"BAT"ım "BAT"masın

doktor sütten kes derse de üzülme kızın cok küçük degil canım demek ki rızkı bu kadarmıs artık herseyi yiyo kzın sonucta bir de 40ı çıkmadan annesini bırakan bebecikler var onları düşün ve sakın canını sıkma cnm:26:

hakımızda hayırlısı diyelim allahım olmayanlarada versin inşallah
yani normal karşılanırım değilmi iş yerinde malum büssrürü patavatsız var
tamamen hazırlıksız yakalandım bayb tarafından hayırlısı bakalım doktor ne diyecek belki kızımı sütten kesmemi önerecek

sen kimsenin lafına bakma gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır eşin de istedikten sonra gir oyna çık oyna:KK24:[/QUOTE]

TEŞEKKÜRLER KIZLAR GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK MORAL OLDUNUZ BANA ŞİMDİ İŞLERE DÖNMEK ZORUNDAYIM BİRAS DA MİDEM KÖTÜ BEN GELENE KADAR KENDİNİZE İYİ BAKIN

canım bata 1 hafta kalıp yumurtlamadan sonra 14 gün olmasına 4 gün kalamaz ki yumurtlamadan sonraki 14. gün bat olur zaten.. :KK34::KK34:

eklerim cnm inşallah hamiş haberini alırız burdan :KK34::KK34:

31 ekim sat değil mi cnm bat olamaz heralde???? ona göre hesaplayalım tam olarak istersen :KK34:.34:

nasıl bir gün sonra çıkıyor tatlım ya bir çok yerde 2 saatte verirler sonucu verirken tekrar sor bence :KK34::KK34:

aman ya temizlik dediğim toz aldım bir de viledayla şöyle bir yerleri aldım süpürge bile açmadım çok yapışıyo halıya kendimi zorlamıyım dedim :KK34::KK34: zaten dinleinyorum cnm yormam kendimi tamam :KK34::KK34:

kesinlikle anti doğru söylüyor kızlar kötü düşündükçe kötü şeyler gelir başımıza Allah korusun iyi düşünücez ki iyi olucak :KK34::KK34::KK34::KK34:

hıhh aferin fazla haraket yasak sana:KK19::KK34:

cam kavonoz testi ne kızlar :44::44::44:

Sayet bu test dogruysa ne mutlu bana ama bu test dogru degilse bunuda tespit etmis olucaz ,idrarimin ustu tamamen toz gibi taneciklerle doluydu ve ip gibi birseyler yuzuyordu icinde bekliycez bakalim.

evt evt benim de idrarımın içinde ip gibi uzayan şeyler vardı sen de hamişsindir inşallah.
bu idrara bakmak ne komik oluyo demi iyice inceliyoruz ayrıca kötü bi koku varmıydı

evt evt benim de idrarımın içinde ip gibi uzayan şeyler vardı sen de hamişsindir inşallah.
bu idrara bakmak ne komik oluyo demi iyice inceliyoruz ayrıca kötü bi koku varmıydı

Valla oyle komik oluyo kokuyu almadim cunku burnumu tuttum bilmiyorumki bir dahakine koklarim haahhaaa,ya bence herkes yapsa bu testi ve yazsa az cok fikir olur bizede

Ben yapıyım ama çıkmazsa bir hafta önceden moralimi sıfırlarsınız benden demesi :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: Bu arada cam kavanoz niye daha net olsun diye mi plastik şişenin altını kesip kullansam olmaz mı :44::44:
valla oyle komik oluyo kokuyu almadim cunku burnumu tuttum bilmiyorumki bir dahakine koklarim haahhaaa,ya bence herkes yapsa bu testi ve yazsa az cok fikir olur bizede

Polianna kizzz sanki gozbebeklerimde buyumus gibiiiii ayyyyy heyecanlandim simdi,iremneva gozunu seveyim yap su idrari kavanoza plastige farketmez bekliyorumm baakkkk

Hadii caniiimmm iremnevadan ses cikmadi daha hadi polianna senden tozlu ipli idrar bekliyorum hadii caaniimmmm

polianna kizzz sanki gozbebeklerimde buyumus gibiiiii ayyyyy heyecanlandim simdi,iremneva gozunu seveyim yap su idrari kavanoza plastige farketmez bekliyorumm baakkkk
yaparım akşama ama eğer ipti puldu bişey çıkmazsa içim kan ağlayana kadar bende ağlarım görürsün gününü

bunu daha önce de yapmıştık burda hatta birisi kusura bakmasın hatırlamıyorum kim olduğunu şuan ::44::44::44: bir hamiş bir de yeni adet görmüş birne yaptırmıştı ve hamişte yüzen pulcuklar varmış diğerinde yokmuş:KK34:
ben de yaptım ve var :KK34: ayrıca dün ovulasyon testi yaptım yine t çizgisi c çizgisinden daha önce kopkoyu çıkıverdi haberiniz olsun :KK34:

Son düzenleme:
X