"BAT"ım "BAT"masın

yaaa benim bugun çenem düştüüüü

dün akşam kocama dedim ki kalkım üzümlü kek yapıyım (üzümlü kek sevmez ama benim canım bişiler yapıp yemek istiyodu zarf attım belki dalgınlıkla he der die) yapma dedi o zaman damla çikolatalı yapım dedim yapma dedi peki o zaman üzümlü damla çikolatalı cevizli yapım dedim üçünü birden kim yiycek dedi

ay ben kendimi yemeğe verdim galiba şimdide düşünüyorum akşam ne tatlısı yapsam die

Bende tatliyi cok severim ama nedense canim hic istemiyo sanada oneri olarak etimek tatlisi,incirli tatli,irmik hevasi vs.

Ilahi azrail sen adamı öldürürsün

Bende tatliyi cok severim ama nedense canim hic istemiyo sanada oneri olarak etimek tatlisi,incirli tatli,irmik hevasi vs.

bende seviyorum ama daha çok sütlü tatlııı şerbetli tatlıyı ilk kez hamile kaldığımda canım çok istedi deli gibi künefe ve revani yiyodum

yemek demeyin açım ama canım hiiiçç istemiyor

evet bende actım karnım gurulduyodu gittim 1 kase yoğurt yedim geldim ama tatlı olsa balıklama dalarım

Ilahi azrail sen adamı öldürürsün

eheheheheh ölmesin ölmesinn o bana lazımmmm daha ekşın yapcezzzz

armena canım benim batı 28 aralık yapar mısın...öncesi sonrası da olabilir gerçi benim işim belli olmaz:)

ya o değilde gülerken bile acıyo benim kasığımmmm ne yapsam kiii kesin bişey acıcak basıma heee

mmmmmmmmmmmmmmmm ağzım sulandı heee :))) sütlü tropikup ne ki gııııı

Ayy canimm hem cok pratik hemde cok lezzetli adi tropikup sadece;iki paket vanilyali puding pudingin birisini sutle digerini karisik meyvasuyuyla pisiriyorsun sadeyi kupun altina araya ananas ve ceviz onun uzerinede renkli pudingini bitti bu kadar hem şïk hem hafif hemde ciok lezzetli.

ayyy valla cezbediyo denerim ki ben bunu mmmmm mmmmm saol canım benimm yaaaa hemd eğişiklik olur yeni bi tattt :)

Ne istiyosun arkadasim soylediklerin hep hamilelik belirtileri ne diyeyim bu ay batin batmasinn insaaallllaaaaahhhhhh.

yawrummm keşke öyle olsa benim 6.12 de akşam batım battı gece ve 7 si sırf kanamam oldu 8-9-10 kahverengi leke sırf batmam adet önceside vardı kanda baktık 0.04 ovu testi silik 2. çizgi bebek olduğunu sanmıyorum yumurtlamada değil kaldıki düşük yaptığımdan beri benim kasıklarım hep batıyo adetten 10 gun öncesinden baslıyo batmaya adet olunca biraz geçiyodu bu artık bacağımı kasıyo elimle bastırınca acı veriyo daha çok ani kalkınca bıcak saplanıyo tırsıyorum ufaktan dr gitsemmi gitmesemmi diyorum çok mu evham yapıyorum bilemiyorum ki

Git dr canim saglik ihmale gelmez insallahta senin husnu kuruntundur ben sana dedim canim tas gibisin calis calis calis baciimmmmmmm

aynıları bende de var adetime birçak gün kala kasıklarım ağrıyor sanki birşey batıyor sonradan çıktı bu da bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…