"BAT"ım "BAT"masın

Internetten hesaplamistim 28 olursa 6aralik gecen ayki gibi 25 gun surerse 2 aralikti. bu ay daha erken yumurtlamam oldu. sans artik insallah kacirmam yumosu

sat : 11 eylül
11 ekim
10 kasım mesela hesaplayıcı buna karşılık 21-26 kasım arası yumurtlama dönemi diyor ve çoğu zaman da tutuyor ama gebelik tutmuyor :)

bizde dusunuyorduk canım ama dün eşimle konustuk bu ay son kez hertrlu onlemı alıp normal yoldan deniycez.olmazsa birdahaki ay kesin aşılaamaya bakıcaz cevabn ve acıklamalrn için tesekkr ederim.

Insallah canim agzindan bal damliyor:)) bu durumda benim beklenmeyen batim 15 aralik oldu.
bide bisi sorucam utaniyorum. iliskuden sonra sposlarin baya bi kusmi disari cikiyo. Bu bir sorun mu

sat : 11 eylül
11 ekim
10 kasım mesela hesaplayıcı buna karşılık 21-26 kasım arası yumurtlama dönemi diyor ve çoğu zaman da tutuyor ama gebelik tutmuyor :)

29 ekim 22 kasim daha oncekileri bilmiyorum(ama 2 aralik yazkyodu bi sitede

Insallah canim agzindan bal damliyor:)) bu durumda benim beklenmeyen batim 15 aralik oldu.
bide bisi sorucam utaniyorum. iliskuden sonra sposlarin baya bi kusmi disari cikiyo. Bu bir sorun mu

giren girmiş oluyor içeri merak etme ama 10-15 dk bacaklarını yukarı da tut ve bacaklarını karnına doğru çek yan yatıp genital bölgeni kas bırak kas bırak bunu bi arkadaşıma doktoru demişti

ınsallah canim agzindan bal damliyor:)) bu durumda benim beklenmeyen batim 15 aralik oldu.
Bide bisi sorucam utaniyorum. Iliskuden sonra sposlarin baya bi kusmi disari cikiyo. Bu bir sorun mu
herkeste öyle tamamı içine gitmiyo , demekki bol spoşlusunuz Ama erkenden kalkma ben sabahları çarptım adamı yarım saat sonra kalkmak zorundaydım iş için doğal olarak yer çekimiyle bi kısmı geri geliyo

ınsallah canim agzindan bal damliyor:)) bu durumda benim beklenmeyen batim 15 aralik oldu.
Bide bisi sorucam utaniyorum. Iliskuden sonra sposlarin baya bi kusmi disari cikiyo. Bu bir sorun mu
bacılar ben kaçtım çığrından çıkan evimi toparlıycam hepiniz öpüldünüzzz

giren girmiş oluyor içeri merak etme ama 10-15 dk bacaklarını yukarı da tut ve bacaklarını karnına doğru çek yan yatıp genital bölgeni kas bırak kas bırak bunu bi arkadaşıma doktoru demişti

Bu aksam kesin deniyorum canim

Hemen kalkmiyorum canim 1 saat kaliyorum en az

aylarını kesin not al ben mesala çalışmaları bile takvimde işaretliyorum bakalım çalıştıkmı tembellik mi yaptık diye :)

iyi fikirmis canim insallah bu ay tutarda hic gdrek kalmaz bunlara

bacılar ben kaçtım çığrından çıkan evimi toparlıycam hepiniz öpüldünüzzz

Kolau gelsin canim. srnde opuldun

Bu aksam kesin deniyorum canim

Hemen kalkmiyorum canim 1 saat kaliyorum en az

iyi fikirmis canim insallah bu ay tutarda hic gdrek kalmaz bunlara

Kolau gelsin canim. srnde opuldun

bu ay işte yumurtlama döneminde girdik 3-4 kez ilişkiye biraz ümitliyim ama bilmiyorum artık inş tutar 1 yıldır uğraşıyorum ve bir tüpüm de yok tek tüple oksijen alıyoruz :)
yaşım 30 oldu bir an önce olsun istiyorum olmaz sa eğer bir daha ki ay dr gidicem

Insallah iyi sonuclar alirsin canim. tek tuple hamis olmak iki tupe gore cok zor degilmis. tek tupuyle hamile olani cok duydum. Insallah sendende iyi haberler alicax

ıyı gunler
yok ben uyumuyorum
sabah kahvaltıdan once evımıde supurdum
bı bulasık kaldı
3 gıbı dısarı cıkıcaz
kızlar burda ıdrarda pul konusu konusulmustu haberınız varmı?
benım adete10 gun var ama pullu cıktı
acaba hamıle olmayıp pullu olan varmı onu merak edıyorum

valla bende merak ediyorum
hatta hamile birine yaptıralım diyorum doğruluğu ispat olur hem :)

Son düzenleme:
evet gelsın kızlar hem hamıle hem hamıle olmadıgı yuzdeyuz bırıne yaptıralım yenı adet gormus yada yenı bıtmıs bırıne.

ben bugün fırsat bulsam yapıcam 10 gün var regl olmama inş olmam denicem şüpheleniyorum kendimden ama ümitlenmek te istemiyorum ama nasıl anlaşılacak ki sarı sarı ikiside

ben bugün fırsat bulsam yapıcam 10 gün var regl olmama inş olmam denicem şüpheleniyorum kendimden ama ümitlenmek te istemiyorum ama nasıl anlaşılacak ki sarı sarı ikiside

yok ıcınde yuzuyor zaten barız
sankı suyun ıcıne ekmek ufagı atarsında erır yuzer ya oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…