"BAT"ım "BAT"masın

Merhaba madamerica

Biz 1 yıldır bebek istiyoruz ve geçen ay aşılama yaptıracaktık bütün hazırlıklar tamamdı rahim filmi çektirdim, bütün tahlilleri tamamladım adet olmayı bekliyordum ama olmadım. Kimyasal gebelik yaşadım. Kimyasal gebelikten sonra hamile kalabildiğim için sevindim ve birkaç ay daha normal yoldan denemeye karar verdim. Ama sanırım gereksiz bir umut içine girmişim. Bu ayda bu yüzden çok umutluydum. Malesef olmadı. Kısmet ..

Ben özel bir merkeze gidiyorum. Aşılama ücreti 600 lira. İlaçlarda yaklaşık 250 lira falan tutuyormuş. Aşılama için ilaç raporu çıkartırsan bu parayı ödemiyorsun. Ben ilki özelde denedikten sonra eğer tutmazsa üniversite hastanesinde devam etmeyi düşünüyorum. Üniversite hastanesine gidince aşılama ücreti olan 600 lirayı ödüyor musun yoksa ne kadarını ödüyorsun bunu bilmiyorum. İnşallah fazla beklemeden bebeğine kavuşursun.

inşallah en yakın zamanda ve hayırlısıyla bizlerde çift çizgiyi görürüz.Sıkıldım artık kırmızı kart yemekten

Kızlar bu işin stresle çok alakası varmış derlerdi de inanmazdım.
İlk gebeliğimde hiç sallamamıştım daha erken diyodum şimdilik olmasa da olur modundaydım 2. ay hamile kaldım tabii 9 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum.
2 ay korunduk , 5 aydır da tık yok ama şimdi çok kafaya takıyom acaba oldu mu tuttu mu diye
Her ay kendime söz veriyorum bu ay BAT gününe kadar test yapmıyacağım diye dayanamıyorum..

ya kızlar bu pul olayı nezaman belli oluyor acaba benim ovulasyon olalı 5-6 gün oldu.bendede olurmu kigerçi az sonra bir bende denicemde:26::26::26:

ya kızlar benimde idrarım pul pul çıktı ama adetime daha 1 hafta var ovulasyon testine:18::18:ne oluyo ki yaw.yoksa tesadüfmü ki:44::44::44:

Gunaydinn kizlarr. konuya dank diye giricem moralim bozuldu. sat 22 kasim bugun 10. Gun ve biraz once o yumurta aki kivaminda akintim oldu. simdi ben yumurtlamis mi oluyorum. dun gece calisma olmadi ama persembe olmustu. bu ay gitti mi yanii. off yoksa catlamak uzere oldugunun belirtisi mi buu??

Gunaydin kizlar
Bende idrarima baktim pulluydu ama adete10 gun var
İdrari pullu cikip adet goren yada hamis olmayan var mi ??????????

canım bugün çarp, bide yarın çarp sonrada günaşırırya devam et , ovu yapıyor musun bugün yumurtlaman normal mi 10. gün yumurtlarsan 24 gün falan olur döngün :44:

günaydın canım yumurtlaman sadece 1 gün olmuyor zaten 4-5 gün sürüyor ve sen kendinde hissedersin devamlı bir akıntı oluyor yoğun bir şekilde

canım bugün çarp, bide yarın çarp sonrada günaşırırya devam et , ovu yapıyor musun bugün yumurtlaman normal mi 10. gün yumurtlarsan 24 gün falan olur döngün :44:

Canim normalde 28 gun ama gecen ayda 25. Gun regl oldum. Bu ayda boyle erken olucak sanirim. yani sence gunu kacirmadim dimi???

günaydın canım yumurtlaman sadece 1 gün olmuyor zaten 4-5 gün sürüyor ve sen kendinde hissedersin devamlı bir akıntı oluyor yoğun bir şekilde

Ben o yumurta aki gibi akinti olunca yumurlamis oluyosun anlamina geliyo diye biliyorum. O yuzden yumurtladim kacirdik gunu diye panik yaptim. cok tesekkurlerr

Canim normalde 28 gun ama gecen ayda 25. Gun regl oldum. Bu ayda boyle erken olucak sanirim. yani sence gunu kacirmadim dimi???
eğer 25 günde bir olmuşsan bu kadar erken yumurtlamış olabilirsin, bence kaçırmadın yumurta bir gün canlı kalıyo ama spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyo 2 gün önce yapmışsan bence tamamdır ama bugün ve yarında yap ki yumurtayı kaçırma , arkadaşın dediği 4-5 gün yumurtlamak ne demek tam anlamadım, ovu testinde nadir arkadaşlarda 2 gün süreni duydum ama genelde ve bende hep bir gün sürmüştür ikinci gün çizgi yok olur mesela :44: bu arada ben ateş ölçme yöntemini kullanıyorum bende yumurtlamadan 2 gün önce çalışma olmuştu yumurtlama günü ve ertesi de yaptım ve şuan bayağı umutluyum inşallah rabbim yüzümüzü güldürür yani aynı günler çalışmış olcaz

Ben o yumurta aki gibi akinti olunca yumurlamis oluyosun anlamina geliyo diye biliyorum. O yuzden yumurtladim kacirdik gunu diye panik yaptim. cok tesekkurlerr

yumurtlama gününü hesaplayıcılar var mesela nette yap onlardan en azından sende görürsün doğrumu yumurlaman
ben normal de bakıyorum onlara ama bakmadan da anlıyorum artık her ayın belli bir gününde yoğun bi şekilde akıntım oluyor 4,5 günde sürüyor bakalım o günlerde çalışmalarım oldu neticesini çok merak ediyorum 10 aralık ta herşey belli olucak

canım ben ovi testinden hiç yapmadım ama hep kendimi takip ederim ay bir kere yaşarım ben genital bölge hashas ve yumuşak olur ve hadi 5 gün olmasın 3-4 gün kesin süren bi akıntım oluyor benim

Yani dun calisma yapsaydin is garantiydi dimi tuhh. esimde o kadar israr etmisti. senin batasica bat ne zaman insallah olmustur da banada umut olursun :))) icim rahatladi simdi. birde yumurta catladiginda sposlarin bekliyo olmasi gerekiyomus ya o zaman bu aksamki calisma gec olmaz dimi

Internetten hesaplamistim 28 olursa 6aralik gecen ayki gibi 25 gun surerse 2 aralikti. bu ay daha erken yumurtlamam oldu. sans artik insallah kacirmam yumosu

rabbim verecek olduktan sonra böyle de olur sen moralini bozma öyle şeyler düşüne bence , sen çalışman olmuş yumurtanı bekleyen spermcanın var sen çatlarkende takviye spoşlarla işi garantile benim yumurtlamada yeni 4 gün oldu NO BATIM 12-13 aralık olmamayı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…