"BAT"ım "BAT"masın

Benim ilkinde batma vardı ama ne zaman başladı hatırlamıyorum, benim adet belirtimde olmaz adetten sonra ağrım olur, şuan hiçbirşey yok anlıycanız :44::44:
benim batımdan çok önce başladı belirtiler kasık batması falan göğüsler yani adetime 10 gün kal afalan
benim tahminim ben adetten sonra hemen hamile kaldım

bat öncesinde başladı canım ama tam ne zaman bilmiyorum ... Yumurtlama sırasında olmuştu sonra da ara ara batmalar oldu kasıklarımda ve karnımda bir de feci gazzzzz :KK34::KK34:

canım benim hayırlısı tabiki bende olup hamile olmaya bilirim ama sende olup hamile olabilirsin bunlar çok uç noktalar işte kimseninki kimseninkine tutmuyo malesef sen yüreğini ferah tut rabbim hayırlısını versin inşallah bana kalırsa bende hamileyim :)) kurbanlık koyun gibi bekliyorum bariz kan testi yok işte ama içimdeki umut sönmedi batasıca batı bekliyorum işte :)

Elbette oyle iste bizde kendi kendimize umut ediyoruz insanin psikolojiside cok etkiliyor insani bunu bizzat yasadim oncekilerde ayy sunun kokusu kotu geliyo agzimin tadimi yok artik hamileyim galiba ve bat gelince hayal kirikligi rabbim ol derse olur ve olmazsada zamani var demekki diye dusunurum rabbim hayirlisini versin benim bir kizim var allahima binlerce kez sukrediyorum bu mucizeyi yasatti bana olmayanlarada nasip etsiin rabbimm innsaaalllaaahhhhh

Elbette oyle iste bizde kendi kendimize umut ediyoruz insanin psikolojiside cok etkiliyor insani bunu bizzat yasadim oncekilerde ayy sunun kokusu kotu geliyo agzimin tadimi yok artik hamileyim galiba ve bat gelince hayal kirikligi rabbim ol derse olur ve olmazsada zamani var demekki diye dusunurum rabbim hayirlisini versin benim bir kizim var allahima binlerce kez sukrediyorum bu mucizeyi yasatti bana olmayanlarada nasip etsiin rabbimm innsaaalllaaahhhhh

aminnn cancağzımmm aminnnn Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın nerde varsa duysun sesini

kahverengi leke tutunma kanaması olabilir ateşde evt belirti inş hamişsindir:)

kahverengi lekelenme yerleşme olabilir cnm :KK34: sabredebilirsen 2 gün daha bekle bir test yap ya da kırmızlar gelmezse kan tahlili yaptır bence:KK34: hayırlısı olsun cnm :KK34:

inşallah vardır yaa son iki gün olunca aklımdan çıkaramıyorum heyecan sardı ne olacak diye dayanabilirsem adeti 3 gün geçirip öyle test yapmak istiyorum garanti olsun diye evde yapıla testler bat günü doğru sonuç verir mi

inşallah vardır yaa son iki gün olunca aklımdan çıkaramıyorum heyecan sardı ne olacak diye dayanabilirsem adeti 3 gün geçirip öyle test yapmak istiyorum garanti olsun diye evde yapıla testler bat günü doğru sonuç verir mi

Insallahh hamissindir evde yap bir tane idrar testi birsey kaybetmezsin.

bu arada kızlar hamilelik düşünen hatunlar folik asit kullanmaya basladınız mı hamilelik düşünmeye baslamadan 2 ay once fln folik asite baslamak lazımmış:26::44:

bu arada kızlar hamilelik düşünen hatunlar folik asit kullanmaya basladınız mı hamilelik düşünmeye baslamadan 2 ay once fln folik asite baslamak lazımmış:26::44:

canım ben kullanıyorum ama ah bu kafam unutuyorum hep folic plus gunde 1 tane
ama acayip şişiriyo midemi yaaaa sen hatırlatmışken içeyim yine

temmuzdan bei kullanıyorum bende bir ay kullanmadım bu ay yine başladım folbiol günde bir defa..........

Ya bende var ama 5 mg internetten okudugum kadariyla cok oluyormus dun 4 e boldum boylede nekadar faydali olur bilemedim napacagimi

Tabii yaaa bi folik asit eksikti, kilo vermeye çalışıyorum. Folik asit bana kilo yapıyooo.
Bu düşünce yanlış olduğunuda biliyorum, sonuçta bebiş için ama :26:

canım ben kullanıyorum ama ah bu kafam unutuyorum hep folic plus gunde 1 tane
ama acayip şişiriyo midemi yaaaa sen hatırlatmışken içeyim yine

bende kullanıyorum unutmamak için teli kurdum :) bendede şişkinlik var folik asit mi yapıyormuş midemle karnım birleşti nerdeyse :)

aferin size ben hariç herkes kullanmaya baslamıs:KK1:ama ben bu ay bomba gibi hazırlancm cook pis hırs yaptım:KK9::KK9::KK9:

canlar tavsiyem yatağınızın başucuna koyun yatarken atın bitane folbiol :KK34: hem iştah açıp yemek yeme riski ortadan kalkıyor hem deunutmazsınız :KK34: ben de 2 aydır kullanıyorum neredeyse :KK34:daha devam edicem 3 ay dolaya kadar :KK34::KK34::KK34: bu arada benim baş dönemem nöbete bağladı hergün aynı saatte oturduğum yerde bile baktığım yeri odaklayamıyrum yani :KK34:
bir de benim hem sol hem sağ kasığım batıyo normalde tek taraf mı batar nasıl olur ki??? hani sağ erkek olur falan lafı geçmişti ya :44:

X