"BAT"ım "BAT"masın

aynen elım kolum kalkmıyor evde ıs bıtmez ama kalkıp yapmayınca hıc bıtmıyor:) canımın keyfını beklıyorum kalk demesını ısler ıcın:) bakalım ne zaman dıcek puffffffffffffffff

he yaaa keyfimmm bana kalırsa hiç demiyecek işten olucam heee ammaaannnnnnn diyorum heeppp :)

benimkı yat beaa hayat kısa zaten işi gücü salla dıo :KK9::KK8::KK8:

seninki daha iyi diyomuş vallaaa :)

kızlar ne düşündüm biliyo musunuz aslında böyle herşeyi bilmek araştırmak çok kasıyo bizi annelerimiz yumurtlama günü mü biliyolarmış ovulasyon testimi apmışlar salmışlar gitmiş :KK1:
biizm apartmanda bi kadın var 3. çocuğuna hami 2. çocuğu 2 yaşında geçen gün gördüm adetim 2 gün geçti yarın sağlık ocağına gidecem diyodu bende dedim şuna bak kadının hayatında naıl normalleşmiş doğurmak :)

işte bizede bu rahatlık lazımda işte beceremiyoruz ki :KK14::KK14:

kızlar ne düşündüm biliyo musunuz aslında böyle herşeyi bilmek araştırmak çok kasıyo bizi annelerimiz yumurtlama günü mü biliyolarmış ovulasyon testimi apmışlar salmışlar gitmiş :KK1:
Biizm apartmanda bi kadın var 3. çocuğuna hami 2. çocuğu 2 yaşında geçen gün gördüm adetim 2 gün geçti yarın sağlık ocağına gidecem diyodu bende dedim şuna bak kadının hayatında naıl normalleşmiş doğurmak :)

ben ilkini tuttursam inan 2. 3. Ye acayip rahatlıycam :KK60::KK60:

aynen alışmı kudurmuştan betere de bağlayabiliriz ilkinden sonra :))

şuan ki aklımla hemen ikinciyi düşünüyorum ama esas sorumluluğu aldığında , üstüne çalışırken 2. Bebek ne kadar kolay olur bilemiyorum tabi , şu doğum izni biraz uzasa yılbaşında kürtaj yasası çıkınca uzayacak 6 aya değil mi :44: Benim ücretsiz izin alma şansım olmayabilir çünkü .....

şuan ki aklımla hemen ikinciyi düşünüyorum ama esas sorumluluğu aldığında , üstüne çalışırken 2. Bebek ne kadar kolay olur bilemiyorum tabi , şu doğum izni biraz uzasa yılbaşında kürtaj yasası çıkınca uzayacak 6 aya değil mi :44: Benim ücretsiz izin alma şansım olmayabilir çünkü .....

şuan hiçbi fikrim yok canım ama benide düşündürmüyor değil hamile kalırsam düşük korkusu işe nasıl gder gelirim ne yapmam gerekir kafam allak bullak:18:

şuan hiçbi fikrim yok canım ama benide düşündürmüyor değil hamile kalırsam düşük korkusu işe nasıl gder gelirim ne yapmam gerekir kafam allak bullak:18:

derdim gücüm hamile kalmak şuan hiç düşüğü düşünmüyorum, sonrada doğum iznini düşünyom ...

kızlar iki dakka girdim konu cam kovanozdaydı merak ettim gittim bende yaptım bende de öle pul pul şeyler oldu off on gün nasıl beklenir ya ......işin kötüsü bu tür durumlar vajinal enfeksiyonlarda da olabilir ama ben bu bilgiyi hafızamdan silmek istiyorum :KK43:((

kızlar iki dakka girdim konu cam kovanozdaydı merak ettim gittim bende yaptım bende de öle pul pul şeyler oldu off on gün nasıl beklenir ya ......işin kötüsü bu tür durumlar vajinal enfeksiyonlarda da olabilir ama ben bu bilgiyi hafızamdan silmek istiyorum :KK43:((

inşallah öyle değildir canımm

inşallah kızlar bide hastanedekiler gaza getiriyo kan testi için falan her ay onun negatif çıktığını görmek daha büyük bi eziyet inanın :KK43:

pişt kuzucuklar ne var ne yok üfsss çalış çalış sıkıldım yiter ya yiter dedim attım kendimi buraya anlatın bakem aşama ne yeyiciyik :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X