"BAT"ım "BAT"masın

yok ıcınde yuzuyor zaten barız
sankı suyun ıcıne ekmek ufagı atarsında erır yuzer ya oyle

ciddi misiniz? benim 1 hafta önce yumurtam çatladı ama elimde çok ovulasyon testi olduğu için hala yapıyorum idrarımda dediğiniz gibi yüzen beyaz pulcuklar var :44:
hamileliği kesin olan bi arkadaş denese süper olur o zaman...

Olmadim ama karnim belim cok agriyo bacaklarima vuruyo agrisi. Bu sabah gebelik testi yaptim negatif umut yok yani :KK43:
Kızlar bu işin stresle çok alakası varmış derlerdi de inanmazdım.
İlk gebeliğimde hiç sallamamıştım daha erken diyodum şimdilik olmasa da olur modundaydım 2. ay hamile kaldım tabii 9 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum.
2 ay korunduk , 5 aydır da tık yok ama şimdi çok kafaya takıyom acaba oldu mu tuttu mu diye
Her ay kendime söz veriyorum bu ay BAT gününe kadar test yapmıyacağım diye dayanamıyorum..:KK20:

ben de aynı şeyi düşünüyordum cnm yapmıcam yapmıcam diye ama olmaz tatlım bu işin en heyecanlı yanı bu bence :KK1: *
cnm bekle pazartesi gelmezse (kin inşallah gelmez kırmızıların) tekrar yap çünkü benim de önceki 2 gün kala idrarda çıkmıştı ama bu kez abt günümde çok silikti umudunu kesme sakın :KK34::KK34:

bugün adet günümdü sabah test yaptım yine negatif artık umudum yok. Hayırlısı herşeyin.
Güzel haber alan varsa eğer hayırlı uğurlu olsun. Benim gibi olanlar inşallah gelecek ay hayırlı haberlerle sevinirler.

hayırrrr umudunu kemse cnm bak nexus a da söyledim benim de çok silik çıktı batta ama bat geçtikten sonra öğrenen çok insan var pazartesi hala gelmezse kırmızılar inşallah kan ver bence :KK34::KK34: ayrıca ne demekmiş o benim gibi olanlar falan daha hiçbişi bitmiş değil... :KK34::KK34:

Yani dun calisma yapsaydin is garantiydi dimi tuhh. esimde o kadar israr etmisti. senin batasica bat ne zaman insallah olmustur da banada umut olursun :))) icim rahatladi simdi. birde yumurta catladiginda sposlarin bekliyo olmasi gerekiyomus ya o zaman bu aksamki calisma gec olmaz dimi

geç olmaz geç olmaz sen çalışmana bak tatlımmm :KK34::KK34:

Insallah canim agzindan bal damliyor:)) bu durumda benim beklenmeyen batim 15 aralik oldu.
bide bisi sorucam utaniyorum. iliskuden sonra sposlarin baya bi kusmi disari cikiyo. Bu bir sorun mu

15 aralık diye değiştiriyorum o zman listeyi ne dersin?

valla bende merak ediyorum
hatta hamile birine yaptıralım diyorum doğruluğu ispat olur hem :)

ben hamileyim tatlım ve de yüzüyor pulcuklarım ama en erken ne zaman yüzer kaç gün kala yapılır bilemiyorum hamiş olmayan birine de yaptırmak mantıklı bence de :KK34:

ciddi misiniz? benim 1 hafta önce yumurtam çatladı ama elimde çok ovulasyon testi olduğu için hala yapıyorum idrarımda dediğiniz gibi yüzen beyaz pulcuklar var :44:
hamileliği kesin olan bi arkadaş denese süper olur o zaman...

:KK34:

:KK34:[/QUOTE]

Canim yaa gercekten gec degildir fimi. bu sabahgeldi oyumurta aki kivami.. degistir canim 16 olsun hatta garanti olur???

Canim yaa gercekten gec degildir fimi. bu sabahgeldi oyumurta aki kivami.. degistir canim 16 olsun hatta garanti olur???[/QUOTE]

yok geç değildir canım ama bu akşamı ve yarın akşamı da iyi değerlendir bence :KK34::KK34: zaten önceden bekleyenler de vardır orda :KK34::KK34::KK1:

Canim yaa gercekten gec degildir fimi. bu sabahgeldi oyumurta aki kivami.. degistir canim 16 olsun hatta garanti olur???[/QUOTE]

canım ben uzun zamandır ovulasyon testi yapıyordum çünkü adetlerim biraz düzensiz.. eşim çok seyahate gittiğinden her zaman ilişki durumu olamıyor.. bu ay 10 kasımda hasta oldum, 16 kasımda bitti, tes yaptım hafif koyu çıkınca 16 sı akşamı ilişki oldu.. 17 kasımda akıntım geldi, 18 kasımda çizgiler aynı oldu ve yumurtamın çatlamak üzere olduğunu anladım ve yine ilişki oldu, sonrada bir daha olamadı ilişki:)) ve ben hamileyim.. yani bu ay sadece 2 ilişkiyle tutturmuş olduk.. akıntıdan sonra yumurtluyorsun gönlün rahat olsun..

cnm ben lekelendim olmadan da bu pul testini yaptım idrarımın içinde 2-3 tane pul vardı şimdi yine yaptım adet olmama ragmen pullar daha çok olmuş bir şey anlamadım ki

cnm ben lekelendim olmadan da bu pul testini yaptım idrarımın içinde 2-3 tane pul vardı şimdi yine yaptım adet olmama ragmen pullar daha çok olmuş bir şey anlamadım ki

O pul işini aklım almıyo benim :44::44: yalan geliyo. :KK66: idrarın içeriğiyle ilgilidr bence asidik-bazikliğiyle falan.limonda asitli ya etkileşime giriyodur herhal :44:

Bu ay hsg cektirsem mi diyorum tedavi edici özelliği de var ya.
2.5 yıl önce çukulota kistinden laparoskopik opere oldum.ocak ayında gebelik planlayınca hoca ilk önce hsg cekelim dedi
Ve sonra bir kere adet gördüm ve hamile kaldım :)
Sonra kürtaj olunca bir risk faktörüm daha olmuş oldu o yüzden bu ay cektireyim diyorum belki işe yarar :44::44:

Canim yaa gercekten gec degildir fimi. bu sabahgeldi oyumurta aki kivami.. degistir canim 16 olsun hatta garanti olur???

canım ben uzun zamandır ovulasyon testi yapıyordum çünkü adetlerim biraz düzensiz.. eşim çok seyahate gittiğinden her zaman ilişki durumu olamıyor.. bu ay 10 kasımda hasta oldum, 16 kasımda bitti, tes yaptım hafif koyu çıkınca 16 sı akşamı ilişki oldu.. 17 kasımda akıntım geldi, 18 kasımda çizgiler aynı oldu ve yumurtamın çatlamak üzere olduğunu anladım ve yine ilişki oldu, sonrada bir daha olamadı ilişki:)) ve ben hamileyim.. yani bu ay sadece 2 ilişkiyle tutturmuş olduk.. akıntıdan sonra yumurtluyorsun gönlün rahat olsun..[/QUOTE]

Umut oldun canim bana insallah yumurta catlamak uzeredir.. bu gece ve yarin aksam calisiriz. peki gunde iki calisma olsa kalite dusuyor diye onerilmiyor dimi???

Bu ay hsg cektirsem mi diyorum tedavi edici özelliği de var ya.
2.5 yıl önce çukulota kistinden laparoskopik opere oldum.ocak ayında gebelik planlayınca hoca ilk önce hsg cekelim dedi
Ve sonra bir kere adet gördüm ve hamile kaldım :)
Sonra kürtaj olunca bir risk faktörüm daha olmuş oldu o yüzden bu ay cektireyim diyorum belki işe yarar :44::44:

Canim. hic hsg. cektirmefim ama cok ise yaradigini duydum. insallah sende de ise yarar.

slm hanımlar başlık süper olmuş direkt çekiyo kendine oku beni diye
rabbim kucaklarınızı doldursun hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepinize :nazar:

[/QUOTE]Umut oldun canim bana insallah yumurta catlamak uzeredir.. bu gece ve yarin aksam calisiriz. peki gunde iki calisma olsa kalite dusuyor diye onerilmiyor dimi???[/QUOTE]

bana doktor günaşırı demişti.. zaten spermler vücutta 72 saate kadar canlı kalıyor bu yüzden bir gün olup bir gün olmaması normal olan.. biz kızımda da adetim bittikten sonra günaşırı yaparak tutturmuştuk..

ay ben çok öksürüyorum yaa 3 haftadır geçiremedim, sürekli boğazımda gıcık olarak duruyor... korkuyorum bebeğe bişey olacak diye, öksürdükçe karnımın içi acıyor.. birde benim öksürüklerim çok pistir geçen sene karın kasımı yırtmıştım öksürcem diye:)) bu seferde bebeğime zarar vermesem bari..

ay ben çok öksürüyorum yaa 3 haftadır geçiremedim, sürekli boğazımda gıcık olarak duruyor... korkuyorum bebeğe bişey olacak diye, öksürdükçe karnımın içi acıyor.. birde benim öksürüklerim çok pistir geçen sene karın kasımı yırtmıştım öksürcem diye:)) bu seferde bebeğime zarar vermesem bari..

Canim su oksuruk cok fena gercejten. kiz kardesimde hwmileyken oksurerek doguma sebep olmustu:)) gecmis olsun canim cabucak atlatirsin umarim

X