"BAT"ım "BAT"masın

idrarı bir kaba topluyosun üzerine limon damlatıyosun limon dibe çöküyorsa hamilesin demekmiş:KK34:
bir de idrarında yüzen pul gibi bişiler varsa da aynı :KK34::KK34::KK34:

önce baktım 2-3 tane pek nadir pul var sonra limonu sıkınca aşğıdan hiç yukarı çıkmadı zaten

aynen yaaa belim ağrıyor çok sıkışıyorum kasığıma ağrı giriyor ayy bilmiyorum pskolojik mi ne anlamadım çok istiyoruz ya

belirtiler psikolojik olabilir :) çok takmamaya çalışyorum ama bi yandan da bebişim varsa diye hareketlerime dikkat ettiğim için aklımdan çıkmıyo :KK70:

dur tatlım naptın 10 gün kala moral bozmaktan başka işe yaramaz :KK1: şimdi böle yapmaya kalkarsınız bat gelip regl gelmeyince de bekleyelim dersiniz :KK9::KK9::KK9:

armenacım doğru söylüyon walla :) ama bat gelip regl gelmezse dayanamam test yaparım :KK70: zaten ben testi yaptığım gün hasta oluyorum hemen :KK70:

belirtiler psikolojik olabilir :) çok takmamaya çalışyorum ama bi yandan da bebişim varsa diye hareketlerime dikkat ettiğim için aklımdan çıkmıyo :KK70:

armenacım doğru söylüyon walla :) ama bat gelip regl gelmezse dayanamam test yaparım :KK70: zaten ben testi yaptığım gün hasta oluyorum hemen :KK70:

aynen bende gidip kan testi yapıyorum 2 saat sonra regl oluyorum verdiğim kana yazık ya :)

Selam kızlar.. Adet gören arkadaşlarım lütfen üzülmeyin, Allah hayırlısını versin. bende bugün kan testi yaptırdım 82 çıktı.. henüz 3 haftalık felan benimki (çok erken adet gördüğümden çabuk öğrendim ben) ama normailmi bilemedim.. 5 haftalık felan olsun öyle gidicem doktora kese görünmez daha öncesinde..

Canim dedigin hibi 3 haftaliksa deger cok iyi. tebriklert :)))

hoşgeldin tatlımmm gayet iyiyiz sen nasılsın ??? hem iyi hem de olumsuz hbrler var oku bakalım sen :KK34:

Liliye cok sevindim. regl olan arkadaslar insallah bu son regliniz olur.
bu arasa dun esim ozur filefi baristik. ee tabi calismada okdu. gerci daha erken ama olsun :))

tamam cnaım 31 i yazıyım ovu testi uygula kesin :KK34: kaçırma :KK1:

wuuu hiç kacırımıyım cnm ya ovulasyon testı ates olcme akıntı takıp ne turlu onlem varsa uzman oldum:)
bu arada bu kez asılama yaptrmaya karar verdk kızlar daha dogrusu bu ay da olmazsa doktorm ve kocişim ve benm ortak kararımzdı doktorm da pazartesi cagırdı doktorm.buasılama hakknda bılgısı olan varmı özellkle fiyatlarından

bugün adet günümdü sabah test yaptım yine negatif artık umudum yok. Hayırlısı herşeyin.

Güzel haber alan varsa eğer hayırlı uğurlu olsun. Benim gibi olanlar inşallah gelecek ay hayırlı haberlerle sevinirler.

X