"BAT"ım "BAT"masın

slm kızlar. 4 unde bekledığım adet gelmeyınce umutlanmaya başlamıştım ama dunden berı karnım ağrıyo. bugunde kahverengı leke gördum çamaşırımda .adet olcam galıba

hayırlısı olsun canım ben cumadan beri lekeliyim gelsin diye gözünün içine bakmaya başladım düşün, bebiş yoksa bekletmesin kırmızılar, yokluğuda dert varlığıda
slm kızlar. 4 unde bekledığım adet gelmeyınce umutlanmaya başlamıştım ama dunden berı karnım ağrıyo. bugunde kahverengı leke gördum çamaşırımda .adet olcam galıba

dıpttııısssss dııpppptıısssssss teyyy teyyyyyy siz fazla sallamayın gacılar yiğnenlerim olabilirrrr ben sallarım sizin yerinizeee dııppptııısssssssss dıppptıııssssssssss

Canim benimm yerimm seniii :))) ayy bi hamis oldugumuzu garantileseydik iyiydii :))

yapabiliyosan ne mutlu sana ben yaptığımı sansamda vucudum haber salıyo strestesin haberin var mı diye

öyle be yawrummmm bende kendimi hep dalıp dalıp düşünürken buluyorum burda sizler varken hiç olmazsa düşünmiyim diyorum eyliyorum işte RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN çok zor dayanmak ama hayati tiiiye almaya çalışıyorummm işte becerebilirsek ne ala

canparelerimmmm ben bi yakıt ikmali yapıp geliyorummmmm karnım zil çalıyoooo :)))

Son düzenleme:
ama adet ağrısı gıbı sancı var karnımda kasıklarımda. yerleşme kanaması olsa gene aynı şekildemı ağrır mı acaba bılmıyorum kı... zaten hep duzensızdıya adetlerım o yuzden test yapmadım daha. bakalım gelmezse yaparım perşembe gıbı.keşkeeee....

Bende bilmiyorum canim ama iyi dusunelim iyi olsun insallahh.

ya şimdi yapsan???? ya varsa bebişinnn hemen dr gitmen gerekmezmii güzelimmmm

ya şimdi yapsan???? ya varsa bebişinnn hemen dr gitmen gerekmezmii güzelimmmm

akşam alayım yarın sabah yapayım barı. ıyıde canlar eğer yerleşme kanamasıysa zaten 3-4 gun sonra test yapılırmış dıye duydum. oyle değil mi.... kan testı yaptramam hemen bu hafta yoğunuz ızın alabıleceğımı snamıyorum anca eczaneden test alırım . ama adet tarıhınden sonra yerleşme kanaması olur muki... birşey bılmıyorum ben:44:

yawrumm geç döllenmeyse her ihtimali düşünmen lazım değilmi sen test al sabah ilk idrarınla yap bakalım ne olucak ona göre kan testine fln bakarsınnn

tamam kızlar en ıyısı ben yarın sabah test yapayım. bellı mı olur dımı...ınş adet olmam bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…