdır kedimi kaptırmak istemiyorum ama keşke olsa

yawruşlar benimde israrımda 1 haftadır pullu balık pulu beyaz çeyler yüzüyo çokça birde tuhaf kokuyor ümit kırmak istemem ama biliyosunuz p.tesi kan testi yaptım 0.04 çıktı ben dün akşam bile baktım yine yüzüyo bu toz gibi şeyler :KK14:

Belkide,allahim herseyin hayirlisini nasip etsin hepimiz icin insaalllahhh.

slm kızlar benim bat 7 kasım 2 gün kaldı 10 gündür aşırı bir göğüs hassasiyeti yok ama bazen yoğun oluyo bazen kayboluyo (adet döneminde çok olmaz göğüs hassasiyeti sadece olacağım gün kasıklarımlarım ağrır sora geçer) kasık ağrılarım oluyo arada (sızı gibi bazende iğne batar gibi)bazı bölgelerde kaşıtılar oluyo bi ara göğüslerim çok kaşındı alerji gibi bişey oldu, dün çok az bi kahverengi leke vardı çamaşırımda, ateş ölçümü yapıyorum 8 gündür normalden yüksek çıkıyo bişey olma durumu varmıdır kedimi kaptırmak istemiyorum ama keşke olsa

kahverengi leke tutunma kanaması olabilir ateşde evt belirti inş hamişsindir:)

Son düzenleme:

kahverengi lekelenme yerleşme olabilir cnm :KK34: sabredebilirsen 2 gün daha bekle bir test yap ya da kırmızlar gelmezse kan tahlili yaptır bence:KK34: hayırlısı olsun cnm :KK34:

Belkide,allahim herseyin hayirlisini nasip etsin hepimiz icin insaalllahhh.

canım benim hayırlısı tabiki bende olup hamile olmaya bilirim ama sende olup hamile olabilirsin bunlar çok uç noktalar işte kimseninki kimseninkine tutmuyo malesef sen yüreğini ferah tut rabbim hayırlısını versin inşallah bana kalırsa bende hamileyim :)) kurbanlık koyun gibi bekliyorum bariz kan testi yok işte ama içimdeki umut sönmedi batasıca batı bekliyorum işte :)

X